Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Malowanie tapicerki i metalowe obramowki na zegary

  1. #11
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Miałem taki plastik jak byłem posiadaczem Fiata Tempry. Wystarcyło palcem przejechać i już była krecha. kto to wymyślił.

  2. #12
    Vojtech i Asia
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie samochód ma przejechane 88tyś a ten plastic wyglada jak by miał z 300tyś

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    a w najnowszym modeo - to samo :shock:

  4. #14
    madryar
    Gość

    Domyślnie

    Ja przy przebiegu 100 tys nie mam zniszczonego bardzo tego tworzywa...w kilku miejscach na konsoli srodkowej jest delikatnie powycierana ta mieka warstwa ktora pokryty jest plastik ale jezeli chodzi o jakies rysy to jedynie delikatne znajduja sie na popielniczce...moze jakis lepszy odlew mi sie trafil :wink:


    Pozdro

  5. #15
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Ok, zakupilem ramki na dido tuning. Zamowilem ramki na zegary i na nawiewy, dostalem tylko na zegary. Napisalem do szefa i odpisal, ze narazie nie ma ich na stanie i nie wie kiedy beda, ale moze ten mniejsze od zegarow beda pasoawc.

    Oczywiscie sa za duze - chodzilo mo o te ramki od obrotomierza.

    Przy rozkrecaniu licznikow natrafilem na problem: mozna zalozyc ramki tylko zdejmujac szybke, a szybka jest przyklejona pod wplywem temperatury. A wiec trzeba bylo to wyrwac. Srodkowa ramka (od predkosciomierza, najwieksza) weszla elegancko bez klejenia, idealnie pasowala. Za to ramki od obrotomierza i poziomu paliwa trzeba bylo kleic, bo nie pasowaly tak idealnie. Mysle, ze przyslane mi ramki nie sa dedykowane, tylko maja kilka rozmiarow i uznali, ze te beda dobre do 145.

    Skrecilem i wszystko ladnie wyglada. Tylko problem jest taki, ze teraz caly czas pali mi sie kontrolka od poduszki powietrznej - co to oznacza? Rozkrecilem caly licznik, wszystko praktycznie co sie dalo, bo chcialem sprawdzic czy da sie to inaczej zdemontowac bez wyrywania szybki. Przy poduszce nic nie mieszalem. Mozliwe, ze jakies styki naruszylem i dlatego tak mi sie podswietla ta ikonka?

    Nie wiem co ja teraz bede mowil kolezankom Beda sie baly jezdzic, bo poduszka nie dziala

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-08-2015, 09:43
  2. Malowanie plastiku/tapicerki
    Utworzone przez kalaruch w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-01-2012, 09:15
  3. [146] metalowe przewody hamulcowe w 146
    Utworzone przez scyzorsw w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-05-2010, 19:38
  4. [145] Metalowe koncówki kabli??
    Utworzone przez Limak852 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-07-2009, 07:02
  5. Metalowe podkladki pod tablice
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-06-2006, 05:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory