Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: zawieszenie -30mm?

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147
    Postów
    43

    Domyślnie zawieszenie -30mm?

    Cześć, zastanawiam się nad założeniem zestawu MTS Technik amorki + sprężyny -30mm. Użytkuje ktoś z Was taki zestaw? Jak z trwałością i prowadzeniem?

    A druga sprawa jak to w ogóle wpływa takie obniżenie na codzienne użytkowanie? Wiem, że -30mm to niewiele, ale mimo wszystko. Mierzyłem mniej więcej miarą to powinienem wjechać na krawężnik. I jak sprawa wygląda z geometrią?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Busko Zdrój
    Auto
    ---
    Postów
    388

    Domyślnie

    Geometria się zmienia, robi się lekki negatyw. Różnica w prowadzeniu zauważalna, na nierownosciach zdarzyło sie przytrzeć, nie zauważyłem żeby było jakoś bardzo twardo, ogólnie in plus. Tyle że mówię z perspektywy używania Eibachow.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Nowy Sącz/Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9JTD 85kW
    Postów
    311

    Domyślnie

    Cytat Napisał kiler540 Zobacz post
    Cześć, zastanawiam się nad założeniem zestawu MTS Technik amorki + sprężyny -30mm. Użytkuje ktoś z Was taki zestaw? Jak z trwałością i prowadzeniem?

    A druga sprawa jak to w ogóle wpływa takie obniżenie na codzienne użytkowanie? Wiem, że -30mm to niewiele, ale mimo wszystko. Mierzyłem mniej więcej miarą to powinienem wjechać na krawężnik. I jak sprawa wygląda z geometrią?
    O opinię tej firmy może być ciężko

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar azthec
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Strzebiń
    Auto
    Alfa 156 SW 2,4 JTD
    Postów
    279

    Domyślnie

    Ja w 156 mam mts-y tylko - 40mm. Jezdzil na nich Nazar 1,5roku (?) i ja już bodajże 4 lata i za kazdym razem jak jestem na diagnostyce modle się o to zeby byly padnięte (marzy mnie sie gwint) a tu dalej 78% sprawnosci

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Uć, Wwa, okolice
    Auto
    AR 147 1.6 TS
    Postów
    52

    Domyślnie

    Ponieważ niestety standardowa maszyna diagnostyczna nigdy nie pokaże prawidłowych wyników obniżonego zawieszenia. Mi w Hondzie nowy Bilstein B8 i sprężyny -60mm praktycznie po założeniu pokazało okolice 40% sprawności.

Podobne wątki

  1. Zawieszenie -30mm / -40mm felgi r17 opony 205/40
    Utworzone przez zajcutychy w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2017, 18:34
  2. Eibach -30mm
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-05-2015, 21:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory