Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 97

Temat: Amorki

  1. #51
    masterluk
    Gość

    Domyślnie Re: Amorki

    Cytat Napisał Brzoza
    Ponieważ lewy mam skrzywiony i kąt pochylenia nie mieści się w normie (około 2stopnie) a jak wiadomo jest nieregulowany..
    Wydaje mi się, że kąt pochylenia jest regulowany... - orginalny powinien mieć w AR 1.8 2.0 minus 1 stopień 30 minut +/- 20 minut - to po co jest górna śróba w amorku ze żłobem?
    Troche się zamieszałem...

  2. #52
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    166 JTD
    Postów
    2,650

    Domyślnie

    WAŻNE!! zwracajcie uwage jakie poduszki amorow montujecie.. poduchy od bravo brava tipo i tempr są przystosowane do krótszych wahaczy.. pomimo ze pasują bez problemu w kielich koło na nich dostaje negatyw i pozniej nikt nie wie o co chodzi bo Pan henio w sklepie był zdania ze fiaty i alfy to to samo...

  3. #53
    czart79
    Gość

    Domyślnie

    AMORTYZATORY PRZÓD ALFA ROMEO 145 146 GAZ (numer 343411642)
    Cena Kup Teraz: 113,00 zł za sztukę
    NOWE AMORTYZATORY GAZOWE
    FIRMY DACO
    FHU „SpeedOil”
    ul. Sasankowa 20a
    65-012 Zielona Góra
    NA ZAKUPIONE AMORTYZATORY - 2 lata GWARANCJI /bez limitu kilometrów/
    WYSTAWIAM PARAGONY/FAKTURY VAT.
    Tel.kom. 0 512-130-699

    Akurat ten model nie występuje w diesel'ach, ale można zadzwonić i zapytać czy mają.

    We wrześniu tamtego roku kupilem dwa tylne amorki.
    Powiem szczerze, są zajebiste ponieważ są tanie, nowe i mają 24 miesiące gwarancji bez limitu kilometrów.

  4. #54
    145BellusiaKRK
    Gość

    Domyślnie

    co sądzicie o regeneracji amortyzatorów orginalnych? cena to ok 200 zł...

  5. #55
    Blacky
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Alfista
    WAŻNE!! zwracajcie uwage jakie poduszki amorow montujecie.. poduchy od bravo brava tipo i tempr są przystosowane do krótszych wahaczy.. pomimo ze pasują bez problemu w kielich koło na nich dostaje negatyw i pozniej nikt nie wie o co chodzi bo Pan henio w sklepie był zdania ze fiaty i alfy to to samo...
    Jestem tuz przed wymianą amortyzatorków. Po lekturach na forum zdecydowałam, ze założe KAYABA. Planuje tez wymienic własnie poduchy. Powiem szczerze, że dopiero twój tekst zwrócił na nie moją baczniejszą uwagę. Faktycznie, w paru miejscach gdy pytałam o nie chcąc sie zorientować w przedziałach cenowych itd panowie uważali z definicji ze do mojej alfy bedą pasowały takie jak do fiata.... :>>>

    Potrafi ktos podpowiedzieć jak sprawdzić czy będą dobrze dobrane? Czyli jak dobierać? 8)

  6. #56
    piećka
    Gość

    Domyślnie

    Cześć.Poduszka od Tipo-Tempra jest w granicach 50 zł za szt. Z tego co sie orientowałem to do alfy 145, 155 poduszki są tylko oryginalne (były na allegro po 135 zł.za szt) i ciężko o zamienniki.Sam właśnie jestem na etapie wymiany tych poduch bo 2 lata temu wymieniałem przednie amory na bilsteina i załozyli mi poduchy od tipo. I fakt był problem z kątami nieduży ale zawsze.No i dziwnie sie jeżdzi.W normalnych sklepach niech dobierają z katalogów, w fiatowskim katalogu te poduszki nie są współzamienne.Pozdrawiam Piter.

  7. #57
    KRROL
    Gość

    Domyślnie Re: Amorki

    Hejko

    Odradzam amortyzatory DACO z Allegro po 49pln/szt... Kupione na szybko. Sprawnośc dzialania identyczne jak fabryczne tyle że po 130kkm A i nawet wieksza lipa, bo jeden wylał po ~1600km
    Teraz mam wsadzone na tyle KYB Gas-A-Just , które baardzo polecam
    Jedyny ich minus to taki,że KYB nie produkuje serii Gas-A-Just na przód i teraz musze kombinowac. Bo szkoda mi troche 600pln/szt na B6


    pozdrawiam

  8. #58
    dmax
    Gość

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś w cenach amortyzatorów przednich do AR 145 1.7 boxer? Na allegro nic nie ma do modelu 145 z tym silnikiem.

  9. #59
    niezgoda
    Gość

    Domyślnie

    witam mam pytyanko ktore amorki bardziej polecacie zachwalane tu kyb czy moze monroe??

  10. #60
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam pytanie nie odnośnie samych amorów a ceny ich wymiany, ile w warsztacie biorą średnio za takie coś?

Podobne wątki

  1. amorki
    Utworzone przez Łuki_lubin w dziale Tuning
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-07-2011, 10:09
  2. amorki tył
    Utworzone przez mario595 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-04-2011, 11:56
  3. ...amorki tyl
    Utworzone przez cinusiek w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-11-2010, 18:49
  4. Amorki od 3.0 do 2.4
    Utworzone przez szerszeń w dziale 166
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-10-2010, 12:29
  5. [146] Amorki
    Utworzone przez Zaba w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 23:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory