
Witam od wczoraj mam taki problem gdy odpalam samochód chwile postoi na wolnych obrotach gaśnie, odpalam go znowu świeci się kontrolka kluczyku że zły kod gasze silnik. Odpalam wszystko ok. Po jakimś czasie znowu stoje na luzie przez dluzszy czas chce podjechać gaśnie znowu kontrolka kluczyku. Po wyłączeniu wszystko ok co może być tego przyczyną?
Sprawdź immobiliser, może Ci się rozkodował kluczyk, ale wydaje mi się że wtedy by nie odpalił wogóle. Masz inny kluczyk? Jeśli tak to spróbuj innym

Wczoraj wszystko ok, dzisiaj - Odpalam wchodzi na obroty i nagle je traci, gaśnie samochód. Taka sytuacja ze 2 razy dodaje od razu gazu po uruchomieniu, wchodzi na obroty gdy troche opadają gaśnie. Odczekuje troche, zapalam dławi się,obroty schodzą bardzo nisko, prawie gaśnie ale utrzymuje się jakimś cudem na dolnej granicy obrotów, po chwili podwyższają się do normalnych obrotów na luzie i nie gaśnie. Stoi na luzie, zamykam brame wracam już wszystko ok. Co to może być panowie ?

Witam ponownie zauważyłem że dzieje się tak tylko na luzie. Gdy wrzuciłem bieg wszystko ok. Nikt nie miał tak?

A gdzie znajde silniczek krokowy w bokserze? I czy można w końcu czyścić ten krokowy w bokserze bo gdzie na forum czytałem że nie..
Czy przepustnica w 1.6 boxer wymaga adaptacji?
Jeszcze takie pytanie po jakim czasie na wolnym biegu boxer powinien nagrzać się do temp 90 stopni?
Ostatnio edytowane przez Chasim ; 20-01-2012 o 01:10
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)
Zakładki