Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Zakup GTV od użytkownika forum :)

  1. #1
    sieraq87
    Gość

    Domyślnie Zakup GTV od użytkownika forum :)

    Witam serdecznie,

    Jestem tu nowy i od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu AR GTV, chodzi mi konkretnie o 2.0 TS.

    Znalazłem ciekawą ofertę jednego z użytkowników tego forum:
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6759217

    Czy może mi ktoś powiedzieć coś więcej o tej Belli? Sprzedający pisze, że brał udział w zjazdach - może ktoś kojarzy ten egzemplarz?

    Z góry dziękuję i pozdrawiam

  2. #2
    adamodg
    Gość

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Mikluszowice
    Auto
    Była Alfa Romeo 146 2.0 TS, jest Fiat Bravo II Sport
    Postów
    68

    Domyślnie

    Ja też kojarze Go z ostatniego spotu w Krakowie- sympatyczny koleś Z tego co mowił to sprzedaje Gtv-kę żeby zakupić Spidera. Także przynajmniej wiesz, że nie sprzedaje bo się coś pieprzy tylko po prostu zmienia na inny model. Pozdrawiam
    " Alfa Romeo (...) to styl życia, niezwykle oryginalny sposób pojmowania pojazdu silnikowego. Coś, czego nie da się zdefiniować.”- bez komentarza.

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Nie znam akurat tej Gtv-ki ale wygląda na naprawde zadbaną i to świetny pomysł żeby kupić Alfe od klubowicza i pasjonata marki

  5. #5
    Tfaruk
    Gość

    Domyślnie

    Widziałem ją na własne oczy na krakowskim spocie i potwierdzam, że właściciel mówił, że planuje się przesiąść na Spidera, także powód sprzedaży jest prawdziwy. Autko wyglądało na zadbane, właściciel miłośnik marki także raczej dbał o nią na pewno

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    A ja mimo wszystko zwróciłbym uwagę na klimatyzację. Z tego co pamiętam, to już na jednym ze spotów przed wakacjami właściciel narzekał na jej działanie.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  7. #7
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    Zakup od miłośnika marki jest oczywiście wskazany,
    pamiętajmy jednak aby zawsze przy zakupie jakiegokolwiek samochodu zachować zdrowy rozsądek
    i niezależnie od osoby sprzedającej auto prześwietlić, aby później nie było
    z żadnej strony jakichś niesnasek. Zaufanie jest dobre, pewność lepsza :wink:
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  8. #8
    Piciu
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sieraq87
    Jestem tu nowy i od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu AR GTV, chodzi mi konkretnie o 2.0 TS.
    No proszę, miałbym konkurenta z 2.0 TS w Poznaniu :mrgreen: Trzymam kciuki za udane polowanie 8)
    Pozdr!
    Piciu

  9. #9
    Krulik
    Gość

    Domyślnie

    witajcie
    ...widzę, że rozgorzała dyskusja na temat mej belli...
    W gruncie rzeczy już nie mej, wszak kilka dni temu autko sprzedałem (kupił ją jakiś pan z Ustronia).
    Po prostu dopiero dziś dorwałem się do komputera z dostępem do internetu i muszę zdjąć ogłoszenie.
    W każdym razie życzę powodzenia w poszukiwaniach sieraq87.

    btw: znalazłem takiego spiderka: http://moto.allegro.pl/item491811977...cabriolet.html
    cena podejrzanie niska, a do Szczecina 'troszkę' daleko. Jednak propozycja bardzo kusząca Może kolor nie ten, ale za to 3.0 v6!

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    Gtv TS 916 Lusso, 156 JTD SportPack
    Postów
    261

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krulik
    witajcie
    ...widzę, że rozgorzała dyskusja na temat mej belli...
    W gruncie rzeczy już nie mej, wszak kilka dni temu autko sprzedałem (kupił ją jakiś pan z Ustronia).
    Po prostu dopiero dziś dorwałem się do komputera z dostępem do internetu i muszę zdjąć ogłoszenie.
    W każdym razie życzę powodzenia w poszukiwaniach sieraq87.

    btw: znalazłem takiego spiderka: http://moto.allegro.pl/item491811977...cabriolet.html
    cena podejrzanie niska, a do Szczecina 'troszkę' daleko. Jednak propozycja bardzo kusząca Może kolor nie ten, ale za to 3.0 v6!
    Ten Spider już bardzo długo wisi na sprzedaż i właściciel na AlfaClubie sam nie wiedział jaki ma silnik do końca i pisał że jego auto to "rakieta" itp, podejrzewam że auto musi być w naprawde złym stanie skoro aż tak właściciel zjeżdza z ceną i tak długo nie może sprzedać...

Podobne wątki

  1. Powitanie od nowego użytkownika forum
    Utworzone przez pajch w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-12-2013, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory