Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Temat: GTV-kupiłem na aukcji, ale nie odebrałem

  1. #11
    moninika
    Gość

    Domyślnie

    alfaro, ma dużo szczęścia w życiu, w jego dacie urodzin same 7 :shock: :shock: :shock:

  2. #12
    wera
    Gość

    Domyślnie

    w przypadku kupna samochodu chyba niekoniecznie....

  3. #13
    Emenems
    Gość

    Domyślnie

    Chłopie..kupować w Ciemno, do tego Alfe !!!!! Wiem że Alfaholicy nie myślą logicznie, ale to już przesada.
    Dziwie się sprzedającemu że nie postawił warunku żeby przed zalicytowaniem obejrzeć auto.
    Teraz tylko pozostaje Ci się modlić że auto nie ma wad ukrytych, bo w najlepszym przypadku dostaniesz tylko negatywa.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Po pierwsze zmień nazwę modelu w opisie i rocznik :wink:
    Po drugie nie chcę być sceptykiem ale ktos tu się chyba szybko zniechęci do alfy...
    1984 GTV6 3.2 24V

  5. #15
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    a ja nie rozumiem czemu piszecie ze autko ma zbyt niska cene... :? wlasnie przegladam oferty i pelno jest wlasnie w tak przyblizonych cenach.

    a oto przyklad autka jeszcze mlodszego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2249920

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Nie no ogladnac sie powinno takie moje zdanie. Ale nic tylko pogratulowac wyboru i czekac na Twoja relacje jak odbierzesz autko

  7. #17
    alfaro
    Gość

    Domyślnie

    Powiem, że jestem w małym szoku. Nie spodziewałem się tak żywiołowej reakcji.
    Wszystkim dziękuję za obawy, za przestrogi, za podpowiedzi co zrobić jesli autko będzie ....
    Alfę kupiłem na aukcji w opcji kup teraz, widząc same mizernej jakości zdjęcia. Zapewne jej nie odbiorę jeśli stan techniczny i wizualny będzie niezgodny z opisem. W międzyczasie koresponduję email z właścicielem, skrzętnie gromadząc pocztę.
    Po zakupie pochwalę się nowym nabytkiem i mam jednak nadzieję, że dołączę do Waszej społeczności.
    Ponieważ mam jeszcze trochę czasu na odbiór proszę o rady, gdzie zajrzeć, co sprawdzić

  8. #18
    wera
    Gość

    Domyślnie

    Podstawą chyba jest jazda próbna z trzeźwym umysłem (tzn. - o ile to możliwe - bez wielkiego wczuwana się w "fajność" samochodu) - podczas jazdy próbnej wysłyszysz/wyczujesz/wybadasz zawiechę i właściwości jezdne, no i silnk przede wszystkim. Jest to auto z turbiną, więc zwróc uwagę na jej działanie. Dowiedz się (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) czy była bita... Resztę można takiej gtv-ce IMO wybaczyć

  9. #19
    perver
    Gość

    Domyślnie

    Uniwerstalna rada: diagnostyka na stacji diagnostycznej i wizyta w salonie alfy na sprawdzenie. Mysle,ze to wystarczy zeby ocenic stan auta. Bynajmniej mi zazwyczaj wystarcza

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    11 2006
    Mieszka w
    Skawina/obok wsi Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.4T.S 1997r.
    Postów
    1,276

    Domyślnie

    Zajrzyj... wszedzie.. DO bagaznika, dywaniki podnies, sprawdz czy tam sie cos nie zbiera rdza albo cus, poogladaj progi, uszczelki zobacz czy nie ma naa nich sladow farby (tzn ze auto bylo malowane a to znaczy ze prawie napewno bylo bite),sprawdz sobie cala elektryke czy Ci jakies kontrolki nie swieca ciagle, czy wszystko dobrze dziala, wycieraczki, szyby itp. Wiele jest tego. Posluchaj czy cos nie stuka jak jedziesz. Czy biegi dobrze wchodza. czy nie ma falujacych obrotow. Czy nie ma wyciekow. i Wiele wiele innych Pisze to z wlasnego doswiadczenia, a raczej z nauki czego nei zrobilem(poniewaz nie wiedzialem o tym) a powinienem byl zrobic W sumie procedura jak z kazdym samochodem

Podobne wątki

  1. AR 33 P4 na aukcji
    Utworzone przez saroo w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-02-2011, 07:03
  2. 164 QV na aukcji
    Utworzone przez saroo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 18:35
  3. Odebrałem Belle!!
    Utworzone przez zdziba w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-06-2007, 06:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory