Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Spryskiwacze szyby przedniej.

  1. #31
    Kipila
    Gość

    Domyślnie

    ok, tylko gdzie znajde ten przekaznik? W instrukcji doczytalem tylko o tych kolo aku ale nie ma wsrod nich przekaznika przypisanego do spryskiwaczy. sa tylko:
    -Przekaznik 1 predkosci wentylatora
    -Przekaznik 2 predkosci wentylatora
    -Przekaznik pompy paliwa
    -Przekaznik sprezarki klimatyzatora
    -Przekaznik regulator4a fazy

  2. #32
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Zadaj to pytanie w dziale dotyczącym 156ki.Tam Koledzy napewno szybciej Ci odpowiedzą.

  3. #33
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    Mi nie dziala tylni spryskiwacz, pompa sie wlacza ale nie leci plyn. Przednie tez mi nie chodzily ale zakleilem w tym trojniku ta dziurke i od razu zaczely chodzic nie rozumiem jak ten trojnik moze miec wplyw na prace tylniego spryskiwacza skoro od tego trojnika odchodza tlyko wezyki do przednich. Musze jeszcze poszuakc tego z tylu trojnika on jest w bagazniku za tapicerka tak? ( alfa 146 )

  4. #34
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareme89
    Mi nie dziala tylni spryskiwacz, pompa sie wlacza ale nie leci plyn. Przednie tez mi nie chodzily ale zakleilem w tym trojniku ta dziurke i od razu zaczely chodzic nie rozumiem jak ten trojnik moze miec wplyw na prace tylniego spryskiwacza skoro od tego trojnika odchodza tlyko wezyki do przednich. Musze jeszcze poszuakc tego z tylu trojnika on jest w bagazniku za tapicerka tak? ( alfa 146 )
    wymien ten elemencik w ktorym zatkales dziurke..a tyl spryskiwacz zadziala.koszt ok 5 zl w kazdym sklepie fiata.przeczytaj od poczatku ten temat a dowiesz sie ze to zaworek jednokierunkowy.sprawne musza byc oba (jest jeden na przod i jeden na tyl)aby dzialalo poprawnie.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  5. #35
    monter
    Gość

    Domyślnie

    ten trójnik rozumiem ze ma wbudowany nic innego jak zaworek zwrotny, przepuszcza płyn w jednym kierunku...? Umieszczony jest on pod plastikową atrapą pod wycieraczkami, w okolicy filtra powietrza? To ten?

    U mnie wszystko działa, z tym ze ta końcówka spryskiwacza od strony kierowcy zaczyna psikać później, gdzieś mam nieszczelność i spływa mi płyn. Przypuszczam ze to właśnie na tym trójniku?

    Z tyłu już poprawiałem spryskiwacz, wypadło plastikowe kolanko, jest osadzone wyjątkowo słabo, dobrze jest je zakleić cyjanopanem.

  6. #36
    michalalfa146
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiecie czy same spryskiwacze szyby przedniej są wymienialne?? jak kupowałem swoją belle to jeden z nich był ułamany i zaklejony izolacja...chciałbym go wymienić dużo jest z tym roboty??można to gdzieś dostać??

  7. #37
    krzysiek5555
    Gość

    Domyślnie

    Wita. jwstem tu nowy wiec chce sie przywitac najpierw ze wszystkimi i chcial bym sie dołączyc do tematu. ja mialem problem z przodu ze spryskiwaczami a mianowicie lał mi płyn przez ten zaworek w trojniczku z przodu. wyciagnełem z niego ta sprezynke i gumke a otworek zatkalem. I teraz dzialaja spryskiwacze z przodu i z tylu. przed zatkaniem tego otworku nie wiem jak bylo z tylny sprzyskiwacz bo nie wiedzialem nawet ze on jest.

Podobne wątki

  1. [145] Spryskiwacze przedniej szyby.
    Utworzone przez sn00p w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2015, 19:25
  2. [GTV] Podgrzewanie tylnej szyby i zacinajace się spryskiwacze przedniej szyby
    Utworzone przez Wodny w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 26-09-2014, 07:16
  3. [GTV] Spryskiwacze przedniej szyby
    Utworzone przez Simmbad w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14-12-2013, 00:30
  4. [159] Spryskiwacze szyby przedniej
    Utworzone przez KuASY w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 22-08-2012, 12:14
  5. Spryskiwacze szyby przedniej
    Utworzone przez rifle w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-02-2012, 11:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory