Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Problem z wyborem źródła dźwięku w fabrycznym zestawie audio (navi)

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    2005 Alfa Romeo 147 1,9 JTDm
    Postów
    4

    Domyślnie Problem z wyborem źródła dźwięku w fabrycznym zestawie audio (navi)

    Witam,
    to mój pierwszy (i zapewne nie ostatni) post na forum, więc witam wszystkich serdecznie! Zakupiłem niedawno moją pierwszą Alfę, konkretnie model 147 z 2005 roku i mam problem z fabrycznym zestawem nawigacji. Wszystko było w porządku do momentu, kiedy nie postanowiłem posłuchać w aucie płyty CD. Po jej wyjęciu na wyświetlaczu pokazuje się napis "No CD" i - z tego, co mi wiadomo - aby wrócić do słuchania radia, należy przycisnąć przycisk "SRC". Problem w tym, że przycisk ten nie reaguje. Obecnie sytuacja wygląda tak, że mogę słuchać jedynie płyt CD - po włożeniu jakiejkolwiek zaczyna odtwarzanie, ale nie mogę wrócić do słuchania radia, co jest dla mnie katastrofą, bo właściwie tylko jego słucham w czasie jazdy... Może da się to zrobić z poziomu komputera (tego między zegarami)? Bardzo proszę o pomoc

    Edit:
    Mam funkcję rozpoznawania mowy, znalazłem w instrukcji taką informację:
    "Komendy głosowe bez identyfikacjigłosu umożliwiają uaktywnienia głównychtrybów funkcjonowania systemu (TEL, RADIO, CD itp.)."
    Tylko pytanie: jak z tego skorzystać? Oczywiście mówi do mnie po włosku, wypowiedzenie "RADIO" nie przyniosło pożądanych rezultatów



    - - - Updated - - -

    Wybaczcie post pod postem, ale zauważyłem, że oprócz "SRC", nie działa też kilka innych przycisków - MAIN i AUDIO pod wyświetlaczem oraz # - nie chce przeskakiwać na następny utwór w płycie CD... Nie uśmiecha mi się wymiana nawigacji na nową, koszt ~600zł mnie przeraża, da się coś z tym zrobić?
    Ostatnio edytowane przez lubieherbate ; 20-01-2014 o 11:54

Podobne wątki

  1. Problem z wyborem 147 1.6TS lub 156 1.8 2.0 TS
    Utworzone przez KarolAR156 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-04-2013, 15:33
  2. Problem z wyborem:]
    Utworzone przez Karola1984 w dziale 156
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 02-12-2011, 00:11
  3. Problem z Wyborem
    Utworzone przez Slades w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-10-2009, 22:03
  4. Audio w 147 z Navi
    Utworzone przez Krysss_88 w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-08-2009, 09:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory