Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110

Temat: Migający wyswietlacz przebiegu i przejechanych km

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    a przy braku paliwa nie pokazuje Ci się znaczek dystrybutora z paliwem??
    Tak, tak pokazuje mi się. Chciałem tylko porównać pisk, który wydobywa się z mojej Pięknej. Padło na kontrolkę paliwa ;p

  2. #22
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietia Zobacz post
    Tak, tak pokazuje mi się. Chciałem tylko porównać pisk, który wydobywa się z mojej Pięknej. Padło na kontrolkę paliwa ;p
    więc w tym samym czasie gdy miga Ci "licznik z temperatury" tam gdzie wyświetla Ci się dystrybutor z paliwem powinna pojawić się śnieżynka sprawdź przy najbliższej okazji
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Powinna ale nie w mojej wersji. W mojej Belli niestety nie ma na wyposażeniu wyświetlacza wielofunkcyjnego, który pokazywał by taką śnieżynkę Dlatego też słyszę tylko pisk i miga mi temperatura. A odnośnie tego dystrybutora to myślałem, że chodzi Ci o ten przy wskazówce poziomu paliwa (;

  4. #24
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    byłem w serwisie podlaczyli mnie pod komputer i co do tego licznika migajacego co powoduje nieorginalne radio(znaczy alfy ale w mojej wersji bylo navi). Typ powiedzial ze bodykomp w alfie nie da sie programowac ani zmieniac ustawien, nie wgra mi nowego sprzetu, probowal nawet odlaczyc cam z radia odpowiedzialny za komunikacje miedzy radiem i body kompem ale tez nic to nie dalo albo radio nie dizalalo. wiec albo nowy bodykomp albo nie orginalne radio i na kierownicy przyciski dzialac nie beda albo navi tak jak w mojej wersji pierwotnie bylo. no i oczywiscie opcja miganie juz zawsze ;/;/ ktos kiedys pisal o jakims spowalnaczu sygnalu od radia , ze wlaczy sie po 5-10 sekundach i zanim system zrobi check to radia nie znajdzie. to by pomoglo tylko jak to spowolnienie zrobic ??

    ---------- Post dodany o godzinie 10:42 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:37 ----------

    Cytat Napisał DiReCtX Zobacz post
    Może to być przyczyną BC szuka po CAN'ie radia z Navi, a masz zwykłe z CD więc ERROR także pozostaje Ci przeprogramowanie BC pod to radyjko w ASO bądź gdzie indziej...
    gosc z serwisu powiedzial ze nie da sie tego bodykompa zmieniac w alfach niby, macie inne zdanie ?? bo ogolnie to potrzebowalbym wgranie w mojego bodykompa radia zeby system znajdowal je, a tak wywala blad bo urzadzenie nieznane.

  5. #25
    Użytkownik Świeżak Avatar DiReCtX
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Beskidy
    Auto
    Giulietta QV & Punto Evo Abarth
    Postów
    42

    Domyślnie

    @butcher spróbuj tam zadzwonić Ko-Car i opisz co chcesz zrobić ostatnio jak naprawiałem BC w AR 147 po zalaniu wodą był na procku Motorola MC912DG128 dokładnie taki


    programator do tych motek to np.xprog-m ale potrzeba jeszcze exminer żeby kluczyki później zakodowac do BC, a tego nie posiadam

  6. #26
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    no to we wtorek zadzwonie, choc nie wiem jak pomoga mi na odleglosc ;/ a takiej trasy walic mi sie nie chce troche. A nie znasz jakis mozgow z wrocka badz okolic ?? no i ten mechanik co bylem mial examiner taki jak aso ma a i tak nic nie zdzialal i powiedzial ze nie da sie z tym nic zrobic przez bc.

  7. #27
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    A tak z czystej ciekawości byłeś popytać w ASO? Może tam coś ciekawego powiedzą.

  8. #28
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    nie w aso nie bylem bo ten mechanik powiedzial ze w aso maja taki sam examiner i tez nic nie wymotaja. ale chyba pojade we wtorek po swiecie zapytac i powiem jaki mam problem. moze robili kiedys cos takiego. sprobowac warto bo wkurza mnie to miganie choc troche sie juz przyzwyczailem

  9. #29
    Użytkownik Świeżak Avatar DiReCtX
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Beskidy
    Auto
    Giulietta QV & Punto Evo Abarth
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał butcher Zobacz post
    nie w aso nie bylem bo ten mechanik powiedzial ze w aso maja taki sam examiner i tez nic nie wymotaja. ale chyba pojade we wtorek po swiecie zapytac i powiem jaki mam problem. moze robili kiedys cos takiego. sprobowac warto bo wkurza mnie to miganie choc troche sie juz przyzwyczailem
    Spróbuj spytać w ASO czy wiedzą co to Proxy Alignment na examinerze (to takie jakby nauczenie BC co ma po CAN'ie) bo wydaje mi się ze powinno wystarczyć ale nie jestem na 100% pewien póki sam nie sprawdzę, jak Ci tak bardzo nie zależy to poczekaj twórca FES'a w najbliższym czasie doda to do programu w prawdopodobnie wersji 2.6 bo dużo "userow" o to prosi także cierpliwości
    Ostatnio edytowane przez DiReCtX ; 31-10-2010 o 20:33

  10. #30
    pepp
    Gość

    Domyślnie

    czesc ja mialem ostatnio ten sam problem i mrygalo mi jak chcialem ustawic swiatla mijania jak dłuzsze i wtedy zaczyna mrygac ..i jak masz zabrudzone zapadki od popychania wskaznika swiatel i niezaskakuje na swoj poziom (od 1do3)tak jak ja mialem to nieprzestanie mrygac dopuki niezaskoczy...sprawdz cz potrafisz regulowac swiatla (pod kierunkowzkazami). pozdro

Podobne wątki

  1. [159] migający licznik całkowitego przebiegu
    Utworzone przez tomm4ever w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 18:02
  2. [159] migający wskaźnik całkowitego przebiegu
    Utworzone przez raar2 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 10:39
  3. [159] Migający stan przebiegu oraz brak wyświetlania temperatury otoczenia
    Utworzone przez jerzykman w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 10:23
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 21:36
  5. [145] Licznik przejechanych kilometrów
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 17:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory