Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Alfa 147 problem z radiem.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Stelvio 2.0
    Postów
    12

    Domyślnie Alfa 147 problem z radiem.

    Witam serdecznie, otóż bardzo niedawno sprowadziłem sobie Alfke 147, i niestety mam problem. Otóż nie mogę włączyć radia tzn. jest to wersja z całym panelem GPS, czyli dużym wyświetlaczem. Nie mogę wejść wogóle w MENU, wyskakuje mi coś o SIM-KARCIE, albo raczej o jej braku. Czytałem ponoć, że istnieją jakieś code card do radiodtwarzacza. Generalnie wyświetlacz działa, komputer (funkcja TRIP też) Czy może mi ktoś coś poradzić? Będę wdzięczny.

  2. #2
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Gulietta 1,4 T MA 170 KM
    Postów
    1,008

    Domyślnie

    kup sobie starter za 5 pln ..i już będziesz miał sim karte

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Leszno
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9JTD 140KM
    Postów
    85

    Domyślnie

    Witam! Podłączam się pod temat.
    Mam też radio z dużym wyswietlaczem "Connect Navi+" i u mnie wszystko działa jak należy tzn. radio gra, wyświetlacz świeci jak należy, ale jak wsadziłem kartę sim to nie chciało jej czytać i było napisane coś o kodzie PIN ale nie moglem go wprowadzić. Czy może ktoś wie jak uruchomić telefon w Connect Navi+?
    Pozdrawiam!!

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar dadasiek
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    :-)
    Postów
    737

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawyl007 Zobacz post
    Witam! Podłączam się pod temat.
    Mam też radio z dużym wyswietlaczem "Connect Navi+" i u mnie wszystko działa jak należy tzn. radio gra, wyświetlacz świeci jak należy, ale jak wsadziłem kartę sim to nie chciało jej czytać i było napisane coś o kodzie PIN ale nie moglem go wprowadzić. Czy może ktoś wie jak uruchomić telefon w Connect Navi+?
    Pozdrawiam!!
    bez informacji jaki komunikat się pojawił, ciężko będzie coś pomóc jeśli karta sim jest dobra (nieuszkodzona) to PIN powinno dać się wpisać bez problemów.

    pozdrawiam,
    Adam

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar cuoreventi
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa 156 2.0 JTS 16v
    Postów
    4,198

    Domyślnie

    Na pewno prawidłowo wkładasz kartę? Chip ma być po prawej stronie czyli nie jako do zewnątrz connecta.

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 TS 88kW 2001,
    Postów
    9

    Domyślnie

    Dołączam się do tematu. Ja mam inny problem nie mogę ustawić stacji, po wciśnięciu guzika radio szuka fal jak mu się chce.Mimo że naciskam guzik szukania do przodu to szuka w tył a czasem normalnie, często bawi się w loterie i wpadnie akurat na stacje którą chciałem ale zanim nacisnę zapamiętywanie na guzik P1 albo inny to znowu odpala swoje koło fortuny i szuka, często zatrzymuje się na RMF 98.4 to jedyna stacja jaką chwyta . Antena dobrze odbiera bo mam inne radio z innego auta i śmiga. Rozbierałem radio i nic nie znalazłem. Myślałem że wciśnięty jest któryś guzik ale niestety nie. Radio szuka takich stacji które nie istnieją w moim rejonie. Szwagrowi ustawiałem stacje w identycznym radiu jak u mnie i zajęło mi to ani nie 5 min więc nie sądzę żebym coś źle robił. Nie idzie pojedynczo klikać i precyzyjnie ustawić co się chce tylko odrazu wali z automatu.

    Mam filmik ale nie mogę dodać bo mało postów

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    147
    Postów
    17

    Domyślnie

    Witam
    Otóż ja mam problem z radiem tj jego wyświetlaczem a dokładniej jak jest pierwsze uruchomienie to wyświetlacz jeszcze ładnie wszystko pokazuje ale po kilku minutach wyświetlacz blednie i jest słabo widoczny i mało coś widać, trzeba się przyjrzeć żeby cokolwiek zobaczyć. Jest jakiś sposób na naprawę tego wyświetlacza?

Podobne wątki

  1. ICS problem z radiem, problem z dzwiękiem - przerywa, pyka
    Utworzone przez deszczyk w dziale 166
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 29-02-2016, 10:43
  2. problem z radiem - Alfa 156 fl
    Utworzone przez Ostry- w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-01-2014, 21:24
  3. Problem z radiem
    Utworzone przez marshal w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 09:34
  4. Alfa 147 problem z radiem
    Utworzone przez Blasius w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2013, 15:18
  5. Problem z radiem
    Utworzone przez sebek93pl w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 19:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory