Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [145] kluczyk, immo, alarm

  1. #1
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie [145] kluczyk, immo, alarm

    Mam tylko jeden czerwony kluczyk z immo w srodku, oraz alarm kierunkowy na podsufitkę, tez jeden, oczywiscie w komplecie z kluczykiem. Drugiego kompletu brak, jest tylko klucz serwisowy i karty kodowe. Model auta z 1996.
    Czy mozna dorobic gdzies (poza serwisem, gdzie pewnie zgarną mase kasy) zarówno kluczyk z immo jak i alarm? I ile to moze kosztować?
    dzięki.

  2. #2
    skrzysio
    Gość

    Domyślnie

    Kolego tylko Karkonoska Cię ratuje
    Pozdrawiam

  3. #3
    Pingwin
    Gość

    Domyślnie

    Karkonoska to będzie z 500 albo więcej. Odpada. Musi byc jakis sposób....

  4. #4
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Ja się podczepie pod temat, otóż nie mam karty kodowej, ale jakiś numerek mam zapisany na kartce w instrukcji obslugii którą dostałem razem z Alfą, kwestia jest taka, że nie wiem po co ma mi być ten numer, ale podejrzewam, że jest bardzo ważny

    Ale nie chodzi teraz o karte kodową a o sam alarm, bo... Nie działa mi, mam dwa piloty (bo nie jest w kluczyku), piloty są z wytłoczonym logiem Alfy, sprawiają wrażenie oryginałów, na podsufitce mam tą "kulkę" która jest ponoć czujnikiem od alarmu, w obu pilotach po nacisnieciu dioda sie zapala, ale w aucie nic, nie ma śladu życia - prawde mowiac to nie jestem pewny czy to jest alarm czy centralny zamek (pilot ma tylko jeden przycisk) bo mi nic nie działa, właczałem tam z tyłu w bagażniku i wyłaczałem kluczykiem te całe ustrojstwo ale nic to nie dało. Ma ktoś pomysł jak mógłbym to naprawić? I ile taka naprawa u "specjalisty" by kosztowała mniej więcej?

    Może lepiej po prostu kupić nową centralke i alarm i się nie bawić w naprawe tego?

  5. #5
    skrzysio
    Gość

    Domyślnie

    http://www.forum.alfaholicy.org/topi...arm-vt3848.htm tu jest troszke na ten temat
    Z ciekawości dzwoniłem do ASO pan miłym głosem odpowiedział 1560 zł :shock: za nowe piloty zaprogramowanie i całej reszty związanej z tym ustrojstwem.Rzuciłem szybciej słuchawą niż ją podniosłem.
    Wnioski nasuwają się same.
    Pozdrawiam

  6. #6
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Dziś troche pobawiłem się centralką z tyłu i.. alarm działa, ale... No właśnie ale pilot nie "sięga" przez drzwi i tylko siedząc w środku moge włączyć alarm/centralny z pilota

    Baterie mam nową, ale może jakąś słabą? Ma ktoś alarm w PILOCIE (nie w kluczyku) oryginalnie? (bo ja mam właśnie taki z wytłoczonym logo Alfy) Jeżeli ktoś ma taki pilocik to jaką tam baterie ma? Bo ja kupiłem 3v chyba jakąś, a miałem jakąś starą na wzór ale napewno ona już nie była oryginalna...

    Tak więc jeżeli ktoś wie jaka ma być lub sam ma taką bateryjke to prosze o info, bo ja nie mam pomysłu dlaczegóż to mi nie chce działać z większej odległości (musze bezpośrednio praktycznie przyłożyć do "czujki").

  7. #7
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Robie double posta bo chciałbym zadać dodatkowe pytanie

    Otóż jak wkładam dwie baterie to dalej nic, teoretycznie jest tam wiecej niż 6 volt, ale czy może takie coś mieć po prostu za mały amperaż czy coś? Chodzi mi o to czy baterie mogły być "zleżane" w sklepie + sam fakt, że to jakieś chińskie podróbki może powodować to, że pilot działa z ~20 cm dopiero?

  8. #8
    Abrial
    Gość

    Domyślnie Re: kluczyk, immo, alarm

    Poszukaj dobrego magika od alarmów, on zczyta Ci o od nowa zakoduje, kiedyś do Bravo płaciłem 100PLN za 2 szt.

  9. #9
    oran
    Gość

    Domyślnie

    Znaczy teraz to wiesz, chce jeszcze z tymi bateryjkami pokombinować a jak juz zrobie wsio co mozliwe to lece do magika, no ale wolałbym sam do tego dojść

Podobne wątki

  1. Kluczyk Stacujka Immo
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-07-2015, 04:59
  2. czerwony kluczyk z 1p a immo
    Utworzone przez rodzyn w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 11:42
  3. Uziemienie immo + alarm
    Utworzone przez fabick w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 11:40
  4. Kluczyk a immo
    Utworzone przez Sparco123 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-02-2010, 08:34
  5. fabryczny alarm / immo / i kluczyk CODE
    Utworzone przez RogerIZ28 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-11-2008, 14:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory