Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Temat: GTV- kupić, czy nie kupić- wasze opinie i porady

  1. #61
    drugimarcin
    Gość

    Domyślnie

    Dodam jeszcze,ze zawiecha z tylu to specjalna rama przestrzenna z wielodrazkowym systemem, wbudowana kosztem bagaznika, poprawila sztywnosc i przyczepnosc, w polskich warunkach trzeba sie przygotowac ze trzeba bedzie czasem cos w nim wymienic, chociaz jest calkiem wytrzymale.

  2. #62
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał perver
    Nie no ze mna nie jest tak zle
    Z dystansem podchodze do takich chipow, jednak nie znam silnikow alfy za bardzo dlatego spytalem czy ktos,cos itd?
    No i znowu sie nie pomylilem,niestety
    Podsumowujac to jednak pierwsza mysl najlepsza! Pocieszyc sie seria,a jak przestanie cieszyc,a uprzyjemniacze typu: wydech,sportowy filtr itd przestana cieszyc to szarpne sie pewnie na turbo i na klapie bedzie 3.0 V6 TB :mrgreen:
    Jesli nikt mnie nie wyprzedzi to bedzie chyba pierwsza taka w polsce?
    Znajac mnie to 220 KM szybko mi sie znudzi...

    A wracajac na ziemie to musze najpierw znalezc ta wymarzona czarna pieknosc... :wink:
    Widząc z opisju jakim autem jedzisz to seryjną gtv będzie przepaścią pod względem osiąów i na pewno dostarczy miłych wrażeń. Uturbianie, po co? Jak nie będzię jak tej mocy przenieść na asfalt? Pomijając prowadzenie itp.
    1984 GTV6 3.2 24V

  3. #63
    perver
    Gość

    Domyślnie

    no z ta przepascia to moze bym nie przesadzal... Jezdzilem juz dosc szybkimi autami i wiem jak to jest Co do mojego obecnego auta to roznica osiagow,przynajmniej na papierze nie jest taka porazajaca. Civic duzo slabszy ale tez prawie 0,5 tony lzejszy. Roznica polega na charaktrystyce silnika. W GTV moc plynie z pojemnosci,w civicu z wysokich obrotow. porownywanie "japonskiej kosiarki" z "pancernym" silnikiem alfy nie ma sensu.
    No jak by nie bylo to licze na te osiagi 3.0 V6 bo civic juz za wolny jest :mrgreen:

  4. #64
    gtv
    Gość

    Domyślnie

    Jak chcesz doładować swojego 3.0 to montuj kompresor. Gdzieś czytałem że z turbo silniki nie wytrzymują. Zbyt duży przyrost mocy w krótkim czasie. Kompresor wkręca się płynnie.

  5. #65
    bikbok
    Gość

    Domyślnie

    Witam z Krakowa
    mam maly problem z alfa gtv przyjaciolki. misiaki twierdza ze trzeba wymienic obie strony wahaczy tylnych. ASO zdziera, przymiarka wstepna to okolice 5K, sporo przy najmniej dla mnie.
    Moze ktos ma jakis pomysl...
    best,

  6. #66
    wera
    Gość

    Domyślnie

    a nie wystarczy samych łączników?
    przy wahaczach w sumie nie ma się co zepsuć, no chyba że walnął w nie jakiś potężny głaz i są wygięte albo coś...

  7. #67
    bikbok
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał wera
    a nie wystarczy samych łączników?
    przy wahaczach w sumie nie ma się co zepsuć, no chyba że walnął w nie jakiś potężny głaz i są wygięte albo coś...
    obejrzalem je sobie, mechanior pokazywal ze tuleje sie przesuwaja, czyli jest slabo. jest to miales namysli piszac o lacznikach to super, tylko gdzie sie owe laczniki kupuje???
    dzieki z gory

  8. #68
    mattman
    Gość

    Domyślnie

    Moja GTV będzie do sprzedania w połowie kwietnia.
    Szczegóły wkrótce... 8)

  9. #69
    mattman
    Gość

    Domyślnie

    ***

  10. #70
    spineGTV
    Gość

    Domyślnie

    Witam wszystkich, jestem zainteresowany kupnem Alfy GTV z silnikiem 2,0 16v 150KM- czy można Was prosić o jakieś wskazówki na co mam zwrócić uwagę przy kupnie samochodu oraz jak mniej więcej wygląda spalanie tego silnika oraz awaryjność części...czytałem poprzednie posty lecz one dotyczyły Alfy z silnikiem turbo...a podobnież to całkiem inna śpiewka.Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Co kupić- czekam na porady
    Utworzone przez madzik3026 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 03-04-2014, 00:58
  2. Kupić / nie kupić - prośba o opinie
    Utworzone przez Focur w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-11-2012, 08:23
  3. Jaką kupić (opinie,porady)
    Utworzone przez Pixel w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-09-2012, 12:32
  4. Potrzebne porady, chcę kupić alfę 156 lub 147
    Utworzone przez matezoma w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory