Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Klocki hamulcowe TRW czy nie TRW?

  1. #1
    Użytkownik Romeo Avatar kiler_911
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Rzeszów/Ostrowiec Św.
    Auto
    147 1.9 JTD 8V
    Postów
    668

    Domyślnie Klocki hamulcowe TRW czy nie TRW?

    Witam,
    zakupiłem sobie na alledrogo klocki na przód TRW i tarcze mikody. No i dziś przyszło ładnie wszystko szybciutko tarcze spoko...ale zastanawiają mnie klocki bo nie ma na nich logo czy tam napisu "TRW" tylko coś w stylu "dfm" czy "jfm" i made in italy reszta symbole. Spodziewałem się napisu TRW...wiecie coś na ten temat?

    edit: wszystko sie już wyjaśniło przesłałem foto do sprzedawcy oddzwonił i zaraz ma mi wysłać dobre klocki te są jakieś inne. temat do likwidacji
    Ostatnio edytowane przez kiler_911 ; 11-08-2011 o 09:45

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar beligistino
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    Była...Alfa Romeo 147 jtd 8v 115KM 2002r Distinctive
    Postów
    214

    Domyślnie

    Ciekawe czy pomylił się "przypadkowo"

    Mój kolega ma sklep motoryzacyjny i teraz zacytuję co mi ostatnio powiedział:

    " wiesz też mam klocki różnych firm, TRW również, tylko ręki sobie uciąc nie dam że to moje TRW to jest takie prawdziwe TRW" )

    Ja osobiście kupowałem w Salonie Alfa dwa komplety, przód i tył. Miałem wszystko super zapakowane, instrukcje, hologramy, napisy i wyglądały tak jak powinny wyglądac.

    Zaraz pewnie ktoś powie że za kartoniki i naklejki nie będzie płacił ale ja miałem powód żeby tak zrobic.

    Miałem u siebie również klocki TRW w samochodzie w bardzo dobrym stanie, szumiały niemiłosiernie, jakby już tylko blacha została, jakież było moje zdziwienie kiedy je wyjąłem i okazało się że są prawie idealne. Pomimo tego kupiłem i założyłem nowe i teraz wszystko chula jak należy, przejechałem już na nich jakieś 20 tyś i żadne dziwne objawy tak jak w przypadku poprzednich nie występują.

    Konkluzja nasuwa się sama i zapewne dla każdego inna.

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar kiler_911
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Rzeszów/Ostrowiec Św.
    Auto
    147 1.9 JTD 8V
    Postów
    668

    Domyślnie

    No teraz dostałem klocki niby TRW, pudełka zaklejone hologramami, instrukcje wszystko było jak powinno niby już założone nie piszczy nic nie szumi dobrze hamulce pracują także na razie jestem zadowolony.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar KlaudioOs
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Koszęcin
    Auto
    Alfa Romeo 2003' 147 1.9 JTD 140KM BOSE
    Postów
    1,100

    Domyślnie

    wiec widocznie nastapiła pomyłka, może i umyslna, mniej dociekliwy i spostrzegawczy by nie zauważył a on by miał zysk jeszcze większy

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar kiler_911
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Rzeszów/Ostrowiec Św.
    Auto
    147 1.9 JTD 8V
    Postów
    668

    Domyślnie

    Też tak pomyślałem..ale potem okazało się że klocki co pierwsze przyszły w ogóle nie do tego auta były więc może faktycznie pomyłka.

Podobne wątki

  1. [145] Klocki hamulcowe
    Utworzone przez kubatron w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 20-07-2009, 17:11
  2. Klocki hamulcowe
    Utworzone przez peep20 w dziale 166
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 22:02
  3. Klocki hamulcowe do 145
    Utworzone przez Tuti w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 16-09-2007, 14:01

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory