Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: [147]Świece alfa romeo 147 PORADA

  1. #1
    Danielek147
    Gość

    Domyślnie [147]Świece alfa romeo 147 PORADA

    Witam.

    Mam alfe romeo 147 1.6 16v twin spark 120km z 2001r.
    Autko odpala mi normalnie i gdy sie rozgrzeje traci tak jakby iskre na świecy i nie pali na wszystkie i tak sobie tyrka ...

    Chcę pójsc po najmniejszej lini kosztów i postanowiłem kupic swiece , ale gdy wykrecilem je i pojechalem do sklepu sprzedawca powiedzial ze wyniesie mnie to okolo 500zl. Spoko rozumiem ze sa to oryginalne swiece z ngk typu BKR6EKPA i PMR7A ale takie pytanie mam , czy jak kupie te z allegro z tej aukcji: http://allegro.pl/swiece-alfa-romeo-...203601020.html , to czy normalnie autko bedzie paliło itd. Nie zalezy mi na tych drozszych i oryginalnych z powodu tego ze chce w najmniejszych kosztach naprawic i wystawic auto do komisu. O ile oczywiscie winne tego przerywania będa swiece , bo jak nie to dalej w kolejnosci kable itd. Dlatego mam pytanie do was uzytkownikow forum i tych samochodow wiec prosze o porade. Na forum wyczytalem ze jak sie kupi takie swiece nie oryginalne to bedzie dzialalo ale napewno nie na tak dlugo jak na oryginalnych ze zywotnosc tych swiec jest o polowe krotsza itd. Ale pomimo tego co pisze chcialbym sie upewnic dlatego napisalem posta.

    dziekuje

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar DamianS
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Lancia Thesis Centenario, Lancia Phedra Platino
    Postów
    705

    Domyślnie

    Komplet świec Champion do Twojego samochodu w autosklep24.pl - 112 PLN.
    Sprzedaliśmy wiele kompletów - brak negatywnych opinii.

    http://www.autosklep24.pl/pl/i/Kontakt/10

  3. #3
    Bobik88
    Gość

    Domyślnie

    Ja kupiłem platinum silver ngk za 560 zł i to najlepszy ruch, mozna na nich zrobic nawet do 100 tys kilometrow a pali auto super, wiec z biegiem czasu wyjdzie cenowo tak samo

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar DamianS
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Lancia Thesis Centenario, Lancia Phedra Platino
    Postów
    705

    Domyślnie

    Komplet NGK mamy przeceniony na 350 PLN. Jest to bardzo dobry produkt ale nikt nie pyta - wszyscy wybierają Championa. Cena Czyni Cuda.
    Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt 42 661 40 40 lub sklep@autosklep24.pl. Jest to wyprzedaż więc nie jestem w stanie dać rabatu.
    Ostatnio edytowane przez DamianS ; 14-03-2012 o 16:29

  5. #5
    Danielek147
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bobik88 Zobacz post
    Ja kupiłem platinum silver ngk za 560 zł i to najlepszy ruch, mozna na nich zrobic nawet do 100 tys kilometrow a pali auto super, wiec z biegiem czasu wyjdzie cenowo tak samo
    Tak jak napisałem wyżej chciałbym pójśc po kosztach niskich i nie zalezy mi na zrobienie 100tys km, bo tak jak napisalem chce tylko podreperowac auto zeby normalnie paliło wstawic do komisu i sprzedac. Dlatego pytam czy te swiece do ktorych podalem link beda dobre w takim sensie ze auto bedzie chodzilo poprawnie itd.

    Cytat Napisał DamianS Zobacz post
    Komplet NGK mamy przeceniony na 350 PLN. Jest to bardzo dobry produkt ale nikt nie pyta - wszyscy wybierają Championa. Cena Czyni Cuda.
    Jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt 42 661 40 40 lub sklep@autosklep24.pl. Jest to wyprzedaż więc nie jestem w stanie dać rabatu.
    Tak jak napisalem wyzej koszta. Jesli cena byla by zblizona do tej z allegro i mialby pan konto na allegro , noi oczywiscie jesli by swiece dobrze pasowaly i dzialaly moglbym kupic. Pozdrawiam


    Wiec nie wiem nadal czy moglby ktos doradzic czy swiece z tej aukcji beda chodzily w ar 147 1.6 dobrze itd? http://allegro.pl/swiece-alfa-romeo-...203601020.html

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar DamianS
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Lancia Thesis Centenario, Lancia Phedra Platino
    Postów
    705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Danielek147 Zobacz post
    Tak jak napisalem wyzej koszta. Jesli cena byla by zblizona do tej z allegro i mialby pan konto na allegro , noi oczywiscie jesli by swiece dobrze pasowaly i dzialaly moglbym kupic. Pozdrawiam


    Wiec nie wiem nadal czy moglby ktos doradzic czy swiece z tej aukcji beda chodzily w ar 147 1.6 dobrze itd? http://allegro.pl/swiece-alfa-romeo-...203601020.html
    W opisie aukcji nie ma podanego modelu świecy. Nie wiadomo co to jest. Platyna za 110 PLN ? Raczej nie ma takiej opcji - cuda się nie zdarzają.
    O co Ci tak konkretnie chodzi z tym kontem na Allegro ?
    Ostatnio edytowane przez DamianS ; 14-03-2012 o 18:35

  7. #7
    Danielek147
    Gość

    Domyślnie

    Moze nie tyle co o konto na allegro ale bardziej o cene mi chodzi. Masz takie swiece do 150zl? I nie mowilem ze chodzi mi o platynowe swiece, chce kupic takie zeby tylko auto palilo normalnie i nic wiecej. Na aukcji jest podana marka model silnik itd wszystko pasuje.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar DamianS
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Lancia Thesis Centenario, Lancia Phedra Platino
    Postów
    705

    Domyślnie

    Napisałem bezpośrednio pod Twoim zapytaniem - odpowiedz #2. W takiej cenie mam komplet świec Championa - 8 szt. - detal 112 pln. Z rabatem dla Alfaholików wychodzi 100.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Słuchaj Damiana i bierz te za 100. Też czasami trzeba widzieć co jest zwykłym chwytem a co nie. Sam rozważałem zakup platynek, ale skończyło sie na tych ngk z allegro. I co? Zima była mrozy po -25 stopni, iskra jest. Jedyny ich minus to krótsza żywotność, ale nawet jeśli byś miał je trzy razy wymienić to i tak taniej wyjdzie niż platyna. Iskra to iskra. Tak samo jak masz kable hdmi za 20 zł i 200 zł. Albo działa albo nie...

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar barat
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Czerniejewo/Września/Gniezno i czasem Konin
    Auto
    Była [A147 1.9JTD 115KM], jest [E39 530i 231KM]
    Postów
    402

    Domyślnie

    On tego już wymieniać nie będzie - przecież pisał, że na handel robi auto. Następny właściciel będzie się martwił (niestety).
    I tak dobrze, że kupuje nowe, a nie używki (byle działały podczas oględzin wozu) Niech bierze te za 100zł od Damiana skoro na nie skarg nie było Nawet jeśli podziałają z 50kkm, to i tak nowy właściciel nacieszy się chwile autem, a potem już sam zdecyduje jakie świece. Moim zdaniem uczciwy układ.
    Ostatnio edytowane przez barat ; 15-03-2012 o 11:11
    @ Mój ALF

Podobne wątki

  1. [145] Świece do Alfa Romeo 145 bosex 1.4 POMOCY
    Utworzone przez gosiaem w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 16:35
  2. Alfa Romeo 147 lub 156 - Porada.
    Utworzone przez wojoit w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-04-2012, 20:07
  3. Alfa Romeo 2.4 JTD 2004r w wersji kombi -porada
    Utworzone przez matuch w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-08-2010, 21:37
  4. ?? Świece Alfa Romeo 156, 2.0. TS ??
    Utworzone przez mankei w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 22:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory