Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Pasta na spawy oryginalna.

  1. #1
    poniak
    Gość

    Domyślnie Pasta na spawy oryginalna.

    Witam moja alfa 147 była lekko walnięta w zderzak tylny i w komorze koła zapasowego pękła ta pasta co pokrywa spawy. Idzie kupić taką pastę gdzieś i jak się nazywa ?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    czyzbys chcial sprzedac jako niebita ;>?
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar KlaudioOs
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Koszęcin
    Auto
    Alfa Romeo 2003' 147 1.9 JTD 140KM BOSE
    Postów
    1,100

    Domyślnie

    moze jest osoba lubiącą porządek i drażni go świadomość że w bagażniku przy kole ma popękaną paste..

  4. #4
    poniak
    Gość

    Domyślnie

    Nie dopiero co sprowadziliśmy sobie ją z Włoch, jeszcze nie zarejestrowana wczoraj kupiona, a chcemy sobie ją porobić ładnie. W sam zderzak w dolnej części dostała bo klapa nie naruszona. Tylko ta pasta spękała odrazu z początku w komorze koła zapasowego. Nic groźnego w każdym bądź razie. :]

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    Cytat Napisał KlaudioOs Zobacz post
    moze jest osoba lubiącą porządek i drażni go świadomość że w bagażniku przy kole ma popękaną paste..
    Moze na forum sa osoby ktore zwazaja na kanciarzy ;> tak czy inaczej nie wiem czy taka paste gdzies dostanie... zawsze mozna zamazac np zywica i psiknac lakierem
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  6. #6
    poniak
    Gość

    Domyślnie

    Pomyśle z tą żywicą, nie musi wyglądać jak oryginał, ważne żeby nie łuszczyła mi się ta pasta.

  7. #7
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    to nie jest żadna pasta, a masa uszczelniająca. Możesz to spokojnie kupic. Stosuje sie ją na własnie takich miejscach jak zagiecia blach, zgrzewach, spawach. Zabezpiecze przed korozją własnie te miejsca gdzie woda i inne czynniki mogą "stac" i powodowac korozje.

  8. #8
    poniak
    Gość

    Domyślnie

    Aha ok dzięki o to mi chodziło, przejadę tą pastą potem psiknę lakierem i będzie jedna rzecz zrobiona. Temat do zamknięcia.

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Taka paste, zwana tez mastyka dostaniesz w firmach rozprowadzajacych lakiery, podklady, etc podobne materialy dla lakiernikow.

    PS: jak dobrze, ze mamy na forum takich swietych i bezkompromisowych tropicieli przekretów. Poniak, juz nie sprzedasz tego auta jako 'niebitego'!
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  10. #10
    poniak
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, dopiero co kupione, to auto chyba nawet nie dostało w dupe, bo nic kompletnie nie jest naruszone tylko pęknięta pasta. Tam gdzie ta pasta się łuszczy to ona jest tak jakby na krawędzi może od ciepła. A jak dostała to prawdopodobnie wjechał tyłem w jakiś murek niski. Bo wszyściutko jest fabryczne tylko ta pasta. Szyba z tego roku co produkcja auta 2002. Ale w najgorszym przypadku w murek wjechał. Prześwietliłem cały tył nawet podwozie i spoko.

Podobne wątki

  1. Pasta do skór
    Utworzone przez evica w dziale Kosmetyka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 01-09-2015, 21:39
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-08-2013, 07:30
  3. Polerka + pasta
    Utworzone przez odzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 13:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory