Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [155] Pomoc przy montażu zdalnego sterownika zamka centralne

  1. #1
    ufty
    Gość

    Domyślnie [155] Pomoc przy montażu zdalnego sterownika zamka centralne

    Zakupiłem sobie taki sterownik http://www.allegro.pl/item404197524_...kierunki_.html schemat jaki otrzymałem od sprzedawcy jest ok dla kogoś kto choć trochę sie zna na elektryce a ja ni w ząb nie kumam. Montował ktos moze cos takiego u siebie i potrafiłby krok po kroku wytłumaczyć jak to zainstalować ?

  2. #2
    skrzat
    Gość

    Domyślnie

    Polecam poczytać na elektrodzie poniższy post (są tam także linki do innych postów). Trzeba podłączyć do sterownika kable wychodzące z listwy w drzwiach: biały (otwieranie) i niebieski (zamykanie). Tylko nie pomyl się, bo są tam także białe i niebieskie przewody, ale mają kolorowe paski.

    http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1031109.html

  3. #3
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Tu wrzuciłem schemat jaki otrzymałem co do jasności jego oznaczeń to nie mam żadnych wątpliwości. Mam natomiast problem ze zlokalizowaniem kabli/miejsc w aucie w które te kable mam popodpinać. Chciałbym podłączyć wszystko tak aby wykorzystać możliwości sterownika w 100%. Zaznaczam że jestem w 100% laikiem, mówiąc prościej musze mieć "wskazane palcem" gdzie co podłączyć :cry:

  4. #4
    skrzat
    Gość

    Domyślnie

    Ja wymieniałem alarm i korzystałem z opisu na elektrodzie (podany link do postu i jego odnośniki). Jeśli nadal Ci to nic nie mówi, to lepiej poproś kogoś o pomoc. Jak w życiu nie miałeś w rękach "lutownicy", to nikt Cię na odległość nie poprowadzi. Zaoszczędzisz 100zł, a zrobisz sobie zwarcie w instalacji i może Cię to kosztować o wiele więcej. Pozdrawiam

  5. #5
    Ferrari-1
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał skrzat
    Ja wymieniałem alarm i korzystałem z opisu na elektrodzie (podany link do postu i jego odnośniki). Jeśli nadal Ci to nic nie mówi, to lepiej poproś kogoś o pomoc. Jak w życiu nie miałeś w rękach "lutownicy", to nikt Cię na odległość nie poprowadzi. Zaoszczędzisz 100zł, a zrobisz sobie zwarcie w instalacji i może Cię to kosztować o wiele więcej. Pozdrawiam
    Dokładnie tak.

  6. #6
    skrzysio
    Gość

  7. #7
    ufty
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał skrzysio
    To już znalazłem wcześniej ale idąc za radą nie będę grzebał zam tylko zlecę to elektrykowi.

Podobne wątki

  1. Moduł sterownika zamka
    Utworzone przez Długi1987 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-12-2015, 19:47
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-08-2013, 07:59
  3. BLAUPUNKT GTt 1200 - opinie + pomoc przy montażu.
    Utworzone przez Tarin w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 14:53
  4. [GTV] Lokalizacja sterownika centralnego zamka
    Utworzone przez gronel w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2012, 13:39
  5. Wymiana sterownika centralnego zamka
    Utworzone przez Marcin Szł-y w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-08-2011, 12:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory