Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: gaśnica w 155

  1. #11
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    nie no z gaśnicami jest tak że każda ma date ważności na sobie. po jej przekroczeniu jedzie się by fachowiec ci przedłużył ta date. nie sądze żebyś co np. 2 lata kupywał nową
    btw. jak jedziecie do niemiec to trzymajcie się na baczności, tam polaków lubią bardzo szczegółowo sprawdzać (dodatkowo obowiązkowa jest tam odblaskowa kamizelka)
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Dokładnie ja mam znajomego w ppoż i za 5 zyla mam naklejkę i gaśnica jest ważna przez nastpęny rok


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #13
    ANGEL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    Dokładnie ja mam znajomego w ppoż i za 5 zyla mam naklejkę i gaśnica jest ważna przez nastpęny rok
    To nie jest dobry sposob ja tak kiedys robilem a jak doszlo do gaszenia samochodu kumpla to zamiast piany sypal sie bialy proszek jak jakiemus dilerowi prochow...

    ja wole zakupic nowa gasnice za 20 pln i czuc sie bezpieczniej... Wiem ze tak naprawde jedna gasnica nie uda sie zagasic autka, ale jezeli plomien nie jest zaduzy zawsze jest nadzieja.

  4. #14
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ale jest szansa że jakiś inny kierowca ci pomoże ze swoją gaśnicą a im więcej ludzi ci pooże tym prędzej być może ugasisz pożar.
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

  5. #15
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar OO__V__OO
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Krapkowice/Opole
    Auto
    307 CC
    Postów
    296

    Domyślnie

    u mnie zamontowana jest w prawym rogu od strony klapy

  6. #16
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy.Gaśnica jest na pokaz. :shock: Dla miśka służbisty.Jak się zaczyna jarać furka to się sp....... a nie gasi.Próbował ktoś wyramontować motor po gaszeniu proszkiem :?: :?: :?: Ja widziałem samochód tak zagaszony.Stoi już parę lat.Bo ani to złom,ani samochód do naprawy.A tak jak się spali cały to przynajmniej ubezpieczenie się dostanie.

  7. #17
    Przemek_Docent
    Gość

    Domyślnie Re: gaśnica w 155

    Cytat Napisał bobryt
    gdzie w swoich alfach macie zamontowane gaśnice i w jaki sposób?
    U mnie zmieściła się obok koła zapasowego pod tą "podłogą". Kupiłem sobie też mały (opakowaniem, rzecz jasna - częściowo szmaciany) trójkąt i też się tam zmieścił - na wierzchu tego opakowania na podnośnik :-)
    Aha! Dla tych, dla których liczy się każdy centymetr kwadratowy bagażnika - widziałem w NORAUTO gaśnice "tuningowe" - piękny metalizowany kolor obudowy i wąski kształt. Też niczego nie zgasi, a zajmuje bardzo mało miejsca. Pytanie tylko, czy Polucjanci to akceptują...

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    w 156 po lewej w bagazniku jest wneka a przez wykladzine przewleczony jest pasek z rzepem. Tyle ze kiepsko jest to zrobione bo pasek ciagnie wykladzine a dwa ze tak czy siak ciezko jest w jakis solidny sposob zamocowac gasnice do plaskiej scianki przy pomocy jednego sznurka.

  9. #19
    Remek
    Gość

    Domyślnie

    Mojemu przyacielowei spalilo sie uno w srodku miasta,a ludzie zamiast podawac gasnice to odjezdzali autami jak najdalej,jedna babka,nowka WV Polo,prosto z salonu, wjechala na trawnik,ale gasnicy nie dala bo "nie miala".Oczywiscie znalezlo sie kilka osob,ktore pomogly,w sumie zuzylismy chyba 8 gaśnic jak dobrze pamietam,ale kompletnie nic to nie dalo,a straz pozarna,ktora miala doslownie 500m do przejechania jechala niecale 20 minut,do tego czasu caly przod auta spłonoł. Na około samochodu stala conajmniej setka ludzi,ale wszyscy sie tylko patrzyli na kliku metrowe plomienie i podziwiali ten "wspanały" widok...
    Te gasnice to jeden wielki pic na wode,mozna nimi co najwyzej ognisko zgasic,a nie wiadomo i czy z tym sobie poradza...no ale jak trzeba je miec to trzeba...
    Ja mam ja umieszczona po lewej stronie nad nadkolem, za pomoca zepu przymocowanego do gasnicy i do wykladziny tasma dwustronna do dywanow jak na razie trzyma.

  10. #20
    ʇɧɹqoq Romeo Avatar bobryt
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    OPC
    Postów
    1,221

    Domyślnie

    ja za pomocą sznurków przymocowałem w bagażniku do obicia na boku. trzymać trzyma, troche kiepsko wygląda :roll:
    1997 Alfa Romeo 155 2.0 16v
    2000 Subaru Forester S-Turbo

    2002 Opel Zafira OPC


    1999 Volvo V70

Podobne wątki

  1. [GTV] Gaśnica, klucze, trójkąt
    Utworzone przez Oktan w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 01-05-2014, 18:50
  2. Gaśnica - gdzie macie ją zamontowaną ?
    Utworzone przez Iwan87 w dziale GT
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 19-11-2013, 20:55
  3. [156] Gaśnica - zamocowanie
    Utworzone przez jazzu w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-11-2008, 14:47

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory