Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: [147] Alfa Romeo 147 M-jet

  1. #11
    jupi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maciek-156
    Nie zakładaj że ktoś jest idiotą i auto (rocznik 2005 z symbolicznym przebiegiem 21tys km) warte min 45tys zł oddda ci za 33 - samochód musi mieć poważny feler. W ten przebieg to specjanie bym nie wierzył (nikt nie kupuje diesla aby robic nim mniej niż 10tys km rocznie), ale to akurat w każdym serwisie sprawdzisz bardzo szybko. Kolega AR 156 z rocznika 2003 (full opcja, bezwypadkową i w stanie technicznym bez zarzutu) sprzedał za 40tys zł, więc jak ta AR147 z rocznika 2003, podobnie wyposażona jest do sprzedania za 32tys zł to jest to dobra cena
    Miałeś rację... Pojechałem w sobote (250 km). Byłem o 11.. o 13 koles łaskawie odebrał telefon i stwierdził że jest 50 km od granicy i bedzie o 19... No cóz, postanowiliśmy poczekać. Stwierdził że smochód jest zamknięty w wynajęty garażu i nie ma nawet możliwości obejrzeć z zewnątrz. O 19 po kilkunastu telefonach wyłączył komórkę...

    Od poniedziałku zbieram gotówkę i na gwiazdkę będzie chyba ta z 2003 r.

    Ile taka Alfa może stracić po 1 stycznia? Spróbuje jednak wyrwać ją za 30 tys.

    jupi

  2. #12
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    stary bierz ta z 2003 roku w wersji TI polecam bo wrazenia z siedzenia na tej super skorce sa bezcenne(masz tam regulacje nawet odcinka ledzwiowego) i to poczucie ze masz auto w najbogatszej wersji rowniez.masz tam super fele,mocny i ekonomiczny silnik diesla,kiero wielofunkcyjna,bose,clima 2 strefowa,gorace fotele itp.jestem pewniem ze jesli bys kupil ta np. z 2005 roku duzo biednijsza wersje to zawsze bys wracał myslami do TI.gwarantuje ci to.pozdro i do zobaczenia gdzies na zlocie

    ps:a jaki ma kolorek??

  3. #13
    jupi
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Korczu
    stary bierz ta z 2003 roku w wersji TI polecam bo wrazenia z siedzenia na tej super skorce sa bezcenne(masz tam regulacje nawet odcinka ledzwiowego) i to poczucie ze masz auto w najbogatszej wersji rowniez.masz tam super fele,mocny i ekonomiczny silnik diesla,kiero wielofunkcyjna,bose,clima 2 strefowa,gorace fotele itp.jestem pewniem ze jesli bys kupil ta np. z 2005 roku duzo biednijsza wersje to zawsze bys wracał myslami do TI.gwarantuje ci to.pozdro i do zobaczenia gdzies na zlocie

    ps:a jaki ma kolorek??


    jakis taki ciemny grafit ) narazie zbieram pieniazki... sprobuje w czwartek..

  4. #14
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    powodzenia

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory