Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: [146] Zderzak - stłuczka.

  1. #1
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie [146] Zderzak - stłuczka.

    Mialem dzisiaj stluczke. koles wjechal mi w tyl. Jak wysiadlem i zobaczylem jego przod ( peugeot 406 coupe, maska wgniecione, przesunieta 5 cm w prawo, zderzak polamany ) to pomyslalem ze tyl zgnieciony a tu patrze i zderzak tylko porysowany nawet nie pekl... Zdziwilem sie bardzo, myslicie ze moze byc zgniecione cos pod zderzakiem, tak patrzylem i nic nie bylo widac, ale wole sie zapytac zeby wrazie czego przed rzeczoznawca znalezc wszystkie uszkodzenia.

  2. #2
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Odkręć zderzak i się przekonaj, możliwe, że się wgniótł i odbił - ja miałem podobnie, klapa tylna wgnieciona (alfa 145) a zderzak cały... Pod zderzakiem było wgniecenie, no ale jak już napisałem - zderzak cały :]

    Chociaż, u Ciebie może być zgoła odmiennie - ja uderzyłem w cienki metalowy słupek (obróciło mnie bo po mokrym w zakręt wszedłem zdecydowanie za szybko [oczywiście na prywatnej drodze ]).

  3. #3
    crazyqs
    Gość

    Domyślnie

    Proponował bym wyjąć za pasówkę, jeśli da się ją wyjąc bez problemu i nie ma żadnych widocznych odkształceń to raczej wszystko jest cacy. Z tego co miałem do czynienia to to właśnie w tym miejscu widać najlepiej zakres uszkodzeń bez zdejmowania zderzaka.

Podobne wątki

  1. Alfa 156 stłuczka
    Utworzone przez Jejas w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 11-10-2014, 12:55
  2. Stłuczka pytania
    Utworzone przez Mati87 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2013, 11:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory