Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Temat: żarówki

  1. #51
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    no jesli chodzi o kwestie prawna to nie wolno uzywac z przodu pojazdu innych kolorow swiatel jak bialy(w tym rozne jego odcienie...) tak samo jak jest ze swiatlami kierunkowskazow w amerykanskich pojazdach...u nas jeszcze tak nie mozna... tak wiec to o kolorach postojowek to jakas mitologia (niebieskie -milicja a czerwone karetka... poprostu barwa swiatel z przodu pojazdu mam byc biala i tyla, a to ze milicja nie robi poscigow za kierowcami jezdzacymi z kololowymi postojami ... :mrgreen: milicjanci z drogowki przy rutynowej kontroli moga podziekowac za dowodzik... tak jak z zarowkami halogenowymi ala zenon... :mrgreen: ktore nie posiadaja atestow...

  2. #52
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    zwiezu tak jak pisałem wcześniej od kąd kupiłem alfe czyli mam ja jakies półtora roku od tej pory niewymieniałem żadnej z żarówek postojowych ani pozostałych tylko te mijania :?
    a co do innej barwy świateł to wsumie niewiem jak to jest noale dużo osób trąbi o tym iz niemożna miec innej barwy żarówek niż białe. nioale z drógiej strony gdyby tak było to co dróga ciężarówka na poskich drogach by stała bo miała by zabrany dowód :wink: po pierwsze miljon światełek na ciągnikach,po drógie rużnego rodzaju koloru żarówki (jako chyba postoje)w dodatkowych światłach drogowych, za przednią szybą pełnonapisów rużnych kolorów i jakieś łańcuchy świetlne....
    i co oni moga???? popierdo... polskie prawo

    pozdro

  3. #53
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    co ja Ci bede tlumaczyl... odpowiedz sobie sam na to pytanie... kto kontroluje ciezarowki glownie...?? i na jakich zasadach to sie w naszym kraju odbywa ....

  4. #54
    DUNIO
    Gość

    Domyślnie

    heka mi sie ostatno policjanty przyczepili do bialych diod w postojach stwierdzili ze to nie biale i juz a co do kwesti swiatel polecam instalacje xenon zalozylem sobie z 3 miesiace temu i9 nie zmienie na inne nie powiem trzeba troche wydac ale efekt murowany pozdrawiam

  5. #55
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    no to dunio masz sie czym chwalic szkoda ,ze nie mam mozliwosci wirtualnie ci ro... c tych twoich xenonow takie przerobki to poprostu szczyt odwrotnosci pozytywnego myslenia .chyba ,ze wstawiles oryginalne reflektory w calosci ale o ile wiem to tych narazie nie produkuja do 155 a nazywajac sprawy po imieniu jestes chuliganem drogowym a na dodatek jezdzacym alfa wstyd mi za ciebie!!!!

  6. #56
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    jesli chodzi o xenony w lampach nie przystosowanych do tych zarnikow to dupa blada... nie maja holmologacji i tak jak pisza koledzy dowodzik w plecy i po kieszeni... moze i soczewkowe ladnie swieca ale jesli czepiac sie szczegolow to do instalacji musza byc dolaczone spryskiwacze reflektorow.. brudne xenony oslepiaja, a nie oswietlaja... takze albo zaadoptowac reflektory z spyrskiwaczami z innego auta( cena pewno odpowiednia a poza tym to juz kwestia gustu z tymi przerobkami lamp...) albo zaroweczki lepsiejsze zamontowac.. j.w.

  7. #57
    DUNIO
    Gość

    Domyślnie

    ale wy jedziecie bezlitosnie po mnie wedlug mnie to jest kwestia gustu a tak po prawdzie wieksza wiocha jest zakladanie zarowek alaxenon jak widze co tu niektorzy poroponuja zakladac to tez nie jest dozwolone niewim jak u ciebie marcins737 z kolorami ale nie mam oryginalnego koloru na mojej alfie prawdopodobnie dostopi cie ten zaszczyt i bedziesz mogl mi ten kibel zalozyc pozdro :roll:

  8. #58
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    dunio nie chodzi ,zeby ci dokopac ale o to abys zrozumial co jest nie tak z twoja nielegalna przerobka. zastanow sie czy jak oslepisz kogos a ten ktos wjedzie w grupe ludzi i kogos zabije bo go oslepiles bedziesz sie z tym dobrze czul.a jak taki sam tuningowiec jak ty oslepi kogos innego a ten inny zabije ci dziecko !!!!!!!!!!!!!ja takimi kategoriami mysle nie wolno nam stosowac prawa kalego

  9. #59
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    No takie czepianie sie jest o dupe rozbic... Ja zmienie mieszek od hamulca recznego to tez bede wiochmen bo nie mam seryjnego wyposazenia??

  10. #60
    DUNIO
    Gość

    Domyślnie

    jesli xenon mialby az tak oslepiac to wogole by nie produkowali samochodow z tymi swiatlami
    przeciez ile tych samochodow jezdzi i jeszcze jalkos nie slyszalem o takich wypadkach moim zdaniem rownie dobrze moze oslepic na normalnych zarowkach a pozatym wymiana 2 niezbednych zarowek do jazdy to nie jest robienie z jakiegokolwiek samochodu choinki

Podobne wątki

  1. Pytanie o żarówki H7 i o kontrolkę od przepalonej żarówki
    Utworzone przez Przemekkk97 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 11:18
  2. [159] Czy żarówki bi-ksenonowe D1S będą pasować do 159? Gdzie kupujecie żarówki?
    Utworzone przez rysiek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 21:17
  3. żarówki
    Utworzone przez macki2go w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 11:49
  4. Żarówki
    Utworzone przez Szczepan28 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-11-2009, 16:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory