Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Nakładki na progi do 147 GTA

  1. #1
    Witosz
    Gość

    Domyślnie Nakładki na progi do 147 GTA

    Witam i pozdrawiam wszystkich Alfowiczów. Jestem nowo zarejestrowanym członkiem forum. Posiadam Alfę 147 GTA , samochód jest powypadkowy i mam olbrzymi problem z dostaniem lewej , długiej nakładki na próg. Jeżeli ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić tę część i oczywiście nie chodzi mi o salon gdzie cena jest kosmiczna to bardzo proszę o pomoc.

    Z góry dziękuję Witosz

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Witaj. Widzę że masz ten sam problem co ja kiedyś. Poszukam numeru do kolesia który miał długie nakładki bo ja kupowałem krótka od niego,ale nie obiecuję że znajdę. Gość handlował zderzakami tuningowymi oryginalnymi i miał dużo gratów z rozbitego GTA. Jaki masz kolor swojej fury? Pozdrawiam. Byłem swoją GTA we wrocku w niedzielę
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  3. #3
    Witosz
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Z góry dziękuję Ci za pomoc,byłoby świetnie gdyby udało Ci się odnależć te namiary. Moja Alfa jest krwisto czerwona ale nie jest jeszcze ukończona tzn już jeżdzi ale zostało sporo kosmetyki.
    Pozdrawiam Witosz

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    No to gratuluję,choć ja należę do nielicznych osób którym bardziej podoba się 147 GTA w czarnej budzie,ale czerwona na drugim miejscu heheh. Musimy się w takim razie kiedys skrzyknąc na jakiegos browca. Sprowadzałeś z zagranicy czy krajówka? Miałem kupić kiedyś czerwoną z poznania ale za dużego dzwona miała i nie miała skóry a najbardziej chciałem w pomarańczowo czarnej skórze w czarnym kolorze i w końcu znalazłem. Wiem że ta czerwona poszła do warszawy. Pozdrawiam i dam znać co i jak. Swego czasu miałem mase kontaktów na części do gta bo najpierw przerabiałem zwykła na GTA a puźniej kupiłem puknietą oryginalną ,musze poszperać w notatkach. Mój sposób na szukanie części to było obdzwanianie wszystkich kontrachentów z allegro którzy mieli do sprzedania choćby śrubkę z modelu GTA. Proponuję pujśc tym tropem. Ciekawe ile teraz wołają za próg w ASO. Jak ja szukałem to 1300 za długą wołali a kupiłem komplet 4 szt używki za 400.

    ---------- Post dodany o godzinie 14:35 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 14:31 ----------

    Albo wpadnij 25.04 na spot do żywca. Koszt przejazdu tam i z powrotem z Wrocławia to 250 zeta przy lekkim bucie heheh. Ale warto A4 to jest to co GTA lubi najbardziej,choć spalanie przy 240km dochodzi do 24l,ale to szczegół
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  5. #5
    Witosz
    Gość

    Domyślnie

    Ja kupiłem właśnie tę poznańską sztukę. Wbrew pozorom dzwon nie był taki grożny. Podłóżnice były nietknięte , silnik na chodzie nawet chłodnica nie była ruszona, natomiast autko potrzebuje trochę kosmetyki. Głównie chodzi o elektrykę i dopracowanie szczegółów ale już jestem umówiony z mechanikiem-magikiem. Facet zajmuje się renowacją samochodów zabytkowych i przygotowywaniem aut do sportu a z doświadczenia wiem ,że tacy są najlepsi. A poza tym chętnie się kiedyś spotkam to wymienimy doświadczenia

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    hehe no niezły zbieg okoliczności bo ja już jechałem z zaliczką po to auto. chyba rzeczywiscie to ta sama bo miała właśnie miedzy innymi lewy próg uszkodzony. Ciekaw jestem bardzo historii jak to auto znalazło się u Ciebie,czy rzeczywiście ktos z warszawy go kupił i i za ile w końcu go kupiłeś. Z tego co pamietam to plusem był mały przebieg tego auta .Pozdrawiam i chetnie obejżę jeżdżącą prawie moją furę heheheh.
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  7. #7
    Witosz
    Gość

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nawet nie pamiętam ile zapłaciłem za rozbitą chyba około 17000. Zakupem i remontem zajmował się mój wspólnik , ja nawet nie widziałem rozbitego auta i może to i lepiej. Auto rzeczywiście trafiło do Warszawy bo obecnie w Warszawie mieszkam ale na szczęście już niedługo. Chętnie zaprezentuje Ci furę jak już zakończę remont bo nie cierpię niedoróbek. W zasadzie zakup był dość przypadkowy zależało mi na mocnej przednionapędówce ale nie brałem pod uwagę 147 GTA, bardziej interesowały mnie samochody o rajdowej specyfice ten jest raczej wyścigowy, poza tym ten egzemplarz okazał się dość zaniedbany miał zurzyte hamulce, dolne przednie wahacze do wymiany ale nie ma się co dziwić w końcu właścicielem był Poznaniak... Teraz jestem naprawdę zadowolony , to auto ma niesamowite możliwości trakcyjne a wiem że mam jeszcze sporo do nauki.Poza tym trudno znależć tak ładną zabawkę za tak rozsądną cenę

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    No dokładnie tak jak mówisz,a z właścicielem rozmawiałem osobiście to opowiadał co ten samochód potrafi więc łatwo też było wywnioskować co nim wyprawiał.Masz racje lepiej że nie widziałes,nie dlatego że dzwon był mocny bo nie był tylko żal było patrzeć że takie fajne autko do okoła poobijane.Mojej żonie bardziej podoba się czerwona więc dlatego pojechalismy obejżec to auto.Znalazłen nr do gościa z czestochowy u którego kupiłem błotniki do GTA. Mówił że wozi z włoch częsci tylko do makaronów. Spróbuj 601412636. Bełtowski Dariusz. szukam dalej .....
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar sołtys
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    żywiec
    Auto
    147 1,9 jtd buda GTA.147GTA Q2,156 2.5V6 Q2 była, ,Giulietta QV,Mito QV,75 3.0 V6,Alfetta GTV
    Postów
    626

    Domyślnie

    Zadzwoń też do szwagry100 tel 602 584 823 oraz 502 226 970
    147 1,9 JTD NADWOZIE GTA
    147 GTA 3.2 Q2
    156 2.5 V6 Q2-była
    Giulietta QV
    Mito QV
    75 3.0 V6 QV
    ALFETTA GTV 116






    https://www.facebook.com/okrajnikgarage

  10. #10
    Witosz
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję Ci za nr telefonów, jutro będę dzwonił a tak na marginesie podaj mi też nr do Ciebie, jeśli sam budowałeś Alfy to Twoja wiedza byłaby dla mnie nieoceniona. Oczywiście jeśli będziesz się chciał nią ze mną podzielić poza tym będę w przyszłym tygodniu na Śląsku to może uda nam się jakoś spotkać.

Podobne wątki

  1. Nakładki na progi do 147
    Utworzone przez Quattro w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-03-2015, 08:55
  2. Nakładki na progi
    Utworzone przez rooney w dziale 156
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 26-02-2015, 13:05
  3. [156] nakładki na progi
    Utworzone przez september w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-12-2007, 01:03

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory