Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Kupowac????

  1. #1
    perver
    Gość

    Domyślnie Kupowac????

    Wyglada ciekawie

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2340390
    juz dobry link

    jedyne co mnie martwi to brak ksiazki serwisowej,no i handlarz ktory nie wie co sprzedaje.
    Ja bym napisal,ze sa inne fotele,chyba zawieszenie nizsze,ze wersja po lifcie itd... A tu nic.

    Nowe wiesci sa tekie ,ze ksiazka serwisowa jest! Auto jest oplacone czesciowo. Zostal urzad skrabowy,rejestracja.
    Koles mowi,ze nie chce rejerstrowac poki co,bo musialby potem placic dla US co jest normalne,chyba ze poczeka pol roku.

    Jade dzis obejrzec auto. Zobaczymy? A poki co wszystkie ciekawe spostrzezenia mile widziane.
    Z gory dzieki

  2. #2
    perver
    Gość

    Domyślnie

    No wiec bylem obejrzec ta gtv. Powiem,ze odczucia mam mieszane. Sam nie wiem co myslec,ale na to moga miec wplyw inne sprawy.

    Z rzeczy ktorych nie ma w ogloszeniu:
    -Jest ksiazka serwisowa,niestety tylko do 40 tys przebiegu a fura ma 136 tys.
    -sa faktury zakupu na felgi,zawieszenie, kierownica itd.
    Felgi to kozackie SKRECANE OZ!!! Kierownica z poduszka pow. Raid, zawieszenie Blistein.
    Sa tez fajne fotele kubelkowe,ale niestety przy sprzedarzy laduja w ich miejsce seryjne skorki w dobrym stanie.

    Gtv przyjachala do obecnego wlasciciela z Austrii, jest po przegladzie i oplatach celnych, do zrobienia US i rejestracja. Typ kupil fure ale chce ja sprzedac,bo jezdzil wczesniej tyl napedem i mowi ze przod jest jednak "fee" wiec sprzedaje. Hmm...

    Mankamenty:
    Lekki wgniot na tylnym prawym nadkolu i delikatnie porysowany zderzak w tym miejscu, zmieniony wydech,bo podobno na seryjnym fura pracowala na nim jak samochodzik elektryczny. Oczywiscie seryjny wydech daje z fura. Amatorsko zrobine panele w drzwich pod glosniki, i brak plastikow przy reczym!!!! Przy pkazji moze ktos wie czy takie plastiki da sie gdzies kupic i jakie sa koszty??? Co do silnika to dziala normalnie,ale ze ja jestem laikiem jesli chodzi o silniki alfy to ciezko mi sie wypowiadac na ten temat, tym bardziej ze akurat nie bylo okazji sie przejchac

    Cena do negocjacji wiec 26 tys nie jest ostateczna cena.

    Pomozcie!!!! Nie wiem co zrobic? Nie wiem czy warto meczyc temat i sprawdzac dalej fure czy nie?

    Ponizej zalaczam foty ktore zrobilem







    Z gory dzieki

  3. #3
    perver
    Gość

    Domyślnie

    No kwestie podobania sie elementow to inna bajka... A jak oceniasz stosunek ceny do jakosci??? oczekiwalem bardziej wyczerpujacej odpowiedzi :? Mam troche dylemat.

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    widac ze ktos tak zaczał sobie w tuninga sie bawic, ale auto ladne moim zdaniem, kiera tak samo bo ta seryjna czteroramienna niczym z lancii nie podoba mi sie w gtv...

    najwazniejsze to silnik w takim aucie, dokladnie sprawdzic czy cos nie klepie, obsluchac bo to pozniej kosmiczne koszta w razie naprawy, pamietaj ze to juz 8mio latek...

  5. #5
    wera
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał perver
    i brak plastikow przy reczym
    raczej brak popielniczki i sterowania lustrek i regulacji reflektorów, bo to "tam właśnie powinno być".

    Cytat Napisał perver
    stosunek ceny do jakosci
    ... ocenisz chyba tylko robiąc jednak conajmniej jazdę próbną, a najlepiej jzdę probną zahaczając o warsztat. Może nie musi być koniecznie zakład AR albo Fiata, byle tylko jakiś garażowiec Henio podpiął do kompa, takich placówek we Wrocku jest napewno kilka(naście )

    Cytat Napisał perver
    Felgi to kozackie SKRECANE OZ!!! Kierownica z poduszka pow. Raid, zawieszenie Blistein.
    czyli typowe "kłyty małketingowe".
    Te fotele, i pozostałe bajery, zakwalifikowałabym tak samo.

    Doliczając koszta przerejestrowania (tak btw. tłumaczę papiery samochodowe z j. niemieckiego :wink: się więc polecam :wink: :mrgreen: ) kierowałabym się jednak rozumem, nie sercem... choć i tak już jesteś zarażony wnioskując z tego co piszesz

    Auto piękne, dużo pali, boskie wrażenia, drogie serwisy. :roll: HYHY :mrgreen:

  6. #6
    perver
    Gość

    Domyślnie

    Z jednej strony tez sie zastanwailem dlaczego typ nie sprzedal felg czy kierownicy osobno, przeciez to kasa. Z drugiej strony gosc nie jest handlarzem i kupowal auto pod siebie,a ze nie wyglada mi na goscia z klasy sredniej to wydaje mi sie, moze blednie, ze koles ma w dupie bawienie sie w handel gratami,bo chce sprzedac fure i kupic nastepna, jedank z tyl napedem. Facet dostal w lapy ta fure z Austrii 2 miechy temu z tego co wiem i motal sie co z nia zrobic,bo mu sie jednak przod naped nie spodobal,a wczesniej podobno mial supre. Z jednej strony wsadzil fotele i zmianil wydech,bo niby dzwiek byl jak resoraka elektrycznego,a z drugiej zdecydowal sie sprzedac! Dylemat czy mowi prawde,czy fura jest cos nei tak??? Co do silnika to kwestia jest otwarta,bo jesli sie zdecyduje meczyc temat to auto na bank wyladuje w serwisie Alfy bo jest 1000m oddalony od firmy tego goscia gdzie stoi gtv.
    Tak najbardziej to martwi mnie kwestia braku kompletnej ksiazki i tych popielniczek itd.
    Powiedzcie mi czy mimo braku ksiazki, jesli serwis powie ze furze nic nie dolega to kusic sie???

    Co do kosztow olpat to zostal Urzad Skarbowy i Rejestracja,reszta oplacona.

    Wera: juz dawno zachorowany i nie interesuje mnie ile to pali, wazne ile daje frajdy :mrgreen:

  7. #7
    perver
    Gość

    Domyślnie

    lubie i nie lubie w forach internetowych fanatykow motoryzacji to ze podchodza bardzo podejrzliwie do kazdej fury
    Moze byc,ze zna tam kazdego,ale jest to malo mozliwe skoro facet jest zajarany tylnym napedem.
    Z tym 1000m to moze przesadzilem,to nie az tak blisko,a gosc raczej sam nie widzial gdzie jest najblizszy salon Alfy. Mimo to fakt ze mial kiedys 155 Q4 moze byc potwierdzenie podejrzenia,ze moze tam znac wsztystkich i ta uwaga moze byc bardzo trafna!
    Na wszelki wypadek poszukam awaryjnie innego salonu. Jakby nie bylo to kolesie z salonu nie sa w stanie przekrecic komputera od diagnostyki,czy gemoetrii, czy wyniku testu spalin. Tym bardziej,ze nie zamierzam stac z boku,tylko czynnie uczestniczyc w testach

    Za kazda uwage dziekuje i licze na wiecej.
    Kazda sugestia jest wazna!!!!

  8. #8
    wera
    Gość

    Domyślnie

    a co mówił sprzedajacy, dlaczego nie ma tego środkowego panelu?
    brakuje tam samych plastików i przełączników, czy w ogóle nie ma instalacji lusterek/reflektorów/zapalniczki?


    Skoro gość kiedyś miał Alfkę to może to ktoś z forum? :mrgreen: :mrgreen: :wink:

  9. #9
    Quadrifoglio156
    Gość

    Domyślnie

    Jedna uwaga - to jest Gtv a nie GTV.

  10. #10
    perver
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wera
    a co mówił sprzedajacy, dlaczego nie ma tego środkowego panelu?
    brakuje tam samych plastików i przełączników, czy w ogóle nie ma instalacji lusterek/reflektorów/zapalniczki?


    Skoro gość kiedyś miał Alfkę to może to ktoś z forum? :mrgreen: :mrgreen: :wink:
    Nie no sa przelaczniki i instalacja, nie ma tylko plastikow. Wlasciciel powiedzial ,ze jak fura przyjechala to juz tak bylo. Ogolnie koles jakos dziwnie malo wie o tej furze. Mam wrazenie,ze kupil ja troche w ciemno, przyjachala na lawecie pod jego firme i tyle. Dostal od niej troche kwitow i na tym konczy sie znajomosc historii. Na niektore pytania odpowiadal raczej bazujac na logice niz na zdobytych informacjach. Dziwne to wszytsko jest... :?

Podobne wątki

  1. jak kupowac Brere?
    Utworzone przez emvespa w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 14-04-2013, 16:07
  2. Selespeed w GT czy warto kupowac
    Utworzone przez warsztatpusz w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-10-2010, 16:30
  3. [156] zakup 2.5 V6 z przekreconą panewką, kupowac?
    Utworzone przez loki w dziale 156
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 21-06-2008, 13:18
  4. 145 boxer remontowac,czy kupowac?
    Utworzone przez turek1601 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 12-05-2008, 14:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory