Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Szarpie na Jedynce przy ruszaniu

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 ts 1.6 benzyna
    Postów
    67

    Domyślnie Szarpie na Jedynce przy ruszaniu

    Witam tematem jest Alfa 147 1.6 ts. benzyna 120km
    Podczas Ruszania na jedynce szarpie autem co może być przyczyną dodam że świeci się czek. Kilka mies temu też się świecił byłem podpiąć pod kompa i wyskoczył błąd o czujniku lambda i katalizatorze mechanik skasował i było w porządku do wczoraj gdy musiałem pojechać do tbg i zaświecił się czek wróciłem do domu i nie miałem kiedy pojechać do mechanika dziś musiałem jechać autem na egzamin do szkoły ponieważ pogoda nie dopisała i tak jak pisałem gdy wbiłem jedynkę i chciałem ruszyć autem zaczęło szarpać na innych biegach jedzie normalnie..

    I drugie pytanie gdy auto się rozgrzeje po przejechaniu np ok 30 km biegi strasznie ciężko zaczynają wchodzić na boki (trochę lżej) przy wbijaniu 3 biegu muszę użyć troszkę większej siły .. Na zimnym silniku jest wszystko ok..

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Ja od siebie napiszę tylko tyle:

    Cytat Napisał Benq180399 Zobacz post
    Podczas Ruszania na jedynce szarpie autem co może być przyczyną dodam że świeci się czek.
    Podczas ruszania na jedynce szarpie autem, co może być przyczyną? Dodam, że świeci się czek. Itd...

    Jeżeli będziesz pisał poprawnie i używał znaków interpunkcyjnych, szczególnie znaku zapytania, to Twoje posty będą bardziej czytelne i jest większa szansa na uzyskanie pomocy.
    Mam nadzieję, że egzamin nie był z języka polskiego.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 ts 1.6 benzyna
    Postów
    67

    Domyślnie

    Jesteś tu od poprawiania błędów panie polonisto czy pomóc komuś w potrzebie nawet tego potrafią się czepić że znaku zapytania nie napisałem ...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    Ja od siebie napiszę tylko tyle:



    Podczas ruszania na jedynce szarpie autem, co może być przyczyną? Dodam, że świeci się czek. Itd...

    Jeżeli będziesz pisał poprawnie i używał znaków interpunkcyjnych, szczególnie znaku zapytania, to Twoje posty będą bardziej czytelne i jest większa szansa na uzyskanie pomocy.
    Mam nadzieję, że egzamin nie był z języka polskiego.
    To nie jest jakaś strona o fanach polonistyki tylko o Alfie jeśli ci się nie podoba to w jaki sposób piszę to proszę bardzo nie wypowiadaj się jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia bo ja będę sobie pisał tak jak mi się podoba dziękuje za uwagę i za wypowiedź która się nie przyda więc Nara !

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    To jest forum motoryzacyjne, to wiem, ale prowadzone w języku polskim, więc miło, jeśli ludzie piszą tu po polsku, nie po "polskiemu", po prostu łatwiej się czyta. Do wielu osób były uwagi o pisownię, nie pamiętam, żeby ktoś się obraził tak jak Ty.
    To jest forum i ja też mogę tu pisać co chcę, pamiętaj o tym.

    Skoro świeci Ci się kolejny raz check to trzeba się podpiąć i spojrzeć na te błędy. Być może są te same co wcześniej. Polecam zakup kabla i darmowy program diagnostyczny, koszt ok 40 zł, a samemu można zdiagnozować usterkę.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 ts 1.6 benzyna
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxi Zobacz post
    To jest forum motoryzacyjne, to wiem, ale prowadzone w języku polskim, więc miło, jeśli ludzie piszą tu po polsku, nie po "polskiemu", po prostu łatwiej się czyta. Do wielu osób były uwagi o pisownię, nie pamiętam, żeby ktoś się obraził tak jak Ty.
    To jest forum i ja też mogę tu pisać co chcę, pamiętaj o tym.

    Skoro świeci Ci się kolejny raz check to trzeba się podpiąć i spojrzeć na te błędy. Być może są te same co wcześniej. Polecam zakup kabla i darmowy program diagnostyczny, koszt ok 40 zł, a samemu można zdiagnozować usterkę.
    Ja się wcale nie obraziłem tylko stwierdzam iż każdy ma prawo pisać jak mu się podoba rozumiem jakby ktoś napisał tak ze niemożliwe było przeczytanie ale czepianie się o znaki interpunkcyjne no bez przesady. No ale nic sie nie poradzi

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-02-2015, 11:22
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-10-2014, 15:18
  3. Szarpie przy ruszaniu :((
    Utworzone przez Maciuś w dziale 156
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 08-08-2014, 08:45
  4. Sportronic szarpie przy ruszaniu
    Utworzone przez sebmol w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 17:53
  5. szarpie przy ruszaniu
    Utworzone przez przemekj23 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-05-2009, 16:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory