Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Temat: woda sie zbiera pod nogami kierowcy

  1. #1
    pepp
    Gość

    Domyślnie woda sie zbiera pod nogami kierowcy

    witam... a wiec zauważylem ostatnio zbierajaca sie wode pod nogami kierowcy ale nie pod samymi pedalami tylko przed nimi ... na poczatku myslalem ze to woda od klimatyzacji ktora powina byc wydalona pod samochodem ...ale spr to i to niebyla klima... wczoraj bylem ja umyc i płukalem ja KARCZEREM i w miejscu łączenia sie maski i przedniej szyby tam gdzie najczesciej zbiera sie syf (liscie itp) wyplukalem to ostro i po paru sekundach po myciu otwieram drzwi i znow widze kalurze wody na podlodze od kierowcy i to taka ilosc wody ze sie przerazilem i co gorsza ze od wczoraj tak leje ze tej wody przybywa wiecej .... sprawdzalem odpływ z deszczowki pod maska ten gumowy i niby jest czysty i niczym sie nie zapchal co to moze byc i czy jestem wstanie to sam zrobic moze macie jakies patennnty na to aha i jesli chodzi o samochody to niejestem specjalista pomocy i z gory dziekuje (za błędy ort. przepraszam)
    Ostatnio edytowane przez Administracja ; 28-09-2010 o 13:32

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Zobacz czy nie masz szczeliny pomiędzy podszybiem a szybą. U mnie wyskoczył jeden zatrzask i właśnie dzięki tej 1mm szczelinie podczas deszczu, czy po myciu, pod chodnikiem miałem kałuże

    Przy okazji zrób tam porządek, bo może dodatkowo syf utrudnia odpływ wody...

  3. #3
    pepp
    Gość

    Domyślnie

    no dzieki i obczaje to ale mam pytanie cz jak bym mial szczeline to dziwne bo mam mokro tylko pod chodniczkiem a na sciankach nie i tapicera tez jest sucha? hmmmm oka juro to obczaje i najwyrzej znow zapytam eloszka pozdrowinka

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar twardy
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Bielawa/Wroc
    Auto
    Była 156 20V, chwilowo jakieś Mitsu
    Postów
    1,765

    Domyślnie

    Dokładnie - u mnie tez tylko pod chodnikiem się zbierało

  5. #5
    Fasola
    Gość

    Domyślnie

    gdzies tu na forum czytałem że może też się przez drzwi dostawać i jak jest potargana ta mata w drzwiach to zamiast wypływać odpływami które są w drzwiach to przelewa się przez uszczelke na progu...mi się właśnie tamtedy raz woda dostała

  6. #6
    lipus_2005
    Gość

    Domyślnie

    A czy woda stoi na progu ?

  7. #7
    Fasola
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie tak, zauważyłem to po bardzo obfitych deszczach...ale pogrzebałem troche z tą uszczelką nasmarowałem ją i problem narazie zniknął ale na jak długo....bo inaczej czeka mne rozbieranie drzwi.
    Ostatnio edytowane przez Fasola ; 28-09-2010 o 09:38

  8. #8
    pepp
    Gość

    Domyślnie

    wlasnie ze sprawdzalem i mam leko peknietą gume na dzrzwiach ale to obczajalem i raczej nie tamtedy sie niedostaje woda bo by ciekla po progu a on jest suchy i scianka podprogiem tez sucha raczej tak jak mowil TWARDY wczesniej ze to moze miedzy szyba a poszybiem ... zerkalem tam dzis i lipa troszku pogoda mnie wturwia bo leje jak to w holandi jutro free wiec sie tym zajme dzieki za zainteresowanie oby takich ludzi wiecej ...peace

  9. #9
    michao1
    Gość

    Domyślnie

    miałem podobny problem - woda pod nogami po str kierowcy i okazało się że woda się lała po wężyku od tylnego spryskiwacza, który wchodzi od komory silnika do kabiny. ten wężyk jest w gumowej osłonie, która pękła. Trochę silikonu i po problemie

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar olaf
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Śląsk - Bieruń
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD 2001r.
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał michao1 Zobacz post
    miałem podobny problem - woda pod nogami po str kierowcy i okazało się że woda się lała po wężyku od tylnego spryskiwacza, który wchodzi od komory silnika do kabiny. ten wężyk jest w gumowej osłonie, która pękła. Trochę silikonu i po problemie
    Witam,a gdzie znajdę ten wężyk czy on wchodzi do kabiny gdzies obok pedałów.

Podobne wątki

  1. [145] Woda pod nogami pasazera
    Utworzone przez z4boj4d w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2015, 15:11
  2. Woda ? Woda ! Woda ! 156 mokro pod dywanikiem kierowcy
    Utworzone przez Walsh 156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 18-10-2014, 15:42
  3. Cieknący płyn chłodniczy pod nogami kierowcy.
    Utworzone przez Lukas166 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-12-2012, 21:06
  4. woda pod nogami kierowcy
    Utworzone przez tomasz777 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 23:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory