Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Odboje z Fiata Bravo?

  1. #11
    ANDYTCM
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emenems
    Śmieszna sprawa. Mi też się oberwał ale....cały czas tam jest tzn nie mogę go przecisnąć przez sprężynę Więc mimo że się urwał to i tak pełni swoją rolę.
    Jak by miał ktoś namiary na allegro na te odbojniki to niech podeśle linka
    Ja swój "odbojnik" po oderwaniu przykleiłem klejem do szyb. Miało to być doraźne rozwiązanie i tak zostało - trzyma się do dziś, a minęło już pół roku.

  2. #12
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    mi kiedys przy tipo przerdzewiało wkoło tego odbojnika :roll:

    tak sie zastanawiam czy naprawde koniecznym było ładowanie takiej kupy żelastwa z tyłu bo i tak sztywnosc nadwozia daje wiele do zyczenia w naszych autkach

  3. #13
    rysiu145
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał KUBAS
    ja sądze że te same.... :roll:
    jak zakupywałem ostatnio łożysko z piasta na tył to też były właśnie do tego modelu fiata....więc sądze że połowa częsci z alfy pasuje do jednego jak i drugiego modelu fiata noi na odwrut....ja jakiś czas temu wymieniałem czujnik te przy pedale hamulca...dopasowałem od dużego fiata
    a ile za lozyska dales??

  4. #14
    kali146
    Gość

    Domyślnie

    ja u siebie wymieniałem amorki tył te odbojniki łożysko na wahaczu prawą a pózniej piastę też prawą a to za sprawą że kilka miechów jezdziłem ze slabym amorkiem i teraz sie nauczyłem że jak coś trza wymienić to lepiej nie czekać bo będzie gorzej a te odbojniki kupiłem u siebie na miejscu w sklepie koszt około 50 zł,wszystka robota własna.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory