Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: Nawigacja

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    3

    Domyślnie Nawigacja

    Witam nabyłem nie dawno alfe 147 od niemca i chciał bym wgrać mapę polski i zmienić język nawigacji, tylko mały problem że nie wiem jak i prosił bym o pomoc i mapy polski.
    Z góry dziękuje i Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar TriXter
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V 08'
    Postów
    580

    Domyślnie

    z tego co wiem to języka nie da się zmienić, mapę musisz sobie wypalić na płycie i ją wrzucić do connecta.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    147 1.9 JTD
    Postów
    3

    Domyślnie

    A to szkoda bo nawija mi po niemiecku ;d a wiesz może skąd pobiorę mapę ?

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar TriXter
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 20V 08'
    Postów
    580

    Domyślnie

    Chyba na angielski można zmienić ktoś na forum miał mapkę poszukaj tematów z tym związanych współczuję ci słuchania niemca;d

  5. #5
    Użytkownik Ogier Avatar Rufi76
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V 120KM
    Postów
    173

    Domyślnie

    Nawigacje to sobie odpuść. Więcej z tym problemu niż pożytku. Kupujesz dowolną navi z win ce i wrzucasz co ci pasuje. A orginalne mapy z tego co wiem są bardzo stare. A obsługa z ekranem bez dotyku to pewnie masakra. Też mam w aucie navi ale nawet nie próbuje tego odpalić. Mi wystarczy jak raz próbowałem wysłać smsa. Poprostu masakra.
    Ostatnio edytowane przez Rufi76 ; 02-09-2013 o 18:39

  6. #6
    Użytkownik Embrion Avatar soober
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Lipsko
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 140KM 16V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Ja próbuję natomiast od jakiegoś czasu zmienić język w menu na inglesi i nijak nie mogę, poprzedni właściciel robił update mapy i mówił że po załadowaniu zostało mu po włosku, teraz gdy chcę zmienić na angielski wywala mi że potrzeba mu płyty gdy wkładam tą której on użył dostaje cd error i nici, jak ją zmienić na angielski? (dodam że chodzi mi tylko o tekst, nie zamierzam używać wbudowanej nawigacji), jeśli jest potrzebne jakiś iso byłbym wdzięczny o link do takowego działającego. Pozdrawiam,

  7. #7
    Użytkownik Ogier Avatar Rufi76
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V 120KM
    Postów
    173

    Domyślnie

    Jeśli chodźi ci tylko o język tekstu to zmień sobie w kompie ( nie w navi) język np na niemiecki a potem na angielski i język w navi sam się zmieni (Jeśli wszystko jest z tyłu radia podłączone). Co do gadania po angielsku to inna sprawa ale puki co nie rozgryzłem jak to zrobić.

  8. #8
    Użytkownik Embrion Avatar soober
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Lipsko
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 140KM 16V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Byłbym wdzięczny za wytłumaczenie metodą łopatologiczna, czyli co przyciskać po kolei żeby się do tej opcji dostać ja dochodziłem tylko do opcji recognize voice i tam próbowałem zmieniać ale bez skutecznie, z góry dzięki.

  9. #9
    Użytkownik Ogier Avatar Rufi76
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V 120KM
    Postów
    173

    Domyślnie

    Z prawej strony kierownicy pod licznikiem masz przycisk +, -, i Mode. Naciskasz mode. Zjeżdżasz minusem do opcji "Language" (jeśli język masz ustawiony angielski) i naciskasz mode. Wyskoczy ci menu języków. Wybierasz np niemiecki naciskając mode . Jak wybierzesz to na navi ci się zmieni język na niemecki. wchodzisz jeszcze raz do menu języka i wybierasz angielski i na radiu wyskakuje ci język angielski. Na radu wyskakuje ci żebyś wrzucił cd ale naciskasz ESC na nawi i masz tekst po angielsku. Na kompie minusem zjeżdzasz do opcji menu off i potwierdzasz przyciskiem mode. Myślę że prościej się nie da
    Ostatnio edytowane przez Rufi76 ; 08-09-2013 o 22:44

  10. #10
    Użytkownik Embrion Avatar soober
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Lipsko
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 140KM 16V
    Postów
    10

    Domyślnie

    Dzięki dziś przetestuję, nie wiedziałem że zmiana języka na desce jest powiązana ze zmianą języka w navi

Podobne wątki

  1. [159] Nawigacja
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 14:53
  2. AR 166 nawigacja
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2007, 19:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory