Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Pytanie gdzie gdzie i u kogo zrobić rozrząd w Wielkopolsce

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie Pytanie gdzie gdzie i u kogo zrobić rozrząd w Wielkopolsce

    Prosze o pomoc koledzy gdzie najlepiej i u kogo zrobić rozrząd w Wielkopolsce w mojej Gtv-ce 2.0 TS ,wolałbym omijać autoryzowany serwis chyba ze ktos poleci naprawde dobry , jesli nie w Wielkopolsce to jestem w stanie pojechac dalej byle by bylo warto i gdzie ktorys ma pewnosc co do dobrego wykonania, z góry wielkie dzieki za każda odpowiedz
    Pozdr.

  2. #2
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Witam kolegę z WLKP.
    Jeśli chcesz mieć zrobiony dobrze rozrząd to proponuję albo ASO Nagórski (ale tam jest drogo) albo warsztat Kotowicza (nie ma ASO ale jest naprawdę dobry, ja u niego od paru lat robię swoja belle).
    Wiem że godny polecenia jest AUTIM na ul. Warszawskiej, ale z ich usług jak do tej pory nie korzystałem.
    Jeśli będziesz chciał dokładne namiary na któryś warsztat to pisz na PW.

  3. #3
    luciano
    Gość

    Domyślnie

    Ja wymieniam rozrząd w swojej IMOLI właśnie u pana Kotowicza, moja AR właśnie tam jest serwisowana.

  4. #4
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Zapraszam do Turku (masz do mnie 40 km). Mam dobrego mechanika. Robił mi rozrząd jak miałem Twin Sparka. Może nie jest najtańszy, ale auto chodziło idealnie. Przy 1.6 za wymianę rozrządu, łacznie z Wariatem, olejem i robocizną, zapłaciłem ok 1200 zł.

    Jakby co to pisz na PW

  5. #5
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Dziękuje raz jeszcze koledzy , jutro jestem umówiony z kolesiem który sie zajmuje tylko Alfami i zobaczymy co wyjdzie z rozmowy a jak nie odezwe sie do któregoś z was
    Pozdrawiam

  6. #6
    Doman
    Gość

    Domyślnie

    I gdzie w koncu podjales sie serwisu redzi, jesli mozna spytac? No i o jakas opinie prosimy...

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Więc udało mi sie zdobyć namiary do kogoś kto pracuje w serwisie Fiata i tam zajmuje sie wyłacznie Alfami , wieć koszt części wyniósł mnie około 740 zł bez wariatora i pompy wodnej których nie wymieniałem gdyż facet uznał ze są dobre i nie tylko od niego sie dowiedziałem ze wymiana wariatora np to chwyt serwisów i mechaników gdyz jesli jest dobry to nie ma potrzeby jego wymiany a jesli za jakis czas siadzie nie trzeba wymieniac ponownie rozrządu ( nie mówie ze zle wszystko wymienic bo wtedy ma sie na jakis czas spokoj ale ja jestem zdania ze jak cos narazie działo to... wiec u mnie narazie staneło na tym , czekam jeszcze na jeden pasek do wałka wyrównowazającego i jednym kołem zębatym i wtedy poczuje ulge ze to co wazniejsze wymieniłem , jesli ktos by potrzebował namiar bo np mieszka gdzies w okolicy to chetnie sie podziele , pozdrawiam
    PS narazie jestem zadowolony ale zobacze jak wszystko juz bedzie zrobione wtedy napisze opinie ;]

Podobne wątki

  1. Gdzie w Wielkopolsce usunąć klapy wirowe w silniku 1.9 16v 150km?
    Utworzone przez Adam K. w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 20:36
  2. Naprawa skrzyni u kogo gdzie?
    Utworzone przez dexster w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-02-2015, 07:21
  3. Złomowisko w Wielkopolsce, gdzie może stać Alfa 75
    Utworzone przez radosuaf w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 21:38
  4. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-06-2011, 23:37
  5. Gdzie zrobić rozrząd w olsztynie?
    Utworzone przez mareczek w dziale Warmińsko-mazurskie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-09-2010, 14:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory