M
Maniek891101
Guest
W radiu działają mi tylko orginalne płyty CD... Da się coś zrobić aby działały "piraty"?
Podążaj za instrukcjami wyświetlonymi na poniższym wideo, aby zainstalować aplikację internetową na Twoim urządzeniu.
Uwaga: Ta opcja może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach internetowych.
Zawsze :
Disc At Once
Zamykanie ost. sesji
Prędkość 4-8X
0% Programu Roxio (markowanego przez HP)
Media Player lub Nero Burning Rom
That's All![]()
to najwyraźniej Roxio jest też polecane przez Vaio, bo takiego mam kompa właśnie![]()
MACMAC gdybyś zrobił tak w DVD lub soczewce z warstwą filtra UV jak np. w CD Harmana/Kardona położyłbyś lasera zamiast zmywacza polecam czysty isopropanol - oczywiście do soczewek bez powłok.