Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Temat: Aluminiowe ringi do zegarów AR155.

  1. #21
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Na szybkiego zrobilem foty...
    Dzięki za zdjęcia.
    Z tego co widzę, to dido poprawiło zdecydowanie wygląd ramek na nawiewy, bo te na zegary nadal "chorują na otyłość" i wystają nad deskę:wink:
    U mojego znajomego, który zamawiał kilka lat temu te ramki w dido ramki na nawiewy wyglądały tragicznie. U Tutiego wygląda to zdecydowanie lepiej, choć nadal jest powielony ten sam błąd. Z tego co zauważyłem pierścienie na nawiewach są "odwinięte na zewnątrz, a powinny być do środka. Żeby to zauważyć trzeba dobrze się przyjrzeć i wiedzieć o co chodzi.
    A oto zdjęcia ramek z extratuning.pl



  2. #22
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Na nawiewy wyslali mi te same co na obrotomierz Te ramki trzeba by zobaczyc na zywo, o ile srodkowe nawiewy dobrze sie wpasowaly to te w drzwiach juz nie tak dobrze.
    Nawiewami na konsoli srodkowej moge sobie krecic i nie wypadna, a te na drzwiach to wystarcyz mocniej trzasnac drzwiami zeby wypadly... Bede musial pomyslec nad jakims tjunem - pilnik + klej czy cos

    Ale rzeczywiscie u Ciebie lepiej to ogolnie wyglada...

    PS
    Masz fajna tapicerke na tych plastikach po bokach konsoli - wysokosc airbaga pasazera. U mnie to jest zwykly plastik taki jak u Ciebie nad tymi paskami ;/

  3. #23
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    Bede musial pomyslec nad jakims tjunem - pilnik + klej czy cos
    Kup sobie mały przeźroczysty poxipol.
    Rozrób dosłownie troszeczke i nałóż punktowo niewielkie ilości kleju na ramki. Potem zaczekaj kilka minut aż klej zacznie twardnąć i wtedy nałóż na nawiewy.
    Cytat Napisał Tuti
    Na nawiewy wyslali mi te same co na obrotomierz
    O kurde.. Ja dostałem osobno pakowane na zegary + 4 identyczne na wszystkie nawiewy. Czyli co u Ciebie ramki na nawiewy na konsole środkową i drzwi sa różne :?: Dobrze zrozumiałem :?:
    Cytat Napisał Tuti
    Masz fajna tapicerke na tych plastikach po bokach konsoli
    Jak to przeczytałem to aż zdurniałem. Sprawdziłem zdjęcia i rzeczywiście Ty nie masz tam tapicerki :shock: :shock: :shock: Nawet nie wiedziałem, że takie wersje były. Musze pogrzebać, żeby wyniuchać w jakich wersjach tak było, bo ogólnie jestem zszokowany.
    Ale za to Ty masz czarne pozostałe plastiki. Ja mam zwykłe szare, a te czarne nadają rasowego wyglądu. Gdybym trafił komplet plastików w tym kolorze, to chyba bym się nie zastanawiał i bym zmienił.

  4. #24
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał rigobert
    O kurde.. Ja dostałem osobno pakowane na zegary + 4 identyczne na wszystkie nawiewy. Czyli co u Ciebie ramki na nawiewy na konsole środkową i drzwi sa różne :?: Dobrze zrozumiałem :?:
    Nie, nie. Wszystkie nawiewy maja taka sama srednice, ale obrotomierz i wskazniki temp i poziomu paliwa tez maja te sama srednice co nawiewy

    Cytat Napisał rigobert
    Jak to przeczytałem to aż zdurniałem. Sprawdziłem zdjęcia i rzeczywiście Ty nie masz tam tapicerki :shock: :shock: :shock: Nawet nie wiedziałem, że takie wersje były. Musze pogrzebać, żeby wyniuchać w jakich wersjach tak było, bo ogólnie jestem zszokowany.
    Ale za to Ty masz czarne pozostałe plastiki. Ja mam zwykłe szare, a te czarne nadają rasowego wyglądu. Gdybym trafił komplet plastików w tym kolorze, to chyba bym się nie zastanawiał i bym zmienił.
    A ty masz model jeszcze z przed FL? Bo wlasnie tez sie dziwilem, ze masz rocznik 98, a ramek na zegarach nie ma...

  5. #25
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tuti
    ale obrotomierz i wskazniki temp i poziomu paliwa tez maja te sama srednice co nawiewy
    Być może, ale.. mają zupełnie inną konstrukcje. Przyuważ, ramki na desce są odwinięte na zewnątrz dzięki temu idealnie przylegają do deski i nie robi się taki rant jak w tych z dido. A te na nawiewy zagiete są do środka.
    Cytat Napisał Tuti
    Bo wlasnie tez sie dziwilem, ze masz rocznik 98, a ramek na zegarach nie ma...
    Ramki pojawiły się dopiero w 99 roku wraz z końcowym FL.

  6. #26
    Antek
    Gość

    Domyślnie

    no chyba nie załowałeś plaku na te plastiki :mrgreen: :mrgreen: Fajnie to eygląda ja też nie mam i chyba bedzie trzeba coś pomyśleć nad takimi kółeczkami 8)

  7. #27
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    rigobert jak się skontaktowałeś z extratuning.pl ?
    Mailem, telefonicznie i jak przebiegało Twoje zamówienie. Bo na stronie nie ma nic jakie części są dostępne i za jaką cenę (tylko luźne fotki).
    Wysłałem do nich kilka dni temu maila żeby podesłali jakiś cennik i nic, cisza.

  8. #28
    ViP Znawca Avatar Rigidigi
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    SB oraz WX..Y
    Auto
    166 Q2 2.5 V6, była 145 1.6TS, była 147 1.6TS
    Postów
    1,108

    Domyślnie

    rigobert jak się skontaktowałeś z extratuning.pl
    Ja tylko i wyłącznie meilowałem.
    Głównie pisałem na ten adres
    herbi@extratuning.pl
    Też nie zawsze miałem natychmiastową odpowiedź, ale nie przypominam sobie żebym musiał jakoś długo czekać.
    Choć cała sprawa dosyć się wtedy wlokła bo byłem pierwszą osobą, która zamówiła tam ramki na nawiewy, więc musiałem odczekać faze testów, produkcji i takich tam.

    A od razu przygotowuje na cene.. Niestety za te ramki konkretnie sobie liczą. Za komplet 7 ramek możesz spodziewać się ceny około 185 zeta.. :shock:
    Ja miałem mały rabat za to że byłem pierwszy.

    Aaa teraz mi się przypomniało. Napisz koniecznie, że namiary do niego (Huberta-właściciel firmy) dostałeś na forum Alfa Romeo od znajomego, który zamawiał już te ramki i zapytaj czy możesz liczyć na jakiś rabat z tej okazji. Z tego co wiem powinien być.
    Ceny na dido są dużo mniejsze, ale coś za coś..

  9. #29
    ANDYTCM
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rigobert
    Aaa teraz mi się przypomniało. Napisz koniecznie, że namiary do niego (Huberta-właściciel firmy) dostałeś na forum Alfa Romeo od znajomego, który zamawiał już te ramki i zapytaj czy możesz liczyć na jakiś rabat z tej okazji. Z tego co wiem powinien być.
    Ceny na dido są dużo mniejsze, ale coś za coś..
    Też byłbym zainteresowany ramkami, ale na same nawiewy (na licznik mam od Dido i wyglądają bardzo dobrze). Tak się zastanawiam czy extratuning.pl nie udzieliłby jeszcze większego rabatu jakbyśmy zamawiali od razu kilka zestawów. Może jeszcze ktoś byłby chętny...

Podobne wątki

  1. Vialle LPi V Gen O-ringi
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-05-2014, 09:51
  2. Ringi 147
    Utworzone przez Jang0 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 12:13
  3. 145 ringi
    Utworzone przez MotiR w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-08-2012, 11:54
  4. Ringi wLfie 156 jak w Bmw
    Utworzone przez mariokol33 w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-11-2011, 21:28
  5. LED Ringi do Alfy 155
    Utworzone przez SopelAR155 w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-05-2011, 17:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory