Interfejs do FiatEcuScan

Status
Ten wątek został zamknięty.
A

azbxcc88

Guest
Witam
Mam problem chciałem kupic interfejs Elm 327 ale nie wiem czemu są takie roznice w cenie na allegro.
Posiadam interfejs KKL ale chciałbym kupić licencje na program FiatECUScan i aby wpełni z niego kożystać potrzebuje interfejsu Elm 327.
Czy koledzy możecie mi pomóc w kupnie?

Zastanawiam się nad tym sprzętem:
http://allegro.pl/interfejs-elm-327-...371583230.html

czy nim będę mógł np w AR 147 korzystać z funkcji: Service Interval Reset, CAN Info?

proszę o pomoc
 
Status
Ten wątek został zamknięty.
Amortyzatory
Powrót
Góra