Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Podłokietnik w tej alfie

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar suckert
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Afla 146 1,6 TS
    Postów
    141

    Domyślnie Podłokietnik w tej alfie

    Witam,

    Mam takie pytanie: Czy kiedyś w 146 montowali podłokietnik? Albo czy można gdzieś taki zdobyć? może są jakieś zamienniki które dobrze wyglądają? Może że są dostępne całe tunele środkowe zamienne wyposażone w podłokietniki właśnie.

    A może ktoś z was robił coś takiego i może powiedzieć co i jak myśli jak wyszło. może jakieś foto?

  2. #2
    homel86
    Gość

    Domyślnie

    u siebie mialem podlokietnik dedykowany do 145 i 146, a wygladal on tak, ze byl stelaz z rurek przykrecany do srub fotela ( na koncu szyn ) i obity byl materialem z gabka, takze byl wygodny i nieporownywalnie lepszy od podlokietnikow z allegro pasujacych do wszystkich modeli, obecnie jezdzi w fiacie bravo kumpla na fotce masz jak wygladal

  3. #3
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Polkowice
    Auto
    Alfa Romeo 33 1.4 ie Alfa Romeo 145 1.4 boxer
    Postów
    179

    Domyślnie

    Ja miałem podłokietnik w swojej alfy i prowdopodobnie był to jakiś bardziew z allegro kijówa jak nic. Wyciągnołem to po 3 dniach od zakupu denerwowal mnie podczas postojucięzko było zaciągnąć ręczny a wykończenie jego :/ tragedia niby obszyty materiałem imitującym skóre ale i tak był twardy. Po jego wymontowaniu zostaly tylko dziury po śrubach w tunelu środkowym.

  4. #4
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Najlepiej (niekoniecznie najłatwiej...) było by kupić cały podłokietnik wraz z mocowaniem od 156 i przykręcić do stelaża fotela. Pamiętam, że stelaż w 145/6 jest dość podobny do tych ze 156 i przy odrobinie sprytu i wolnego czasu mogło by to wyglądać dobrze i dodatkowo miało by funkcję składania.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar przemoo84
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    BYŁA 145 1.9 JTD 2000 r. :-(
    Postów
    111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pol3wa Zobacz post
    Ja miałem podłokietnik w swojej alfy i prowdopodobnie był to jakiś bardziew z allegro kijówa jak nic. Wyciągnołem to po 3 dniach od zakupu denerwowal mnie podczas postojucięzko było zaciągnąć ręczny a wykończenie jego :/ tragedia niby obszyty materiałem imitującym skóre ale i tak był twardy. Po jego wymontowaniu zostaly tylko dziury po śrubach w tunelu środkowym.
    ja mialem podobnie w mojej poprzedniej 145,po rozbiciu belli sprzedałem ją razem z podłokietnikiem :-)

  6. #6
    ViP Romeo Avatar Lesio
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Subaru Forester XT, Mini Countryman CS
    Postów
    1,917

    Domyślnie

    Zapytaj Cumy on miał taki do sprzedania
    Ostatnio edytowane przez Lesio ; 08-02-2011 o 15:41

  7. #7
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar suckert
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    Afla 146 1,6 TS
    Postów
    141

    Domyślnie

    Najlepiej (niekoniecznie najłatwiej...) było by kupić cały podłokietnik wraz z mocowaniem od 156 i przykręcić do stelaża fotela. Pamiętam, że stelaż w 145/6 jest dość podobny do tych ze 156 i przy odrobinie sprytu i wolnego czasu mogło by to wyglądać dobrze i dodatkowo miało by funkcję składania.
    Czyli podłokietnik z 156 może pasować do 146? Bo gdyby tak było to przecież nie ma problemu. Po prostu kupić i zamontować

    Czyli coś takiego:http://allegro.pl/podlokietnik-alfa-...430540868.html?

  8. #8
    homel86
    Gość

    Domyślnie

    troche rzezby i ten od 156 bedzie pasowal

Podobne wątki

  1. podłokietnik
    Utworzone przez MateuszLucky w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-08-2015, 22:41
  2. Podłokietnik
    Utworzone przez Nemiks w dziale 147
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 25-07-2014, 13:56
  3. Podłokietnik
    Utworzone przez krzysieking w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 15-08-2013, 09:41
  4. [156] Podłokietnik
    Utworzone przez krzysieking w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-03-2008, 11:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory