Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Temat: radio 2 din kupno pytania

  1. #11
    Użytkownik Świeżak Avatar Fortin
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    147 TS 120KM, Giulia Ti 280KM, 166 3.0 V6 CF2
    Postów
    59

    Domyślnie

    To zależy od konkretnego przypadku,
    -jeżeli inwestujesz w to auto i robisz ze tak napisze pod siebie i będzie ci służyło długo->Owszem.
    -jeżeli nie przywiązujesz się na długo, a sprzęt da się bez problemu przełożyć do następnego auta->Owszem.
    -jeżeli nie da się tej modyfikacji odwrócić, a będziesz zmieniał samochód niedługim czasie->Nie.

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    19

    Domyślnie

    Panowie a moglibyście podpowiedzieć jakich rozmiarów jest radio w alfie albo ile miejsca ma na 1 din oraz 2 din ( niekiedy radio jest węższe szersze ) , też przymierzam się do zmiany radia w swojej 147 a nie mam teraz dostępu do takich info a radio z Ali

  3. #13
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Cztery gwoździe czy nity i masz na wierzchu radio. Możesz sobie pomierzyć bardzo dokładnie. Tak samo miejsce na radio.

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD
    Postów
    19

    Unhappy

    Cytat Napisał LukaSS Zobacz post
    Cztery gwoździe czy nity i masz na wierzchu radio. Możesz sobie pomierzyć bardzo dokładnie. Tak samo miejsce na radio.
    Wszystko super ale moje auto obecnie jest 2600 km odemnie :/

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Ewelina1030
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Golub-Dobrzyń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 JTDm
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cześć, nie wiem czy do 500 zł uda Ci się znaleźć coś fajnego, kolega miał chińskie jakieś 2 din za około 400 zł i zaraz się go pozbywał bo grało z niego słabo a jakość wyświetlania była masakryczna. Słabiutkie blade kolory i grafika jak byś grał w super mario na pegasusie. Nie wiem czy to coś wniesie do tematu ale miałam 2 din w volvo v70 kupione w norauto za 900 zł i była bajeczka, filmy odtwarzało pięknie, bez problemu podłączyłam zmieniarkę.

  6. #16
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Warto brać radio 2 din oparte na Windowsie? Czy może to jest mało rozwojowe i lepiej poszukać na Androidzie? Przyznam, że nie chce wydawać za dużo PLNów, nie potrzebuje super jakości dzwięku (głównie słucham radia), ważne jest dla mnie posiadanie dobrej nawigacji, którą można często uaktualniać oraz sensownej rozdzielczości ekranu (by nie trąciło myszką). Da się takie radno z WIN ustawić tak by można było sterować przyciskami z kierownicy (np. po dołożeniu jakiejś kostki bo chyba po CAN od razu nie da się?)?

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar zbigniew-777
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170 KM exclusive, TCT, Bose, panorama, LPG,
    Postów
    200

    Domyślnie

    Na olx masz fajne radio za dobre pieniądze. GMS 6501 za 650 zł ( nowe w sklepie około 1500 zł ) produkowany na tej samej lini co blaupunkty , nie będziesz do niego potrzebował żadnego adaptera aby obsługiwać z kierownicy. W niektórych samochodach GMS y montowane fabrycznie. Masz w nim obsługę auto mapy, płyt DVD , kamery cofania, przycisków z kierownicy co zadko jest bez dodatkowego adaptera, i wiele innych.

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTDm 8V 120 KM
    Postów
    106

    Domyślnie

    Ja kupiłem radio na Alliexpress, dostałem 2 kamerki gratis - bardzo dobra jakość 1080p, musiałem tylko dokupic kartę pamięci w kamerze do rejestracji obrazu z przodu. Nawigacaja była już zainstalowana z mapami z całego świata, działa o wiele szybciej niż nawigacja w telefonie. Do tego ma wobudowane wifi, mogę rozmawiać na skype czy przez messangera wszedzie gdzie jest hotspot na parkingu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1901.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	84.2 KB
ID:	237582

  9. #19
    Użytkownik Fachowiec Avatar LukaSS
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Biała Podl./Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTD 16V 140KM; Yamaha XTZ 800 Super Tenere
    Postów
    2,540

    Domyślnie

    Cytat Napisał strejcher Zobacz post
    Ja kupiłem radio na Alliexpress, dostałem 2 kamerki gratis - bardzo dobra jakość 1080p, musiałem tylko dokupic kartę pamięci w kamerze do rejestracji obrazu z przodu. Nawigacaja była już zainstalowana z mapami z całego świata, działa o wiele szybciej niż nawigacja w telefonie. Do tego ma wobudowane wifi, mogę rozmawiać na skype czy przez messangera wszedzie gdzie jest hotspot na parkingu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1901.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	84.2 KB
ID:	237582
    http://allegro.pl/radio-samochodowe-...321c80#thumb/2 mniej więcej takie ma parametry?

    - - - Updated - - -

    Jak sobie teraz radzisz z uchwytem na kawę/napój? Starowanie z kierownicy działa?

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Niemcy
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9 JTDm 8V 120 KM
    Postów
    106

    Domyślnie radio 2 din kupno pytania

    Cytat Napisał LukaSS Zobacz post
    http://allegro.pl/radio-samochodowe-...321c80#thumb/2 mniej więcej takie ma parametry?

    - - - Updated - - -

    Jak sobie teraz radzisz z uchwytem na kawę/napój? Starowanie z kierownicy działa?
    No coś podobnego z tym ze mikrofon i reset mam tez po lewej stronie, ale to chyba rodzinny model.

    Uchwyt musiałem usunąć ale jest miejsce pod schowkiem przy hamulcu ręcznym na kubek. Sterowanie z kierownicy nie działa, trzeba kupić jakiś adapter chyba, ale szczerze to jest na kierownicy tak mało opcji, ze nie zdecydowałem się wydawać kasę 150 zł na ten adapter.

Podobne wątki

  1. Radio i 2 inne pytania
    Utworzone przez konrad53 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-03-2015, 14:37
  2. Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-04-2014, 07:27
  3. [146] Oryginalne radio. Radio zintegrowane ze schowkiem
    Utworzone przez Tomakt w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2012, 21:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory