Strona 5 z 176 PierwszyPierwszy 12345678910111213141555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1755
Przeglądasz Forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Wyświetlony wątek znajduje się w dziale 147/156/166/GT - Forum na temat rodziny modeli Alfa Romeo 147/156/166/GT. W tych modelach zastosowano po raz pierwszy wielowahaczowe zawieszenie oraz wprowadzono nowoczesne silniki Diesla z Common Rail. Wiadomości na temat wybranego modelu umieszczaj w podforach.
  1. #41
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    mazowsze
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TS
    Postów
    99
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    5 h 16 m

    Domyślnie

    Tomkap kupiłem ten niebieski kabelek za ok. 80zł! Właśnie dotarł do mnie przed chwilą! Jutro zrobię testy to mogę napisać czy też się nadaje czy w ogóle

  2. # ADS
    Akwizytorka
    Dołączył
    Dawno
    Mieszka w
    Milano
    Postów
    69
     

  3. #42
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siedlce
    Postów
    759
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    N/A

    Domyślnie

    Ja także jutro powinienem stać się jego szczęśliwym posiadaczem Narazie zaopatrzyłem sie w program Unidag kwp2000 ale nic z niego nie rozumiem.
    Mam także program Euroscan. Ten przynajmniej jest w języku polskim i na liscie jest AR.
    Rozumiem ze do alfy są dedykowane programy i np. VAG tylko do niemieckich będzie pasował.
    алфа156 Saab 9-3I Turbo msTun 220KM

  4. #43
    Użytkownik Romeo Avatar rafal_n5
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    AR147 1.9jtd 140km edc16 cf3
    Postów
    893
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    1 d 14 h 9 m

    Domyślnie

    euroscan działa tylko na dwóch portach com i trzeba miec do tego inny kabelek

  5. #44
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siedlce
    Postów
    759
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    N/A

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem po ponad dwu godz. testowaniu kabla. Rozczarowałem się jednak bo nic mi nie wyszło. Z kablem dostałem nagraną niemal całą płytę dvd z softem ale nic z niej nie działało.
    Program UniDiag KW2000 by SanderQV też szwankuje.
    Wybierem oczywiście właściwy port jaki zainstalowałem.Klikam na Start i czasami coś załapie jak nie wywali jakiegoś błędu, bo w rubryce Identyfication są jakieś dane. Poza tym żadnych wykresów graficznych jak np. wybrałem sondę, czy innych parametrów w programie nie widać.
    алфа156 Saab 9-3I Turbo msTun 220KM

  6. #45
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    mazowsze
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TS
    Postów
    99
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    5 h 16 m

    Domyślnie

    Ha u mnie to samo! Żaróweczka się świeci to połączenie jest ale kwp2000 nie działa w ogóle bo pojawia się komunikat że nie może wstawić loga, natomiast kwp71 łączy się ale do czasu gdy pojawia się komunikat że brak KyBates i init is not ok! Wyprowadziło mnie to z równowagi kompletnie! Próbowałem ustawić co nieco w opcjach tego portu ale bez rezultatu!
    Zastanawiam się czy to wina kabla czy programów???

  7. #46
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    Heh. Myslales ze po 2 godz wszystko pojmiesz ?

    Po 1 unidiag nie ma trybu graficznego tylko cyfrowy a poza tym odczytywac mozna tylko 2 parametry jednoczesnie.
    Po 2. Najpierw ustaw port a potem wczytaj plik definicji i kliknij na Start+ID. Po polaczeniu sam Cie przeniesie do identyfication.
    W realtime select wybierasz z menu sonde i wrzucasz do selected for read.
    A potem uruchamiasz read selected data once.

    A potem juz tylko kwestia interpretacji wyników

    dasio KWP71 nie jest do Twojego silnika. Sprawdz jaką masz wersje motronica i dopiero do niej dobierz plik definicji w KWP2000

    fred

    PS. ja siedze nad tym od 2 miesiecy i nie wiem nawet 10 % tego co mowi do mnie komp

  8. #47
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siedlce
    Postów
    759
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    N/A

    Domyślnie

    Fred. Potwierdz mi tylko to,co pisali koledzy, że mozna tym programem zobaczyć jakie są błędy i je skasować, czy zrobić reset ECU, a ja dalej będę się męczył.
    Plik definicji wybieram ...M155 ten co jest razem z programem?
    алфа156 Saab 9-3I Turbo msTun 220KM

  9. #48
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    mazowsze
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 TS
    Postów
    99
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    5 h 16 m

    Domyślnie

    Mam motronica 1.5.5 i tak wybrałem tym kwp i niestety ciągle to samo: Cannot create the file... ble ble ble

  10. #49
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    okolice Wawy
    Auto
    2,5
    Postów
    566
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    1 h 1 m

    Domyślnie

    dasio zamknij program, a następnie usuń ten plik "log" z folderu z programem i wszystko

    fred czemu piszesz że kwp2000 nie ma wykresów graficznych? jasne że są, jak już wczytasz dane to następna zakładka,

    tomkap wszystko co pisali koledzy to prawda, co jest dla Ciebie niejasne?

  11. #50
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siedlce
    Postów
    759
    Podziękowania za post / Lubię to
    Czas spędzony na forum
    N/A

    Domyślnie

    No właśnie. Podłączyłem się ponownie i dalej nic mi nie działa. Robiłem tak jak napisał fred.
    Wychodzi mi na to że mam zły kabel i jutro go odsyłałam. Z drugiej strony chyba połączenia mam, bo rubryka Identyfication z tymi numerami działa. Jednak jak wybieram z listy cokolwiek, to nic się nie dzieje. Klikałem też na reset ECU, jednak wywalało jakiś bląd i program się wyłączał.
    алфа156 Saab 9-3I Turbo msTun 220KM

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Tagi dla tego tematu

Tagi użytkowników

alfadiag activation code

alfadiag crack

uninstall debugger or vm firstalfadiagalfadiag downloadalfadiag pobierzcdif2fiatdiagpodpięcie samochodu pod komputer CDIF 2 zdjęciaactivation code alfadiagwykres sondy lambdaalfadiag windows 7ts diagalfadiag pebme 3.1 adaptation alfaexaminer chomikujuderzenie dolne sonda lambdaalfa lpg błąd stężęnie mieszanki 1 zwiększającealfadiag po polskufiatdiag cz downloadalfaloader.exealfadiag kod aktywacyjnyalfa romeo 166 wartości na przepływomierzualfadiag rapidsharealfa obd 1.5.5 crackedalfadiag 3.3 downloadalfadiag 145FIATDIAG EXAMINERalfadiag na windows 7fiatecuscan 3.4.1 keygenprawidłowy wykres pracy sondy lambdaalfadiag 3.5.0.2 uploadedecu bosch sterowniki FTDI w wersji CDM 2.014.16adapter 3pin vagkklwykres sond lambdaalfadiag 3.4 chomikujalfa 147 zlacze obdalfadiag pobierz za darmogniazdo obd pinyinterfejs diagnostyczny dębicastag 4 lambdachomikuj pl złącza diagnostyczne boxeralfadiag loaderalfa 156 airbag blad 1 cdifalfadiag w windows 7diag alfa 156 1.9 jtdalfa 146 bład P1173alfadiag 3.3.0.11alfa diag 3.1.0.4 torrentcdif 2alfadiag chomikujalfaobd chomikujalfaobd 1.5.7 crackexaminer fiat chomikujalfa obd 1.5.7vag kkl fiat rsfiatecuscan wartość licznika błędu to 158crack alfadiag chomikujlambda wykresCDIF2 chomikujEuroscan 2012 chomikuj pobierzALFA DIAG 3.2 activation kodetartarini pdfalfadiag odmowa dostepuprawidłowy wykres sondy lambdaeuroscanuszkodzenia sondy lambdaalfadiag 3.5.0.2 fullwypadanie zapłonów na benzynie cdif 2fiat marea 2.0 fehlercode p1172alfadiag 3.3alfadiag 3.1.0.4 unlock codealfadiag 3 505 valve relay fiatalfadiag loader.rar passwordalfaobd patchalfaobd 1.5.7 pebchomikuj auto-diagbłąd P1746 alfa romeoalfa romeo fault code list selespeed p1746omega dtc 39alfa 155 v6 motronic schemaalfadiag download rapidsharear 145 ts airbag ecudiagnostyka cdif 2 pobierzcdif 5.0fiatdiag elm323alfaobd 1.5.7alfadiag spolszczeniealfadiag 1.5.7wtyczka obd2alfadiag no temperature sensor readingalfaobd hexalfadiag 3.1 haslothe ecu detected a short to ground or battery in the side airbag squib circuit(s) as indicated by the codetsdiag opistsdiagdriver sidebag squibalfadiag 3.4.0.1 torrentdownload

Zakładki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •