Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Wszystko na Temat 147

  1. #1
    Vodzu
    Gość

    Exclamation Wszystko na Temat 147

    Witam wszystkich jestem tu nowy I chciałem się was o coś zapytać,od wczoraj jestem posiadaczem Alfy Romeo 147 1,6 TS 120 PS 2005 rok(ale w starej budzie) pytanie jest takie, praktycznie nic nie wiem na temat tego modelu,silnika zawieszenia Itd itp chciał bym abyście mi opowiedzieli troche na temat mechaniki osiągów i innych podobnych kwesti,nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie niemam tam nagłośnienia BOSE..tak myśle bo były by chyba Emblematy więc skoro nie Bose to co? I jak oceniacie to Audio...Autem nie mialem przyejmnosci jeszcze jeździc..Dziekuje i pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar prodigyboy
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    była 156 2.4 JTD z przesiadką na X5 , obecnie 156 1.9 SW
    Postów
    267

    Domyślnie

    Kupiłeś auto bez jazdy próbnej ? Skoro nie Bose to seria . Przewertuj forum a zapewne dowiesz się wszystkiego na temat 147.


  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Dokładnie - jeśli nie ma znaczków BOSE to jest to seria - w skrócie bez rewelacji normalne granie bez jakichkolwiek fajerwerków - dla zwykłego szarego usera - Wystarcza, dla kogoś kto lubi brzmienie a nie granie lipa... a dla audiofilów no cóż ...
    BOSE - pewnie zaraz pół forum na mnie naskoczy i powie, że się nie znam - gra bardzo fajnie - ale nie montowałbym go - z prostej przyczyny - cena.
    Za tą kase można zrobić fajne audio - które będzie grało przyjemnie dla ucha.

    Zawieszenie - z przodu wielowahacz, ale nie martw się z pewnością poznasz jego budowę (od strony finansowej)
    Osiągi jak na 1.6 120KM baaardzo przyzwoite Wielu narzeka na zbyt wysokie obroty przy prędkościach autostradowych - nie wiem, w polsce mamy tyle autostrad, że nie mam jak sprawdzić
    A tak szczerze powyżej 140 jest już głośno - ale nie wpływa to znacząco na komfort jazdy
    Spalanie w beznynie ok 9-12 W gazie 10-13
    Auto stworzone do miasta - chociaż spalanie tego nie potwierdza
    Mało ładowne - jak na hatchbacka przystało ;0 Mimo wszystko z małą pomocą boxa dachowego co 2 tygodnie służy mi jako 5 osobowy busik studencki kursujący 250km ... w pełnym obładowaniu
    Z bolączek - pamiętaj o stanie oleju nie piłowaniu auta na zimnym oraz regularnym serwisie
    Auto z pewnością odwdzięczy ci się bezawaryjną przyjemną jazdą
    147 powodów do zadowolenia

  4. #4
    Vodzu
    Gość

    Domyślnie

    Prodigyboy Auto kupil moj ojciec w niemczech,poniewaz sprzedalem swoje w polsce i teraz czekam do czwartku zeby go odebrac Mattom do tego co napisales mam nadzieje ze tez będe miał 147 powodów do zadowolenia

Podobne wątki

  1. 156 1.8 ts sedan wszystko wszystko wszystko rzeszów 1998
    Utworzone przez motodoktor1 w dziale Samochody
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-11-2015, 14:02
  2. Kolejny temat na temat ... wycieraczek.
    Utworzone przez dzony43 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-04-2011, 12:57
  3. Wszystko o LPG
    Utworzone przez blackalfa166 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-03-2009, 19:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory