Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: Zamierzam kupić AR 155 - prosze o pomoc

  1. #11
    jezior
    Gość

    Domyślnie

    No widziałem już Alfe kolegi Bobryta, bardzo ładna, przyznaję...tylko gazu mi brakuje...Niestety paliwo coraz droższe a przy mojej cieżkiej nodze to już w ogóle bym zbańczył więc dlatego chcę zagazowaną...
    Też chetnie bym ją obejrzał... Ale z tego co pamiętam to chyba nie dotrzesz 25-go do Poznania? A szkoda...

    Myślę że jak kupować to tylko od Alfoholika, no nie?

    Jak na razie to mam tylko na oku Alfe Siwego z Warszawy no i jeszcze jedną: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2013749
    co o niej sądzicie?

  2. #12
    Digit
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jezior4
    no i jeszcze jedną: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2013749
    co o niej sądzicie?
    Podejrzana, egzemplarze od 06.1995 powinny miec na przedniej atrapie chromowany trojkat i inny wzór grilla :)
    Może miała małe bum-bum.
    Znaczki modelu na tylnej klapie, też jakos niestandardowo/fantazyjnie rozmieszczone.

  3. #13
    jezior
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie wiem jak to powinno byc... ja się nie znam...

    A tak w ogóle ..... Digit....właśnie obejrzałem Twoja 155-tkę...PIEEEEKNAAA!!!!
    mój ulubiony niebieski kolor...ehhh....oby do niedzieli...

  4. #14
    ANGEL
    Gość

    Domyślnie

    co do tej czerwonej z otomoto... to miala straszne boom... poniewaz tak jak przedmowca powiedzial inny grill, kolejna sprawa to dlaczego ona ma blotniki z starszej wersji tam powinny byc wide-body ( poszerzenia)
    jedynie felgi mi sie podobaja z tej Alfy...

  5. #15
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    ja ją czesto widuje, tą czerwoną, samochod fakt cos musial byc solidnie majstrowany ale z zewnatrz na zywo prezentuje sie bardzo ladnie

  6. #16
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    Cytat Napisał jezior4
    No widziałem już Alfe kolegi Bobryta, bardzo ładna, przyznaję...tylko gazu mi brakuje...Niestety paliwo coraz droższe a przy mojej cieżkiej nodze to już w ogóle bym zbańczył więc dlatego chcę zagazowaną...
    Też chetnie bym ją obejrzał... Ale z tego co pamiętam to chyba nie dotrzesz 25-go do Poznania? A szkoda...

    Myślę że jak kupować to tylko od Alfoholika, no nie?

    Jak na razie to mam tylko na oku Alfe Siwego z Warszawy no i jeszcze jedną: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2013749
    co o niej sądzicie?
    no niestety, póki co jestem w dołku finansowym i na zlocie nie bede, szkołe tez zawsze mam kiedy nie trzeba. ale jakbyś sobie obejrzał 155ki i ewentualnie był chętny to nawet ci moge ją przywieść do Poznania któregoś dnia
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  7. #17
    rwww
    Gość

    Domyślnie

    Nie kupuj 16v.
    Jak juz to 8v lub V6. W 8V Odejdzie ci rozrzad, a w silniku 1,7 nie ma wariatora.
    P.S. Moze chcesz odemnie kupic. Obejzec mozesz w naszych bellach (155 DTM)

  8. #18
    Digit
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rwww
    Nie kupuj 16v.
    Jak juz to 8v lub V6. W 8V Odejdzie ci rozrzad, a w silniku 1,7 nie ma wariatora.
    P.S. Moze chcesz odemnie kupic. Obejzec mozesz w naszych bellach (155 DTM)
    Są dwie strony medalu, 8 zaworówki, aluminiowe klasyki Alfa Romeo, to owszem trwałe silniki.
    Ale niech sie zacznie coś z takim dziać, drogie i trudno dostępne części.

    Pozdrawiam, d.

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar alfasound_mania
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 155 1.8 8V;Alfa Romeo GT 1.9 JTD;Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    864

    Domyślnie

    Jestem szczęśliwym posiadaczem "aluminiowego klasyka"Pozdrawiam Digit dobre stwierdzenie powiem szczerze że dynamika Cie porazi jeśli wcześniej nie prowadziłeś Alfy zawieszenie i układ jezdny który wymaga troche od kierowcy sprawiają iż chce się nią jezdzic. Na spalanie nie narzekam mam 1.8 i na trasie Włocławek-Gdańska-Włocławek przy prędk. 120-180 spaliła +/- 10 litrów paliwa.Są to trwałe silniki i jeżeli masz cięzką noge to samochód dla Ciebie bo zaczynasz czuć jego magie dopiero gdy przekroczysz 4 ty.s obrotów koledzy alfaholicy pewnie wiedzą o czym mowie :wink: szkoda że tak daleko mieszkamy chętnie zaoferowałbym Ci jazde próbną aha i jeszcze części nie ma co narzekać nie ma wiekszych problemów z nabyciem i ceny nie są nadzwyczajne.Nie wypowiadam sie na temat 16v bo nigdy takową nie jechałem wiem tylko że legitymują sie większą mocą mowią również ze potrafią być awaryjne ale nie wiem czy to prawda...najlepiej sprawdzić samemu
    Alfa Romeo 155 1.8 8v 1993r.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6 2000r.
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD 1999r.

  10. #20
    jezior
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rwww
    Nie kupuj 16v.
    Jak juz to 8v lub V6. W 8V Odejdzie ci rozrzad, a w silniku 1,7 nie ma wariatora.
    P.S. Moze chcesz odemnie kupic. Obejzec mozesz w naszych bellach (155 DTM)
    no Alfka jest piękna.... a może więcej danych? masz gaz? Jaka cena?

Podobne wątki

  1. Zamierzam zakupić 147 2001-2003 prosze o opinie
    Utworzone przez uchacz w dziale 147
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-11-2013, 13:08
  2. Zamierzam kupić auto
    Utworzone przez kociniak08 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2009, 23:37
  3. Zamierzam kupić 1,9 JTD
    Utworzone przez yatsek w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-11-2008, 16:02
  4. Zamierzam kupić laptopa
    Utworzone przez Garos w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 24-02-2008, 20:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory