Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Centralny zamek odbija

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Postów
    5

    Domyślnie Centralny zamek odbija

    Wiem wiem na forum jest masa info na temat Centralnego zamka ,przeczytałem ale mojego przypadku nie znalazłem ,otóż tak kupiłem AR z prawdopodobnie padniętym zamkiem od strony kierowcy ,(wiadomo częste przypadki ,miałem tak z poprzednią AR ,poprzednio nie mogłem otworzyć ani zamknąć z kluczyka i w tym przypadku to samo nie mogłem przekręcić kluczyka)Oczywiście zamek otwierany z kluczyka ,a dzieje się tak wymieniłem na używkę (sprawną) no i okazało się ze chyba sprawna bo zamek zamykał ale szybko odbijał i tak kilka razy i się zamyka ,z tym że już się nie da otworzyć sprawdziłem zamek który wymieniłem i jest to samo.Może ktoś miał podobną sytuacje w swojej Alfie ,następna sprawa audio oczywiście nie było, dokupiłem gwizdki i głośniki podpiąłem do instalacji która na szczęście została , radio do kostki iso i okazało się ze że gwizdek przy kierowcy i głośnik tylni po stronie prawej nie działają i tutaj pytanie czy ma może ktoś schemat instalacji bądż miał podobny przypadek.Pozdrawiam Adam

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Odbija bo coś stawia opór. Najprawdopodobniej któreś cięgno biegnące do przycisków w drzwiach.Centralny wbrew temu co piszesz nie psuje sie często.Problemy są po zdejmowaniu tapicerki z drzwi.A właściwie nie umiejętnemu i siłowemu montowaniu.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.6 Boxer
    Postów
    5

    Domyślnie

    Lesio146Dziękuję za odpowiedz i odpowiem Ci na Twoją sugestie,jak pisałem nie pierwsza to jest moja AR146 i kolejny raz ten sam problem dlatego też tak napisałem ,po drugie nie jest to tylko moja opinia na ten temat,co do nie umiejętności ,bądz też siłowym montowaniu ,to napisze że przed założeniem tapicerki sprawdzałem czy zamek prawidłowo działa .Pozdrawiam.

  4. #4
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cover Zobacz post
    Lesio146Dziękuję za odpowiedz i odpowiem Ci na Twoją sugestie,jak pisałem nie pierwsza to jest moja AR146 i kolejny raz ten sam problem dlatego też tak napisałem ,po drugie nie jest to tylko moja opinia na ten temat,co do nie umiejętności ,bądz też siłowym montowaniu ,to napisze że przed założeniem tapicerki sprawdzałem czy zamek prawidłowo działa .Pozdrawiam.
    Problem w tym że auto ma naście lat i nie wiesz czy ktoś tam już grzebał.A napisałeś że z tym problemem kupiłeś.To na pewno grzebał.
    Więc sugestia tyczyła raczej poprzednika. A problem tkwi w tym co napisałem,czego dowodem jest to że jak piszesz przed założeniem tapicerki działa prawidłowo.I wymiana na kolejny zamek nic nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez lesio146 ; 11-03-2018 o 13:35
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Arek1987
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    PL-00
    Auto
    F..k new cars, I'm driving oldschool :)
    Postów
    317

    Domyślnie

    Odbija bo któraś wkładka jest zawalona syfem i na bank przyciskiem drzwi też ciężko zamknąć od środka. To bardzo częsta usterka w 145 i 146

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar kezsats
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    AR GT 3,2 V6 Q2
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cover.
    Na priv masz jak zrobić.

Podobne wątki

  1. [164] Zablokowane drzwi kierowcy_nie odbija centralny zamek
    Utworzone przez Jaro_84 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 31-03-2018, 22:14
  2. [147] Centralny z pilota nie zamyka zimą (odbija)
    Utworzone przez johnyb w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-01-2016, 18:25
  3. Centralny zamek
    Utworzone przez Gopcio w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-07-2012, 07:39
  4. [146] zamek centralny odbija i nie zamyka
    Utworzone przez bigkahoona w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-07-2010, 10:51
  5. Centralny zamek
    Utworzone przez lubo89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-11-2009, 21:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory