Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Temat: żarówki

  1. #31
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    No i one sa takie zajebiste? A jakie to "H" jest w 145? Jakie te zarowki powinienem kupic na mijania?? Bo chyba o mijania chodzi :]

  2. #32

  3. #33
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    tak o te chodzi.poprostu lepiej widac.przynajmniej tak mi sie wydaje

  4. #34
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    ja tam nienażekam na swoj światełk...bardzo dobre dają światło i dobrze świecą...nawet juz przestały się przepalac żarówki :roll: a dodam że mm zwykłe żarówki za 11zł z cpnu... :wink:
    potrzebował bym tylko jakies postojówki które dają równie jasne światło jak moje światła mijani, bo te co teraz mam świecą troszku żółtawo niepasują do tych świateł mijania teraz... więc co polecacie jakie żarówki postojowe?? aby dawały równie jasne światło jak światła mijania...

    pozdro

  5. #35
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Kubas jakie sa zarowki w 145?? Jakie te rodzaje H?? Opisz pls

  6. #36
    KUBAS
    Gość

    Domyślnie

    nio jak dobrze pamietam to H1...ja mam 100W. tylko niewiem jakim cudem mój kuzyn jak ostatnio kupywał do swojej alfy żarówki to sprzedawca według jakiegos tam katalogu wcisnął mu żarówki chyba od ciężarówki...takie jakies przydużawe były :roll:
    to zanim je rozpakował to kazałem mu pogonic i je wymienic

  7. #37
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    No ale H1 to mijania?? Czy jak?? Wie ktos jakie sa rodzaje zarowek w Alfa Romeo 145?? I moglby je opisac na prosty jezyk??

  8. #38
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    w odpowiedzi na pytanie Konrada , zarowki masz H1 zarowno na mijania jak i na drogowych, jesli moge cos zasugerowac to zanim zdecydujesz sie kupic zarowki poczytaj te artykuly do ktorych linki zamiescilem we wczesniejszym poscie... polecalbym Ci kupno cos z tych lepszych markowych, co potwierdzaja testy zarowek samochodowych( artykul w linku http://www.wrzuta.pl/obraz/tCX8DJ0MD...wek_auto_swiat oraz http://www.wrzuta.pl/obraz/yiuAvI4Cy...to_swiat_str.2) nie proponowalbym Ci zarowek 100 watowych, tak jak to zalozyl Kubas...(tudziesz kieruje to do niego rowniez... jak poczytasz artykuly to zrozumiesz, w naszych alfkach sa saczewki z tworzywa, zarowki tam sa scisle okreslone, wkladajac zarowki ktore nie sa objete homologacja( bo 100 watowe nie sa dopuszczone u nas do ruchu....) narazasz swoje reflektory na zniszczenie, z uwagi na wyzsza moc zarowki( temperatura) jesli sie myle prosze o poprawke... moze nie zawsze tak sie dzieje ale zawsze sa wyjatki od reguly... co tam jeszcze... ja obecnie jezdze juz 2 rok na Philips Vision PLus 50% ( min, polecane przez Auto Świat-patrz linki wyzej..) obecnie nosze sie z zamiarem kupna Philips Blue Vision, poniewaz swieca jasniejszym (bialym swiatlem podobnym do ksenonow) porownywalem efekt stawiajac swoja pania przy ojca skorupie tyz z soczewkami z blue vision... no i jest roznica... no tyla w temacie a .. nawiazujac do jasniejszych postojowek o ktore pytal Kubas to mozesz sprobowac z postojowkami W5W Philips Blue vision swieca bielszym i lekko niebieskawym swiatlem.. mozna je dostac w zestawie z żarowkami reflektorowymi blue vision lub osobno... cena chyba ok. 10-12 zl za 2 postojowki.. mozna tez wstawic diodowe zamienniki w postojowki wowczas bedzie to swiatlo podobne do ksenonu ( polecam zarowki postojowe diodowe z 4 malych diod swieca naprawde jasno i dosyc dlugo u mnie sie spalila jedna dopiero po kilku miesiacach, a efekt jest fajny, no cena jednej na allegro to ok 7zl.. no ale kto co woli pozdrawiam

  9. #39
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    NO jak drogowe to te same jak mijania?? Przeciez tamte sa chyba H7 ?? Inn abudowe maja i sa w innym kloszu??

  10. #40
    zwiezu
    Gość

    Domyślnie

    no na dlugich tez masz zarowke h1... jesli nie wierzysz to sprawdz sam, masz tu linka gdzie wybierasz rodzaj swiatel(mijania drogowe itp... -oznaczone sa w pasku wyboru standardowymi oznaczeniami tak jak na desce rozdzielczej auta...) model auta no i wyskakuje Ci rodzaj zarowki... no jak mi nie wierzysz to sprawdz sam,, w 155 tez sa 2x H1 ...

Podobne wątki

  1. Pytanie o żarówki H7 i o kontrolkę od przepalonej żarówki
    Utworzone przez Przemekkk97 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 11:18
  2. [159] Czy żarówki bi-ksenonowe D1S będą pasować do 159? Gdzie kupujecie żarówki?
    Utworzone przez rysiek w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 21:17
  3. żarówki
    Utworzone przez macki2go w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-05-2010, 11:49
  4. Żarówki
    Utworzone przez Szczepan28 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 30-11-2009, 16:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory