Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Temat: Q4

  1. #11
    Grass-Fighter
    Gość

    Domyślnie

    Matka nawet nie mów że ta alfa którą mam na tapecie od roku to Twoje maleństwo :shock: dopiero dziś zobaczyłem ze jakieś to znajome autko. Mam nadzieje że będziesz na zlocie w lipcu i zobacze ją na żywca. Kurde mógł byś pobierać opłaty za rundke na zlocie :twisted:

  2. #12
    matka
    Gość

    Domyślnie

    cieszę się że ktoś codziennie patrzy na moją niunię :mrgreen: ale chce Wam coś powiedzieć, wcale nie uważam że moje q4 to najleprzy samochód na świecie bo co niektórzy tak myślą wiem że są leprze fury, ale ja ją lubie i dobrze się w niej czuje, bo mam coś innego ale nie jestem skory do popisywania się.
    to naprawde inna marka niż wszystkie
    pozdrawiam wszystkich alfaholików

  3. #13
    Biaggi
    Gość

    Domyślnie

    Witam, wybiera sie ktos z Was do Kolonii albo do Linz? Znalazlem dwie Q4, ale pasowaloby, zeby ktos kto sie na tym zna zobaczyl je najpierw i ocenil pod wzgledem technicznym

  4. #14
    ViP Romeo Avatar williamdrake
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Erlensee (de)
    Auto
    AR 145 2.0 TS QV, Peugeot 207 1.4 Vti
    Postów
    942

    Domyślnie

    Matka- a czy fotki Twojej pięknej nie były czasem pstrykane przed jednostka wojskową w Biedrusku? Poznaję to biuro przepustek :wink:
    http://bluebox.zary.com.pl/auta/alfa155/alfa.htm


    PS Panowie może komuś się przyda:

    http://www.allegro.pl/item109179972_...g_czesci_.html
    Ik@r 1111
    AR 33 1.7 IE 2000-2008 r.
    AR 145 2.0 16V TS 2008-...


  5. #15
    Biaggi
    Gość

    Domyślnie

    Czy wie ktos jak wyglada sprawa wersji wyposazenia Q4? Kilka dni temu pierwszy raz zobaczylem Q4, w ktorej zderzaki nie byly w calosci malowane w kolorze nadwozia? Czy to jakas ubozsza wersja? Np. w VW tak jest

  6. #16
    Jarencja
    Gość

    Domyślnie Q4

    Siemasz Matka!
    Już nie bądz taki skromny z tą swoją niunią.
    Będziesz na zlocie to se pogadamy bo chyba się za coś obraziłeś?.
    Zupełnie nie wiem dlaczego się nie odzywasz no ale to Twoja sprawa!
    A wracając do Q4 to trzeba powiedziec i podkreślic to dobitnie, to nie jest auto dla przeciętnego zjadacza chleba. Poza tym prawdziwa brzyrwa kosztuje kupe forsy i pytanie czy warto pakowac tyle kasy w auto 15 letnie?.
    Pytałem niedawno gości z Promotora ile by chcieli za samo uturbienie TS- a ( 12tyś zł), a co z napędem i całą resztą?
    Jeszcze raz do Matki pozdrowienia

  7. #17
    LUKE
    Gość

    Domyślnie

    Faktycznie ta Q4 Arka (PZRO Arek -poszerzona i obklejona) to dziwna teraz,miałem na nią ochotę (jak była tylko cała czerwona na felgach 16"'od Fiat coupe.Jeszcze tą deskę rozdzielczą trzeba by wymienić bo cała jest na czerwono) Arek mnie na nią kusił ale życie chciało inaczej.Ps.na zlocie w Zamościu pojechaliśmy sobie na ulice i połapalismy się i co, dostał od V6 (kręconej co prawda) parę razy,a później zamieniliśmy się ja Q4 i to samo dojść swojej fury nie mogłem.Z tego wszystkiego jak wrócilismy do ośrodka to nam niewierzyli i bodajże Arek Ćwiląg wyciągnął swoją 164 V6 24v i się łapaliśmy na wąskiej dróżce z mostkiem.Z trzech biegów raz zostałem o pół dł.Alfy (2 nie weszła jak należy) a dwa razy on był z tyłu z czego za trzecim razem uszkodził sobie autko (sorry Arek) i autko musiało zostać (ach te wrażliwe silniki 24V) :mrgreen:

  8. #18
    matka
    Gość

    Domyślnie

    Jarencja? Kto Ty jesteś? Bo nie łapie :shock: i na nikogo się nie obrażam :wink:
    a z tą q4 Arka z zakopca to coś tam było nie tak z motorem i dlatego tak wyszło,
    nie róbcie fermentu z q4 bo to był wyjątek, Irek z Katowic wie jak jedzie podłubana q4, on jeździł na kopi mojego programu i wie co to potrafi choć miał tylko program!
    A co do pakowania kasy w 15 letnie auto to indywidual, mi to daje taką satysfakcję że niektórym ludzią który mają kilku letnie 156 jest wstyd że stara 155 jest w lepszym stanie niż ich autko ops: moim zdaniem takie rodzynki jak q4 powinny być używane tylko przez
    odpowiednich ludzi, bo inaczej te auta zginą!
    Pozdrawiam wszystkich dbających

  9. #19
    kamur
    Gość

    Domyślnie

    ehh tez mam ten jak niektorzy to nazywaja wynalazek i narazie nie zamienilbym jej na nic innego
    fakt ze koszta sa dosc wysokie bo np w moim przypadku to np spalanie min 13-15 w miescie, do tego dochodza wymiany oleju , u mnie, co max 8000km no i wydatki bierzace aby utrzymac to cudo w dobrej kondycji, ale tak jak bylo to powiedziane wyzej nie jest to codziennie spotykane auto i warte jest wiele tylko niestety jesli kogos stac na sam zakup tego modelu no to niech lepiej jak najszybciej o nim zapomni, trzeba miec naprawde dosc zasobny portfel jesli chce sie pocieszyc prawdziwa jazda przez dluzszy czas, wiadomo silnik i napedy z delty a ta byla robiona pod sport a nie ulice wiec trzeba uwazac i kontrolowac. co do ceny zakupu to nie wierze w te wszystkie 9 czy 10 tysiecy zl, aby kupic w dobrym stanie trzeba przeznaczyc min 5000 euro i to od osob ktore chca sie jej pozbyc bo jesli ktos dba itd to napewno za taka kwote sie nie pozbedzie. co do wyposazenia to bylo kilka roznych wersji aczkolwiek jak ktos pytal na poczatku tematu po samym zderzaku sie tego nie rozpozna gdyz dopiero wersja z pelnym wyposazeniem miala zderzak caly w kolorze nadwozi i tak samo lusterka. w nizszych wersjach wystepowaly np tylko cale lusterka w kolorze nadwozia. co do wyposazenia to jest naprawde duuuuuuuuuuuuze, ja akurat mam wersje z kompletnym tzn wszystkim co bylo do niej wtedy tylko dostepne i jest nawet kontorla trakcji i to nie na dyfrach czy innych wymyslach z tamtych czasow ale prawdziwa elektroniczna oczywiscie o pelnej elektryce lacznie z szyberdachem i fotelami chyba nie musze wspominac tak samo jak o elektronicznej regulacji twardzosci zawieszenia.

    ogolnie wiec autko jest godne polecenia jednak dla osob ktore maja czas sie nim zajmowac takze poza rutynowym wsiadam, odpala, dojezdzam , gasze , wysiadam - tu trzeba poswiecic troche wiecej czasu ale to chyba jak z wieloma bellami
    co do czesci to faktycznie wiele wystepuje w katalogu a od kilku lat juz nie sa produkowane ale jest wiele zamiennikow w innych modelach grupy fiata ktore maja ten sam ksztalt, te smae parametry tylko inne oznaczenie wiec trzeba nieraz prowadzic sprzedawcow samemu do poszukiwanej czesci

    jesli ktos bedzie mial jeszcze jakies pytania to zapraszam na priva lub gg 35324

  10. #20
    matka
    Gość

    Domyślnie

    [quote="williamdrake"]Matka- a czy fotki Twojej pięknej nie były czasem pstrykane przed jednostka wojskową w Biedrusku? Poznaję to biuro przepustek :wink:
    http://bluebox.zary.com.pl/auta/alfa155/alfa.htm


    Hej, te fotki są już dawno nieaktualne, wszystko było w fazie rozwoju
    teraz wszystko jest zakończone i jeśli uda mi się dopasować na jakieś
    spotkanie to będziecie mogli ocenić.
    pozdro

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory