Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Bose sound system - radio działa a głosu brak.

  1. #1
    luqash81
    Gość

    Domyślnie Bose sound system - radio działa a głosu brak.

    Witam. dzis po bardzo dlugim postoju samochodu (ok 5mcy) wsiadam odpalam autko i ku mojemu zdziwieniu wszystko ok poza tym ze radio sie zalacza, wszystkio opcje dzialaja na nim wraz ze zmieniarka itp ale nie ma glosu z glosnikow (zadnego). Posiadam alfe 147 2004r 2.0TS selespeed i jest wyposazone we wszystko wraz z naglosnieniem Bose. Prosze o jakas rade, bo moze ktos z was sie juz z tym spotkal.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar KlaudioOs
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Koszęcin
    Auto
    Alfa Romeo 2003' 147 1.9 JTD 140KM BOSE
    Postów
    1,100

    Domyślnie

    sam jestem ciekawy, też mam bose, i czasami przerywa mi prawy przedni głośnik... przestaje działaś.. a po godzinie czy dniu działa... sprawdzałem kable, wtyczki wszystko w porządku ...

  3. #3
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    newbridge ie
    Auto
    159sw 2.4jtdm po sofciku ;)
    Postów
    636

    Domyślnie

    Cytat Napisał luqash81 Zobacz post
    Witam. dzis po bardzo dlugim postoju samochodu (ok 5mcy) wsiadam odpalam autko i ku mojemu zdziwieniu wszystko ok poza tym ze radio sie zalacza, wszystkio opcje dzialaja na nim wraz ze zmieniarka itp ale nie ma glosu z glosnikow (zadnego). Posiadam alfe 147 2004r 2.0TS selespeed i jest wyposazone we wszystko wraz z naglosnieniem Bose. Prosze o jakas rade, bo moze ktos z was sie juz z tym spotkal.
    Bose jest podlaczane do istalacji glosnikowej nieco inaczej niz standard. Masz przejsciowke pod schowkiem (kostke) ktora prowadzi do wzmacniacza Bose w bagazniku. Zczalbym od sprawdzenia tego polaczenia a nastepnie od sprawdzenia wzmaczniacza w bagazniku

    Jak cos to masz nie za daleko do Newbridge i mozemy cos wymysles

  4. #4
    luqash81
    Gość

    Domyślnie

    niestety na razie sie nim nie ruszam bo brak taxu i NCT dopiero 19ego robie. Musze urochomic to granie bo mnie chyba cos zaraz trafi.

  5. #5
    luqash81
    Gość

    Domyślnie

    nie wierze ze nikt sie nie spotkal z taka usterka??

  6. #6
    GREGO
    Gość

    Domyślnie

    sprawdź bezpieczniki, sprawdź wtyczki przy wzmacniaczu, pod schowkiem i przy radiu, jeśli masz miernik lub probówkę sprawdź czy dochodzi napięcie do grubych czerwonych kabli przy wzmacniaczu, sprawdź czy po włączeniu radia pojawia się napięcie na niebieskim kablu przy wzmacniaczu (blisko we wtyczce czerwonych przewodów prądowych)

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    alfa romeo 147 x2
    Postów
    9

    Domyślnie

    gdzie są bezpieczniki z bose ? zbytnio sie nie znam na samochodach a mam ten sam problem . radio niby gra ale brak jakiegokolwiek dźwięku

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Nowy Sącz/Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9JTD 85kW
    Postów
    311

    Domyślnie

    Zależy czy masz fabrycznie montowane czy ktoś montował dla siebie. Prawdopodobnie tak gdzie reszta bezpieczników koło kierownicy, ewentualnie przy wzmacniaczu w bagażniku. Za brak dźwięku może odpowiadać przerwa we wiązce lub przepalone końcówki mocy w wzmacniaczu

  9. #9
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    alfa romeo 147 x2
    Postów
    9

    Domyślnie

    orginalne chyba . ale nie wiem które to bezpieczniki bo tam jest ich sporo p[od kierownicą

  10. #10

Podobne wątki

  1. [Giulietta] giulietta brak głosu w głosnikach,nie łapie stacji radia,potrzebny schemat instalacji
    Utworzone przez autotromex w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-08-2015, 18:51
  2. Radio Pioneer nie działa. Brak dźwięku
    Utworzone przez kondziosz w dziale GT
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 17-06-2015, 17:00
  3. [Brera] Radio system BOSE
    Utworzone przez Tatanka156 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 20:41
  4. Brak głosu
    Utworzone przez gigi w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 11:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory