Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Mechanizm wycieraczek przód

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar antares
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    ZAR939 X9 2.4JTD 147KW
    Postów
    223

    Angry Mechanizm wycieraczek przód

    Jak nie psa urok to sraczka

    Dziś przy kolejnej wymianie przedniej szyby - uznali reklamację okazało się, że nadłamany był plastik przy mechanizmie lewej wycieraczki.
    Teraz sytuacja wygląda tak, że plastik całkiem się ułamał i nie da się z wycieraczek korzystać.
    Lewa zdjęta bo haczyła o maskę. Dodatkowo jest ryzyko, że jak się tam do reszty zmieli to poleci w szybkę i będzie kaput.

    Eper podaje dwa numery katalogowe całych zestawów z silniczkiem pytanie czym w rzeczywistości się to różni i czy do FL można założyć starszy. Na allegro IMHO wszystko przed liftowe.

    ASO za komplet chce 1200zł (Ciekawostka, można kupić sam silniczek ale samego mechanizmu to już nie)

    Jakieś inne opcje jak to można dobrze i za sensowne pieniądze naprawić ? może mechanizm pasuje od jakiegoś fiata ??

    Foto ułamanego kawałka w momencie jak się jeszcze trzymało kupy.

    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mechanizm.jpg
Wyświetleń:	292
Rozmiar:	74.5 KB
ID:	126095  

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Gdzieś kiedyś usłyszałem, że pasuje od punto... ale sam jeszcze nie sprawdziłem (mam kupiony zestaw używany ale w bardzo dobrym stanie - właśnie od punto - za złotówkę
    Tylko nie mam ściągacza do wycieraczek i nie mogę sobie poradzić (a nie chcę się siłować).
    Jeśli nikt Ci nie odpisze, a ja do tego czasu wyciągnę wycieraczki, to dam znać (u mnie jest lekki luz na wycieraczkach, dlatego chcę to zmienić).
    Na allegro używki w ceni 70-120.

    dużo części w dobrych cenach również znajdziesz w italcar.pl (Kraków).

    Dodano po 8 minutes:

    Nie. Mechanizm jednak jest inny...
    Ostatnio edytowane przez mateuszszar ; 27-03-2014 o 20:44 Powód: Dodano

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar antares
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    ZAR939 X9 2.4JTD 147KW
    Postów
    223

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    Gdzieś kiedyś usłyszałem, że pasuje od punto... ale sam jeszcze nie sprawdziłem (mam kupiony zestaw używany ale w bardzo dobrym stanie - właśnie od punto - za złotówkę
    Tylko nie mam ściągacza do wycieraczek i nie mogę sobie poradzić (a nie chcę się siłować).
    Jeśli nikt Ci nie odpisze, a ja do tego czasu wyciągnę wycieraczki, to dam znać (u mnie jest lekki luz na wycieraczkach, dlatego chcę to zmienić).
    Na allegro używki w ceni 70-120.

    dużo części w dobrych cenach również znajdziesz w italcar.pl (Kraków).

    Dodano po 8 minutes:

    Nie. Mechanizm jednak jest inny...
    Na allegro troszkę jest, ale niestety wszystkie o które się dowiadywałem są z wersji przed liftem.
    po dokładnym przejrzeniu epera wychodzi, że silnik jest ten sam więc jest spora szansa, że skoro są różne numery mechanizmu w zależności od rodzaju wycieraczek to czymś się to jednak różni

    do italcar.pl będę pisał, dzięki za namiar

Podobne wątki

  1. Mechanizm wycieraczek GT a 147
    Utworzone przez jupass w dziale GT
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-06-2013, 09:26
  2. [155] Mechanizm wycieraczek
    Utworzone przez Asturas w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-10-2010, 07:34
  3. Mechanizm wycieraczek + luz ramion wycieraczek
    Utworzone przez macin22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-11-2009, 21:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory