Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: [145] Tablica rozdzielcza - co to za znaczek?!

  1. #11
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Postów
    152

    Domyślnie

    Ok, na pewno odwiedzę ASO. Mam jeszcze na to rok .......wychodzi na to, że mam wszystkie poduszki (4 sztuki).. ale nadal swieci kontrolka... może nie jest podpięta jakąs wtyczka... hm... zrobiłem dziś reset komputera, ale nic nie pomogło... reset po przez odłączenie aku (części plusowej).

  2. #12
    Abrial
    Gość

    Domyślnie

    Częstą przyczyną jest przerwana ścieżka na listwie między kierą a kompem, ale na pewno nie obejdzie się bez podpięcia w tester

  3. #13
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Postów
    152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abrial
    Częstą przyczyną jest przerwana ścieżka na listwie między kierą a kompem, ale na pewno nie obejdzie się bez podpięcia w tester
    Dzięki za info na razie mi to tak strasznie nie przeszkadza.. ale.. zajme się tym jeszcze kiedyś na pewno pojadę na tester ))))

  4. #14
    grzemach
    Gość

    Domyślnie

    W sumie że świecą kontrolki AIRBAG może być kilka przyczyn:
    - auto miało wypadek i poduszka wystrzeliła, brak poduszki (poduszek w ogóle)
    - któraś poduszka ma jakieś uszkodzenie (może przewód itp)

    Ja bym raczej tego nie bagatelizował, jeśli masz uszkodzoną poduszkę to ona sporo kosztuje, a jeśli auto miało wypadek to po tym możesz poznać...

    Mój znajomy miał w C3 co prawda, ale poduszki to poduszki, odpięty kabelek jakiś od czujnika pasów czy coś takiego dziwnego i też mu kontrolka od poduszki świeciła.

  5. #15
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    07 2008
    Mieszka w
    Lubin
    Postów
    152

    Domyślnie

    Z tego co wiem auto jest niewypadkowe.. nie znam dokładnie historii tego auta, ale na penwo był wymieniony air bag, bo na drzwiach mam naklejkę.. już wcześniej o tym pisałem może przewód.. kabelek nie styka.. dlatego się świeci..

  6. #16
    grzemach
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfaholic145JTD
    Z tego co wiem auto jest niewypadkowe.. nie znam dokładnie historii tego auta, ale na penwo był wymieniony air bag, bo na drzwiach mam naklejkę.. już wcześniej o tym pisałem może przewód.. kabelek nie styka.. dlatego się świeci..
    Sama wymiana poduszki to mało, z tego co wiem należy jeszcze wymienić komputer do tej poduszki.
    Ale skoro piszesz że była wymieniana to może na którymś styku coś jest nie tak... Jak zwykle najprościej w takich sytuacjach jest jechać do mechanika i spr co dokładnie może być nie tak, bo na forum to możemy sobie gdybać.
    Koszt naprawy to od 0zł (gdzieś styku brakuje), przez jakiś uszkodzony przewód i inne rzeczy pośrednie do parę tyś za wymianę poduszki

Podobne wątki

  1. [Brera] Znaczek nakładany na znaczek Alfa 74-75mm
    Utworzone przez wiatr0k w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-11-2015, 06:37
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 13-10-2015, 15:11
  3. [156] 156 TS Tablica rejestracyjna
    Utworzone przez bubu321 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2010, 21:33

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory