kwestia roznicy kosztów. reperaturki mają rózne opinie, tzn jezdza niektorzy 2--3-5 lat a innym po sezonie pada. kloczwe jest tez zuzycie cylindra oraz tloczka. koszty nowego wysprzeglnika nie sa znowu jakies tragiczne![]()
ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam
http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

Dokładnie, trzeba ocenić w jakim stanie jest obecny wysprzęglik, ale znając mechaników pewnie powiedzą coś w stylu "panie to się nie naprawia tylko wymienia"
w sumie nowy kosztuje od 70 do 100 zl... przynajmniej u mnie![]()
Ostatnio edytowane przez amigas ; 08-01-2012 o 15:04
ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam
http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html
jedynym mechanikiem który mi pomoże będzie mój brat więc nie będę musiał słuchać ich teorii, pytam się bo widzę, że koszty nie są wielkie - czy lepiej wymienić całość
![]()
Ostatnio edytowane przez Sirious ; 09-01-2012 o 11:17
lepeiej zrobic calosc, przy takich kosztac to zaden problem![]()
ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam
http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

Ja robiłem cieknący wysprzęglik 2 tygodnie temu. Ponieważ tłok i cylinder były w dobrym stanie zastosowałem zestaw naprawczy (15zł z InterCars). Wszystko do ogarnięcia na parkingu w ciągu 30 minut. Jak narazie po 1k km śmiga bez problemów, mam nadzieję, że wytrzyma mi długo bo na koniec pracy oberwałem śrubę od odpowietrzania, więc następne problemy będą skutkowały wymianą wysprzęglika.
Pozdrawiam
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki