Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Temat: [145] Zderzaki

  1. #1
    oran
    Gość

    Domyślnie [145] Zderzaki

    Chciałem się dowiedzieć czy mógłbym sobie do mojego boxerka założyć zderzaki od wersji już po liftingu, bo ogólnie na allegro nie ma takiego jak ja potrzebuje, a zresztą fajnie by było mieć zderzak lakierowany, później jeszcze do tyłu bym dokupił i by było elegancko.

    Różnią się one mocowaniami?

    I też pytanie takie czy halogeny da się podłączyć bez problemowo? Bo w sumie widziałem dwie wtyczki luzem u siebie blisko świateł po lewej stronie (nie wiem czy po prawej są), więc może tam się tylko jakąś przedłużke podłącza i wszystko działa od razu? Mógłby ktoś też mi to wytłumaczyć.


    http://moto.allegro.pl/item451635601...alogenami.html

    np. taki - ma w sumie dziurke na tą rurke od filtra czy od rezonatora i tym się ogólnie róźni, ale czy mocowania pasują i bez problemów moge go brać i zakładać u siebie?

    edit: aaaa to jest na hak! Widze, że to jest to samo tylko, że halogeny ma i polakierowany, mam rację?

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Gdzies był o tym obszerny temat, nie pamiętam jak z mocowaniami zderzaka, ale będziesz miał przerwe między zderzakiem a przednim grilem, jeśli założysz ten po fl.

    Ten z ogłoszenia jest przecież przed liftem więc będzie pasował bez problemu.
    I tak będziesz musiał go lakierować więc możesz prysnąć od razu cały skoro chcesz mieć zderzak w jednym kolorze.
    Pzdr
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  3. #3
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał oran
    Różnią się one mocowaniami?
    Tak. Różnią się mocowaniami. Ale da się zrobić.

  4. #4
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brzoza
    Gdzies był o tym obszerny temat, nie pamiętam jak z mocowaniami zderzaka, ale będziesz miał przerwe między zderzakiem a przednim grilem, jeśli założysz ten po fl.

    Ten z ogłoszenia jest przecież przed liftem więc będzie pasował bez problemu.
    I tak będziesz musiał go lakierować więc możesz prysnąć od razu cały skoro chcesz mieć zderzak w jednym kolorze.
    Pzdr
    No wiem, napisałem, że to chyba ten - ale dzięki za utwierdzenie w przekonaniu. A malować nie bede musiał bo pod kolor akurat na allegro pełno jest (praktycznie każdy jest pod mój kolor, a znalazłem dwa w dobrym stanie), ale pomysł zaiste ciekawy i jak już bede malował to pewno tak zrobie.

    A co z halogenami? Sprawdziłem mam po dwoch stronach kable które idą od tej wiązki kabli od świateł - zwisają te wtyczki, i w klamrze są zapietę - jakby wygladała kwestia ich włączania? Mam wielki przycisk w środku od przeciwmgłowych obok przycisku od awaryjnych, on już jest podłaczony, czy jak?

    Dzięki za odpowiedzi!

    ps. Szukałem takiego tematu ale nie moge znaleźć, poratuje ktoś? Bo bym poczytał.

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Zapomnij, że podpasujesz kolor zderzaka do koloru nadwozia, zapewne będzie się różnił.
    Sprawa wygląda prosto skoro masz przycisk i wyprowadzone kable to zapewne wystarczy podłączyć. Musi być po jednym kablu na każdy halogen
    Pozdrawiam.
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  6. #6
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Czarny pas oddziela więc nie będzie się rzucać w oczy, poza tym to tylko zderzak, więc to nie problem zawsze można go pomalować np. w piwnicy (nie mam garażu, tylko "szope" także takie rozwiązanie musi być ), bo pistolet i sprężarke mam, ale najpierw pojezdze i tak na takim bo będe kupował po kolei, najpierw przód, potem tył, a potem jeszcze grill (bo mój połamany jest i w końcu przydałoby się go wymienić) gdyż kasy mam mało, a właściwie to jej nie mam.

    Dzięki za odpowiedź, to w sumie dobrze bo halogeny na mgłe jedynym sposobem są, a u mnie często mgły :/

  7. #7
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Połamany, hmmm a może warto go pokleić, nawet we własnym zakresie żywicą troche szpachli nowy lakier i będzie jak nowy :wink:
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

  8. #8
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Brzoza
    Połamany, hmmm a może warto go pokleić, nawet we własnym zakresie żywicą troche szpachli nowy lakier i będzie jak nowy :wink:
    Dużo tych żeberek jest połamane - i to przy samych bokach, nie na środku, więc troche zabawy by było, a za 100 zł mam nówke i maluje sobię ją wtedy będzie gitara, tak mysle.

    No i sama żywica troche kosztuje, miałem wcześniej troche od znajomego za grosze ale już się skończyła ;/

  9. #9
    Armagedon
    Gość

    Domyślnie

    A ja podpowiem ci w sprawie halogenów. Tez mam BX z 95 i zafundowałem sobie halogeny kabelki sa troszke za krótkie wiec je przedluzyłem, przycisk na konsoli srodkowej jest, ale to nie wystarczy. Mam zła skrzynke bezpieczników i przekaźników i tam nie ma przekaźnika od halogenów wiec gdzie te kable idą i jak są zakonczone to nie wiem, jedno moge powiedziec u mnie nie działają.

  10. #10
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Ale nie masz miejsca na halogeny w skrzynce, czy nie wiesz który to bezpiecznik?

Podobne wątki

  1. Zderzaki
    Utworzone przez rafii@147 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-04-2015, 13:18
  2. [146] Zderzaki po fl do przed fl
    Utworzone przez Zwol4 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-10-2014, 13:54
  3. [164] Zderzaki
    Utworzone przez zawigrze w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 22:11
  4. zderzaki 145
    Utworzone przez niggard w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-01-2007, 18:34
  5. zderzaki
    Utworzone przez 1etnies1 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 05-11-2006, 18:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory