witam

troche zachorowalem na gtv. wiec dzis wsiadlem w moje piekne 146 i pojechalem zobaczyc do tych bo akurat tam staly 2. obie skromne 2.0 16 ts. w sumie myslalem o 2.0 v6 t no ale mowie zobacze to co stoi gdyz w zyciu tego nie dotykalem i chcialem poczuc to wlasnymi rencami oczywiscie uprzedzam fakty i mowie ze fiat coupe tez by mnie interesowal i tez bylem jednego ogladac tyle ze fiacik niby 96 rok za 16 tys na 17 alu motor tez nie jakis rarytas bo byla to zdaje sie 16v 1.8 ale stan auta byl tragiczny. stoi w bytomiu na komisie jak leci sie na tarnowskie gory. za taka kase (moje zdanie) trzeba wymagac samochodu w ktorym jest znacznie mniej kitu.

dlatego dzis uderzylem w gtv.
i tak bylem zobaczyc to:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1592067

coz srodek czarna skora te fotele coz bede mowil czujesz sie jakbys byl prezesem kuli ziemskiej. niby 170 tys przebiegu ok. srodek gitara woda przy otwarciu drzwi sie zebrala za uszczelkami ale pewnie stal dlugo pogoda jest jaka jest. z zewnatrz: malowany byl napewno caly widac ze szyby nie byly wyciagane bo na uszczelkach jest troszke farby kolor lakier gitara. zderzak przod ma pekniety dziubek i widac ze jest w innym lekko odcieniu niz reszta auta. pod maska ktos stjuningowal pokrywe wybaczam mu to moze wiecej tego nie zrobi. przedni pas widac ze byl czyms podmalowany jakas farba antykorozyjna tez czerwona moze bylo to robione podczas malowania zderzaka. nie doszukalem sie sladow jakiegos dzwona nie wiem moze jestem na to za glupi. malowany byl napewno daje do myslenia moze z dolu by bylo lepiej widac. zapalamy no coz niby chodzi git zero w baku i caly czas swieci sie kontrolka wtrysku. nie wnikalem co jest ale wtryski byly wszystkie wariatora slychac nie bylo. na poczatku ale to wiadomo ten typ tak ma. klima jest nawet chyba sprawna nie wnikalem. biegi wchodzily rowno ale nie bylem sie tym przejechac.ze skrzyni walil olej zawieszenie niby kiedys bylo robione i jest git. to tyle cena 17 500 na poczatek.

drugie auo ktore ogladalem:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2258596
wlasciciel przyjechal nim akurat na komis bo gdzies je wziol nie wnikam wiec jak wrocil byl goracy motor. przedmuchy na kolektorze chyba uszczelka tlumiki do roboty bzdury. olej wali z pod pokrywy zaworow dosc konkretnie. skory nie ma co jest minusem bo juz az tak mi sie nie podobalo w srodku choc dalej jest ladnie. autko troszke poobijane. mialo niby wymienione drzwi i blotnik z przodu bo bylo przerysowane wlasciciel podobno ma fotki. klima jest podobno po naprawie i chodzi bdb. wlasciciel ma dobry bajer milo posluchac mozna sie posmiac sprzedaje bo wydawalo mu sie ze bedzie szlo to lepiej.tez nim nie jechalem bo czas mne gonil. 14 900 i tyle.

alarmu nie ma w zadnym aucie:/
moze ktos z was ogladal te samochody i cos moze dodac? troche sie do tego zle zabralem moglem pierw zajrzec na forum zapytac ale mialem przypadkiem wolna chwilke wiec uderzylem zobaczyc. w sumie nawet nie wiem jak jedzie te 2.0 16v w tych klockach ale podejrzewam ze furory nie robi. teraz moje pytanie czy da sie kupic taki samochod za te powiedzmy 18 tys zl? ogladal ktos ta czarna w dębicy za 12 tys zl? to pewnie tez 2.0 16v ale cena atrakcyjna.

uwagi i sugestie mile widziane

ps.moze ktos ogladal tego fiata coupe 2.0 16v w rzeszowie ktory byl za 12 tys zl ostatnio na allegro?
ale sie rozpisalem
pozdrawiam