Strona 6 z 207 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 2065

Temat: Fiatdiag, TS Diag, Alfadiag

  1. #51
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    błąd czasem to u każdego wywala (sprawdzałem na wielu komputerach) Wczytałeś odpowiedni plik definicji?? bo jeśli nie wczytasz to właśnie nic poza identification nie będziesz miał)
    a przycisk "reset ECU" nie będzie działał, do resetu parametrów adaptacyjnych służą komendy

  2. #52
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Plik definicji oczywiście wczytałem.Są tam trzy. Wybierałem oczywiście ten z M155. Może jest jakaś jeszcze inna wersja programu, bo ten co ja mam to sciagniety z linka podanego przez bubu. Dioda świeci cały czas na czerwono, a przypadkiem nie powinna na niebiesko?

  3. #53
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem, u mnie jest niebieska te def są lipne co są z programem jak znajdę to Ci zaraz wrzucę, już masz

  4. #54
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję. Jutro zabaczę czy coś ruszy z nowymi definicjami.

  5. #55
    Fred
    Gość

    Domyślnie

    provokator, moj bląd z tymi wykazami graficznymi To dlatego ze uzywalem unidiaga glownie do resetu param adaptacyjnych i jakos ominąlem tą zakladke ops:

    fred

  6. #56
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    "nie wiem, u mnie jest niebieska" zielona miało być haha mam kabelek od Viakena i tam jest tylko jedna zielona a jeśli chodzi o wersję programu to mam 0331, życzę powodzenia

  7. #57
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Standartowo w Unidiagu jest COM1 więc na taki zmieniłem w menadzerze xp. Może tu tkwi problem, ale wybierałem też inne porty a potem taki sam w programie i też lipa.
    Fred. Jak Ty robisz ten reset, bo to chyba coś trudnego i z tego co już wiem zwyczajnie nie da się klikając na przycisk.

  8. #58
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    autorzy programu zalecają ustawienie w windowsie pod com3, tak samo musisz mieć w programie podczas łączenia, to chyba normalne? konfigurację coma w windowsie robiłeś?

    jeśli chodzi o reset to tylko dwie proste komendy do wpisania i wciśnięcie przycisku, ale ustanów najpierw stabilne działające połączenie i pomierz parametry adaptacyjne bo może reset wcale nie jest potrzebny

  9. #59
    tomkap
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał provokator
    konfigurację coma w windowsie robiłeś?
    Nie rozumiem za bardzo. COM zmieniałem jedynie na inne bo miałem nadzieję że na innym uda się połączyć.

  10. #60
    provokator
    Gość

    Domyślnie

    ehhh gadacie tyle na innych userów a samemu ciężko na forum poszukać, milllllion razy było....

Podobne wątki

  1. Dziwny odczyt alfa diag.
    Utworzone przez mario333 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-07-2015, 08:42
  2. Diag w jeleniej
    Utworzone przez Azalgo w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-07-2015, 21:31
  3. v-scan multi diag działa z alfami?
    Utworzone przez tomkolp w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-10-2012, 16:12
  4. Test wtrysków w Alfa Diag?
    Utworzone przez Woland83 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 15:55
  5. Problemy z podłączeniem ELM 327 usb diag...
    Utworzone przez motomycha w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 07:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory