Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: Świece do Alfa Romeo 145 bosex 1.4 POMOCY

  1. #1
    gosiaem
    Gość

    Domyślnie Świece do Alfa Romeo 145 bosex 1.4 POMOCY

    Witam
    Potrzebuję świece do Alfy Romeo 145 boxer 1.4. Gdyby ktoś mógł mi znaleźć link w jakimś sklepie internetowym to będę wdzięczna. Sama znajduję tylko do silnika TS a mi potrzebne do BOXERA 1.4. Potrzebuję również przewody do świec (także link) Proszę o w miarę szybką pomoc :-)
    Pozdrawiam
    Małgosia
    Ostatnio edytowane przez gosiaem ; 25-08-2012 o 17:15

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742


  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomakt
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16V 95'
    Postów
    353

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Świece do boxera Koleżanko powinnaś dostać w każdym nawet niezbyt dobrze zaopatrzonym sklepie motoryzacyjnym. Osobiście polecam NGK BP6ES. Spisz sobie oznaczenie i do sklepu. Nie powinny być drogie 6,00 może 8,00 zł za sztukę. Za 4 szt. powinnaś więc zapłacić ok. 30 zł. Wymiana co rok, jak jeździsz mało to nawet co 2 lata.

    Co do przewodów zapłonowych, z tego co wiem samo NGK ponoć nie produkuje przewodów, zaś te które firmują swoim logo robi ktoś zupełnie inny i nie mają one najlepszej opinii. Osobiście polecam przewody f-my BERU - jeżdżę na nich ponad 5 lat i jak na razie nie ma problemów. Nie jestem na bieżąco z cenami, ale koszt kompletu 4 szt. to ok. 120,00 zł. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

    Co do zakupów w sieci - nie wiem, czy warto? Popytaj znajomych, sąsiadów w którym miejscowym sklepie zaopatrują się w części do swoich bolidów. Tak, jak pisałem - świece powinnaś dostać od ręki. Przewody natomiast w dobrym sklepie sprowadzą Ci bez problemu na drugi dzień.
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Cytat Napisał as Zobacz post
    Co do przewodów zapłonowych, z tego co wiem samo NGK ponoć nie produkuje przewodów,
    Kolego w pierwszym poście podałem linki zarówno do świec NGK, jak i przewodów NGK.


  6. #6
    gosiaem
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wielkie

  7. #7
    Użytkownik Romeo Avatar as
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    AR 145 / 1994 1,4 BOXER
    Postów
    1,112

    Domyślnie

    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Kolego w pierwszym poście podałem linki zarówno do świec NGK, jak i przewodów NGK.
    Wiem - widzialem te linki, ale chodziło mi o to, że samo NGK ponoć przewodów już nie produkuje - robią, to dla nich inne firmy zewnętrzne. Weź sobie np. płyty CD/DVD. Jeden z czołowych producentów tj. firma TDK nie produkuje ich kilka lat a płytki tej firmy nadal znajdują się w sprzedaży. Podobnie jest z przewodami - podwykonawcy nadrukują napis, wrzucą w pudełko i mamy NKG. Jeśli trafiły by się gdzieś przewody z tej firmy to najlepiej MADE IN JAPAN oczywiście pod warunkiem, że będą to oryginały. Na koniec - na pewno odradziłbym zakup przewodów f-my JANMOR.
    Errare humanum est - Mylić się jest rzeczą ludzką.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar kaes
    Dołączył
    02 2007
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 145 1,4 bx 1995
    Postów
    787

    Domyślnie

    A ja proponuję polskie Iskry 3 elektrodowe, jeżdżę na takich już 3 lata i jesk ok. Nikt tego nie podrabia i się nie zrywają.
    Wziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum...Co to było? Takie szybkie i piękne?
    To 145 boxerek oczywiście!

  9. #9
    christian922
    Gość

    Domyślnie

    Mnie też czeka wymiana świec, przewodów i pewnie akumulatora Chcę mieć spokojną zimę...
    Ostatnio edytowane przez christian922 ; 27-08-2012 o 22:53

  10. #10
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    primo do boxera 1 elektrodowe bp6es jest ok w miare wole beru denso i iskre ale 1 elektrodowa.
    ProMoto-Expert Sklep z częściami do aut 502709007 zapraszam

    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo...naukowego.html

    Sprzedam AR 33, 1.7 92 MKIII kontakt priv

Podobne wątki

  1. ?? Świece Alfa Romeo 156, 2.0. TS ??
    Utworzone przez mankei w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory