Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Temat: Szczotkowac pokrywy?

  1. #31
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    szkielkowanie to cos w rodzaju piaskowania tylko ze te czynnosc wykonuje sie szklem skruszonym odsylam do google.pl

  2. #32
    andzia
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie Sysunia ,podobna czynnosc do piaskowania,jest tylko jeden mankament jest drozsze,i ktos kto to wykonuje musi sie na tym naprawde znac bo inaczej moze pozostawiac dołki,Jesli jest precyzyjnie wykonane to wygląda extra.Jest bardziej gładka powierzchnia niz po piaskowaniu.

  3. #33
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    no wlasnie tylko ze po piaskowaniu jest matowa a po tym jest polysk ale ja i tak preferyje papier 200 potem 600 wodny a na koniec polerka pasta g3 efekt lustro ale pracy w cholere

  4. #34
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Dobra juz wiem.Dziekowa Mordy Wy moje haha

  5. #35
    alfik
    Gość

    Domyślnie

    Panowie jak wasze prace zniosly pedzacy czas - chodzi mi o to w jakim stanie sa pomalowane/odnowione elementy.
    czy farba sie nie ściera, lakier nie luszczy itp. itd. ???

  6. #36
    michas115
    Gość

    Domyślnie

    hcesz miec jak nowa to zaloz sobie szczotke druciana na iertarke przlec dokladnie cla pokrywe wszystko wyzysc poznije oczysc z opislkow po czysczeniu zebynie bylo nic odkurzaczem albo szczotka jakas. kup farbe srebrzanke w sprayu do malownia piecy temp. do 600*C. koszt ok 15 zl . pomaluj cala pokrywe. poczekaj az wyschnie poznije wez czerwona farbe olejna( ja uzywalem farby o malowania tarcz hamulcowych specjalnej ) wez malutka gabke npdo mycianaczyc wytnik sobie kwadracik 2x2 cm idelikatnie go mocz w czerwonej farbie i przykladaj do literek lekko zeby fara sie ich lapala. zosaw do wyscniecia i na koniec malnij bezbarwna farba w sprayu. efekt ekstra ja tak robilme fotki moge dac na maila po koli jak to bylo robione sruby czarne oksydowane do tego i efekt ekstra

  7. #37
    alfik
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo chetnie popatrze poprosze fotki
    Ja planuje wyczysci dekiel ale nei malowac a dekielek ten z napisami zrobic polysk i literki pomalowac na czerwono oczywiscie.

    Tylko wlasnie mnie zatanawia jak dlugo sie efekt utzryma - nie wiem czy nie pociagnac bezbarwnym chociaz poje sie ze moze sie luszczyc itp. itd.

  8. #38
    BlaCkMagic
    Gość

    Domyślnie

    chłopaki
    a 1.9 TD tez da się tak łądnie wyczyscic????

Podobne wątki

  1. Uszczelka pokrywy zaworów
    Utworzone przez ozman w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-08-2017, 19:18
  2. Wąż z pokrywy zaworów (olejowy??)
    Utworzone przez Łobuz w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-03-2011, 20:02
  3. Pokrywy głośników
    Utworzone przez RobertWroc w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-04-2010, 06:30
  4. [156] Pokrywy do nawiewu
    Utworzone przez Awagandro w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-07-2008, 20:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory