Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Temat: Chłodnica ;((((((((

  1. #1
    Alfica
    Gość

    Domyślnie Chłodnica ;((((((((

    W środę mechanik wymienił mi chłodnicę, wężyk, nalał płynu zapłaciłam słono wg mnie. I wczoraj pierwszy raz wyjechałam alficą w trasę i już nie mogłam nia do domu wrócić :/ Cały płyn był na jezdni, wszystko wyciekło, próbowałam dolać wody to momentalnie wszystko lądowało na jezdni nic nie zostawało w zbiorniczku. Co mogło się popsuć??????????????????????????

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar jacek83
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    alfa romeo 166 2.4 jtd 150km 2001r
    Postów
    1,074

    Domyślnie

    Nic się nie zepsuło po po prostu zlokalizuj wyciek i dokręć to z czego cieknie..........

  3. #3
    Alfica
    Gość

    Domyślnie

    Ja tego nie zrobię jestem laikiem. To moje pierwsze auto i na bank nie naprawię. Muszę najpierw ją scholować Mam tylko nadzieję, że nowa chłodnica nie poszła??? Wyciek jest bliżej chłodnicy, nie przy zbiorniku. Mam nadzieję, że mechanik zrobi to w ramach reklamacji.

  4. #4
    ViP Romeo Avatar puotek
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Rybnik
    Auto
    156FL Q2
    Postów
    1,090

    Domyślnie

    Obstawiam tzw. błąd w sztuce

  5. #5
    Alfica
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi bo od wczoraj jestem załamana. ;(

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar jacek83
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    alfa romeo 166 2.4 jtd 150km 2001r
    Postów
    1,074

    Domyślnie

    Zrobisz na pewno!!!!! połóż się pod autem do chłodnicy dochodzi przewód w lewym górnym rogu i w prawym dolnym zobacz czy rura jest mokra? Są tam takie opaski dociskowe , metalowe na śrubokręt gwiazdkę lub płaski i wystarczy dokręcić. Nie ma innej możliwości zaczekaj z lawetą bo zapłacisz kupę kasy a wystarczy zrobić 2 obroty nadgarstkiem.

  7. #7
    Alfica
    Gość

    Domyślnie

    To jest wina mechanika, ma swoją lawetę to teraz jedzie ze mną do Poznania holuje i naprawia!!! Innej opcji nie widzę. Chciałabym ją uzdrowić, ale chyba za bardzo we mnie wierzysz. Kilka razy byłam pod moją alfą, wiem gdzie wchodzi z lewej str ten gruby wężyk do chłodnicy i tyle. Zapewne popsułabym zamiast naprawić

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar jacek83
    Dołączył
    01 2012
    Auto
    alfa romeo 166 2.4 jtd 150km 2001r
    Postów
    1,074

    Domyślnie

    Kurcze nie ma jakiegoś faceta obok ciebie Jeśli wiesz gdzie jest chłodnica i zbiorniczek wyrównawczy to w 100% jesteś w stanie zlokalizować wyciek!!!! Tam nie ma czego zepsuć, podnieś maskę do góry między silnikiem a chłodnicą widać te przewody obstawiam ten na dole jeśli złapiesz jakiegoś przechodnia poproś o dokręcenie, każdy by chciał podłubać przy tych autach Chłodnica na pewno cała nie martw się.

    ---------- Post added at 11:10 ---------- Previous post was at 11:08 ----------

    puotek tak to jest jak pan rysio otworzy warsztat i zapomina o dokręceniu śrubki.....a koleżanka ma problem..

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ArseSss
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza, Poland
    Auto
    Alfa 146 1.4 TS
    Postów
    83

    Domyślnie

    chyba nie założył zapiny na przewodzie i od temperatury i ciśnienia gdzieś się wypioł lub 2 opcja przy wymianie uszkodził wężyk a reszta już dobiła wina na bank mechanika ^^

  10. #10
    Alfica
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma Uffff jak dobrze, że wy tu jesteście bo bym się zamartwiała, że kolejny wydatek mnie czeka i że nie mogę śmigać alficą. Autko zostało w Poznaniu więc muszę po nie pojechać, poza tym płynu zero - mechanik musi to zrobic w ramach reklamacji chciałabym na poczekaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Podobne wątki

  1. [GTV] Chłodnica
    Utworzone przez MG-Fan w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-01-2016, 00:30
  2. Chłodnica AR 156
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale 156
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 12-10-2014, 15:49
  3. Chłodnica
    Utworzone przez alfastyczny w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-02-2014, 05:52
  4. Chłodnica 1.8 a 2.0?
    Utworzone przez Gwynbleidd w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-06-2010, 12:44
  5. chłodnica w 2,4 JTD
    Utworzone przez Roben w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 15-05-2008, 17:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory