Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Temat: Brewki na lampy przednie do alfy 155

  1. #11
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    ja bez wzgleu na wasze komenty i tak postaram sie zrobic wlasnorecznie jakies fajne brewki nie tak przesadzone jak ta izolacja na tej czarnej alfie ale takie cieniutkie i tylko od gory zeby po prostu zmniejszyc szpare miedzy maska a lampa bez przedluzania maski tak jak to robia fanatycy calibry..... no i rzecz jasna nie z izolacji hehhehee

    a co powiecie o tym grilu tak wlozonym do srodka??

  2. #12
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,464

    Domyślnie

    grill wlozony do srodka? alfy mialy tak orginalnie/oczywiscie niektore wersje! zreszta ja tak mam/ co do tych lamp przy czarnym kolorze wyglada to calkiem calkiem ale watpie aby jeszcze jakies swiatlo z takich reflektorow bylo widoczne,i smiem twierdzic ze taki ciekawy efekt jest tylko przy czarnym kolorze w komplecie z ta nakladka na spojler .czy sam bym tak zrobil ?raczej nie ja jestem zwolennikiem tuningu niemieckiego tz jak najmniej zmian na zewnatrz a jak najwiecej pod maska.cala frajda jest jak niepozorne auto jedzie i przyspiesza jak rasowa wyscigowka

  3. #13
    JaGGeR
    Gość

    Domyślnie

    A ja bym nie miał odwagi poprawiać Włocha.... i czy w ogóle to jest wykonalne ? grzech

  4. #14
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    jest to wykonalne ja zrobie takie brewki i zobacze jak to bedzie wygladalo jak juz wszystko bedzie gotowe wloze zdjecia natomiast dzis robilem sobie lampy. malowalem na czrny mat odblask wokol soczewki powiem szczerze w dzien efekt maly ale w nocy widac tylko swiecaca kropke a na dlugich jest swietne to ze swieci lampa od dlugich i jest czarny kwadrat wokol soczewki i maly swiecacy punkcik. niby mam zdjecia tego ale robione telefonem i kitowo wyszly ale na zywo rewelka

  5. #15
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    MAM PROSBE DO TUNINGOWCIW.SPRZEDAJCIE ALFY PROSZE!!!!KUPCIE BMW A NAJLEPJEJ VW I SMIALO DO WICHATUNINGTURBOLOCK.POZDRAWIAM
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  6. #16
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    widocznie niektorzy lubia jak wlaczaja soczewki i swieci im cala lampa zamiast wlasnie sama soczewka no coz kazdy ma cos swojego do dodania

  7. #17
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    no wlasnie zalezy kto co doda ja nie mowie o spawaniu klapy z tylu czy robieniu wlotow na masce tylko o malym liftingu jakim jest przerobienie lamp z bialych na czarne bez utraty oczywiscie mocy swieceniea tych lamp no ale niektorzy widza tylko zdjecie i mowia ze to lipa a ja wam powiadam zobaczcie na zywo i sie zakochacie bo autko robi sie bardziej agresywne jeszcze jak dodamy oryginalne czarne migacze boscha lub hella pozdrawiam

  8. #18
    SYSUNIAdq
    Gość

    Domyślnie

    no jak juz wczesniej powiedzialem kazdy ma swoj gust

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar REIJO-AR166
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 3.0 V6 24V - poprzednio była AR 155 2.0 TS 16V
    Postów
    272

    Domyślnie

    A mi się podoba, w tej Alfie ze zdjęcia, ta nakładka pod zderzak

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    nakładka jest gustowna, to fakt

Podobne wątki

  1. Lampy przednie
    Utworzone przez GregoR w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-03-2013, 20:09
  2. lampy przednie
    Utworzone przez maciekk w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-04-2009, 20:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory