Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wtryski i paliwo ????????????

  1. #1
    remi200833
    Gość

    Domyślnie Wtryski i paliwo ????????????

    mam problem od dluzszego czasu swieca mi sie nieraz wtryski zwlaszca gdy stoje w korkach a jak sie zgasi silnik i znowu zapali to zgasa ale po jakiejs jezdzie na niskich obrotach znowu sie swieci wymienilem przewody zaplonowe a zauwazylem ze przy jednym wtrysku wkolo koncowki wezyka jest jagby wilgotne od paliwa co to moze byc moja alfa to 1,6 V8 BOXER

  2. #2
    papa16b
    Gość

    Domyślnie

    Wtrysk może być albo uszkodzony albo zapchany spróbuj dodać do paliwa specjalnego płynu do czyszczenia wtrysków dostaniesz go na stacji paliw . Bo jeśli byś musiał wymieniać wtryski to raczej wszystkie .

  3. #3
    adelon
    Gość

    Domyślnie

    Mi w TS leciało paliwo po wtrysku, okazało się, że wyleciała aluminiowa wsówka która go trzymała.

  4. #4
    remi200833
    Gość

    Domyślnie

    ja mam wilgotne w tym miejscu gdzie wsuwa sie waz na alumin iowa rurke a moghe sam wykrecic wtrysk i sprawdzic czy jest zapchany czy lepiej sie samemu nie tykac

  5. #5
    papa16b
    Gość

    Domyślnie

    lepiej samemu nie tykać bo wtryski są ustawiane zmienisz coś niechcący i autko może jeszcze gorzej funkcjonować .Myślę że drogo by to ni kosztowało . Kiedys mojemu znajomemu przytrafiło się to i okazało się że to czujnik a wtryski do dziś pięknie się sprawują. ale skoro jest wilgotno to tak jak wcześniej mówiłem

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał remi200833 Zobacz post
    mam problem od dluzszego czasu swieca mi sie nieraz wtryski zwlaszca gdy stoje w korkach a jak sie zgasi silnik i znowu zapali to zgasa ale po jakiejs jezdzie na niskich obrotach znowu sie swieci wymienilem przewody zaplonowe a zauwazylem ze przy jednym wtrysku wkolo koncowki wezyka jest jagby wilgotne od paliwa co to moze byc moja alfa to 1,6 V8 BOXER
    To co Ci się świeci to nie żadne wtryski tylko kontrolka awarii układu wtryskowo zapłonowego. Najprościej problem zdiagnozowac w jeden sposób, podpiąć auto pod komputer serwisowy i odczytać błąd. Jego pojawienie jest równoznaczen z zapaleniem powyższej kontrolki. Jasnowidzem co prawda nie jestem ale typuję sondę lambda.


Podobne wątki

  1. Paliwo raz ucieka a raz nie.
    Utworzone przez Petross w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-03-2015, 08:11
  2. [159] Złe paliwo :(
    Utworzone przez 89ozzy w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 22:24
  3. [146] paliwo td ?
    Utworzone przez Voyager_1988 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-05-2009, 22:18
  4. [33] Paliwo do 33 1.7 8V.
    Utworzone przez Spirit w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-07-2008, 15:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory